قیمت درمان ارتودنسی

مسائل مالی نمی بایست شما را در رسیدن به لبخند ایده آلتان باز دارد، ما شما را در این مسیر یاری می کنیم.هزینه ارتودنسی بسته به ماهیت مشکل و مدت زمان لازم جهت درمان متغیر می باشد. از عوامل تاثیرگذار دیگر بر قیمت درمان، نیاز یا عدم نیاز به کشیدن دندان برای ارتودنسی، نیاز یا عدم نیاز به عمل جراحی فک و استفاده از سیستم های خاص ارتودنسی (ارتودنسی دیمون، ارتودنسی لینگوال، ارتودنسی اینوزلاین، براکت های سرامیکی و ...) می باشد.

هزینه درمان ارتودنسی


درمان ارتودنسی یک سرمایه گذاری ایده آل در ازای بهبود سلامت دهان و دندان و ارتقاء وضعیت روانی انسان می باشد. از اینرو ما معتقدیم مسائل اقتصادی نمی بایست شما را برای رسیدن به یک لبخند زیبا که سزاوار آن هستید با گرفتاری روبرو کند و خود را موظف به همکاری با شما در این زمینه می دانیم. دراین مقاله می خواهیم راجع بهقیمت درمان ارتودنسی صحبت کنیم.ارتودنسی با ایجاد لبخندی زیبا سبب ارتقاء سلامت روانی می گردد

 هزینه درمان ارتودنسی بستگی به ماهیت مشکل دندانی فکی داردفاکتورهای موثر بر قیمت ارتودنسی

قیمت درمان ارتودنسی بسته به ماهیت مشکل و مدت زمان لازم جهت درمان متغیر می باشد. از عوامل تاثیرگذار دیگر بر قیمت درمان، نیاز یا عدم نیاز به کشیدن دندان برای ارتودنسی، نیاز یا عدم نیاز به عمل جراحی فک و استفاده از سیستم های خاص ارتودنسی (ارتودنسی دیمون، ارتودنسی لینگوال، ارتودنسی اینوزلاین، براکت های سرامیکی و ...) می باشد. از اینرو امکان عنوان تعرفه درمان ارتودنسی به صٍرف ارسال مدارک شما در پنل پرسش و پاسخ میسر نیست. با این وجود در ملاقات های اولیه بر اساس معاینه بالینی و رادیوگرافیک تعیین می گردد. ویزیت جلسه نخست مطب ما رایگان نیست و هزینه ریتینر ارتودنسی  جدای از مبلغ درمان اصلی لحاظ می گردد.
بدیهی است هزینه درمان در مطب خصوصی نسبت به درمانگاه بالاتر است. کمترین دلیل برای این امر امکان صرف وقت بیشتر از سوی ارتودنتیست در مطب با توجه به ازدحام کمتر مراجعین می باشد.

برای بیمارانی که نیاز به درمان ارتودنسی چند مرحله ای دارند در صورت شروع درمان نزد ما به میزان ۱۰ ٪ برای مراحل بعدی تخفیف قائل می شویم.

نحوه پرداخت مبلغ ارتودنسی

دریافتقیمت درمان ارتودنسی در مطب ما به صورت غیر نقدی و شرایطی در قالب پیش پرداخت اولیه (یک سوم هزینه کل) و اقساط ماهیانه می باشد. شما می توانید مبالغ را از طریق کارت های عضو شتاب در مطب یا واریز به حساب ذیل و ارائه فیش در زمان مراجعه پرداخت نمایید. با پرداخت هر مبلغ یک رسید از سوی منشی به شما ارائه می گردد که باید تا پایان درمان نزد خود نگهدارید.

حساب جام به نام دکتر مسعود داودیان

17524004/28               : شماره حساب

6104-۳۳۷۸-۰۴۴۰-۲۵۷۴   : شماره کارتدریافت هزینه ارتودنسی در مطب ما غیر نقدی می باشد

 ارتودنسی پیشگیری به لحاظ اقتصادی مقرون به صرفه تر است

صرفه جویی در هزینه ارتودنسی

از نکات مهم و آسان در کاهش هزینه درمان ارتودنسی و ارتقاء کیفیت نتیجه درمان، تحت نظر داشتن کودک از سن ۷ سالگی با اولین معاینه ارتودنسی است. بسیاری از مشکلات و ناهنجاری های دندانی فکی در سنین پایین قابل ارزیابی بوده و می توان در صورت صلاحدید ارتودنتیست با ارتودنسی زودهنگام  ضمن بهبود سریعتر مشکل در هزینه درمان نیز صرفه جویی نمود.

 


بیمه های خدمات درمانی ارتودنسی

متاسفانه بیمه های خدمات درمانی ایران هنوز درمانهای ارتودنسی را جزء موارد تحت پوشش خود قرار نداده اند. با این وجود شما می توانید برای تهیه رادیوگرافی های ارتودنسی که در جلسه نخست معاینه درخواست می شوند از دفترچه بیمه خود استفاده نمایید.

ما هیچگونه قرارداد مستقیمی با بیمه های مختلف ارگانها نداریم. هرچند در صورت تمایل گواهی مبلغ درمان جهت ارائه به بیمه ها در اختیار شما قرار خواهد گرفت.متاسفانه بیمه های درمانی در ایرانی هنوز به درستی ارتودنسی را پوشش نمی دهند

 


منشی مطب ما به گرمی پاسخگوی سوالات شما در خصوص مسائل مالی و بیمه هستند


اگر هرگونه پرسشی در خصوص شرایط پرداخت و بیمه ارتودنسی داشتید، لطفا با مطب ما تماس بگیرید. کارمندان مطب ما در این زمینه به روز بوده و با گرمی از طریق شماره ۶۶۵۲۰۹۸۰ پاسخگوی شما خواهند بود.: #76
تاریخ انتشار : شنبه, 31 فروردین 1392 0:00
تعداد بازدید کننده : 39667
قیمت درمان ارتودنسی 8 out of 10 based on 37 ratings. 39667 user reviews.
34 | 3
چاپ ارسال به دوستان
“ قیمت درمان ارتودنسی ”
نظرات
bolditalicunderlinelinkunlinkparagraphhr
  • بازآوری بازآوری
بزرگ یا کوچک بودن حروف اهمیت ندارد
ارسال
دریافت نرم افزار موبایل