سلام آقای دکتر داودیان. من 30 ساله هستم و فک بالام حدود 0.7 سانت...

سلام آقای دکتر داودیان. من 30 ساله هستم و فک بالام حدود 0.7 سانت جلوتر از فک پایین است به طوری که بستن دهانم برایم سخت است و همیشه دهانم باز است و دندان های جلویی ام به دلیل تصادفی که در کودکی داشتم نامرتب است. بهتر است بگویم کوتاه و بلند هستند (در سمت چپ دندان های جلوی بالا کوتاه تر از راست است). همچنین موقع غذا خوردن با سمت چپ فکم بلند صدا می دهد. می خواهم بدانم که برای وضعیت دندان های من درمانی وجود دارد و آیا ارتودنسی در این سن جواب می دهد؟ و ممنون میشوم هزینه درمان ارتودنسی ثابت را هم بگویید.

سلام،

امروزه ارتودنسی در همه سنین به شرط برقراری سلامت کافی انساج نگهدارنده دندانها امکان پذیر است. متأسفانه بر پایه توضیحات اجمالی شما و بدون مشاهده مدارک رادیوگرافی و فتوگرافی دندانها و صورت نمی توان در خصوص نحوه درمان اظهار نظر کرد. با این حال در صورت تمایل به دریافت اطلاعات بیشتر می توانید تصاویری از صورت و دندانهای خود برای ما به آدرس ایمیل (info@mihanortho.com) ارسال نمائید. همچنین برای آگاهی در خصوص ملاحظات مالی مطب ما می توانید به لینک هزینه درمان ارتودنسی  مراجعه فرمائید.

با سپاس،

دکتر مسعود داودیان،

متخصص ارتودنسی و درمان ناهنجاری های فک


پنج شنبه, 14 فروردین 1393 12:51
تعداد بازدید کننده : 623
سلام آقای دکتر داودیان. من 30 ساله هستم و فک بالام حدود 0.7 سانت جلوتر از فک پایین است به طوری که بستن دهانم برایم سخت است و همیشه دهانم باز است و دندان های جلویی ام به دلیل تصادفی که در کودکی داشتم نامرتب است. بهتر است بگویم کوتاه و بلند هستند (در سمت چپ دندان های جلوی بالا کوتاه تر از راست است). همچنین موقع غذا خوردن با سمت چپ فکم بلند صدا می دهد. می خواهم بدانم که برای وضعیت دندان های من درمانی وجود دارد و آیا ارتودنسی در این سن جواب می دهد؟ و ممنون میشوم هزینه درمان ارتودنسی ثابت را هم بگویید. 1 out of 10 based on 1 ratings. 623 user reviews.
0 | 0
نظرات
bolditalicunderlinelinkunlinkparagraphhr
  • بازآوری بازآوری
بزرگ یا کوچک بودن حروف اهمیت ندارد
ارسال
دریافت نرم افزار موبایل
پرسش ارتودنسی شما در کدامین زمینه قرار می گیرد؟
پرسش خود را مطرح کنید
کاربر گرامی لطفا پیش از طرح سوال به موارد ذیل دقت فرمایید:
• پاسخ پرسش شما ظرف ۴ ساعت (حتی روزهای تعطیل) داده شده و به ایمیل تان ارسال می گردد. بدیهی است ورود ایمیل اشتباه مانع دریافت پاسخ شما خواهد شد. به علاوه پرسش شما در پنل آخرین پرسش های صفحه نخست نیز درج خواهد شد.
• می توانید از نام مستعار استفاده کنید. پس از انتشار پاسخ سوال شما امکان حذف یا تغییر نام وجود ندارد.
• از نوشتن پرسش به صورت فینگلیش بپرهیزید زیرا پاسخ داده نخواهد شد.
• اطلاعات شماره تماس و ایمیل شما در بانک اطلاعاتی سایت به صورت محرمانه ذخیره شده و به هیچ عنوان در اختیار غیر قرار نمی گیرد.
• از پرسش در زمینه طول درمان و هزینه درمان اجتناب نمایید، زیرا به صرف توضیحات شما و بدون معاینه بالینی برآورد مدت و قیمت درمان میسر نیست.
• لطفا از طرح پرسش های غیر مرتبط با ارتودنسی و یا مشابه سوالات رایج بپرهیزید.
• در صورت دریافت نکردن ایمیل بخش اسپم ایمیل خود را نیز چک بفرمایید.

حداکثر حجم فایل 8 مگابایت باشد.فرمت های مجاز : jpg, gif, png
  • بازآوری بازآوری
بزرگ یا کوچک بودن حروف اهمیت ندارد