کلینیک ارتودنسی در تهران


رنگ های روشن و شاد همراه یک کلیپ از فعالیت های درمانی ما که توسط مانیتور بزرگی در سالن انتظار کلینیک ارتودنسی ما به نمایش در می آید، طرح ریزی شده است تا ضمن ایجاد فضایی آگاهی بخش، آرامش خاطر شما و خانواده ارجمندتان را تامین نماید.

 

         درباره دکتر داودیان ۱ درباره مطب دکتر داودیان ۲ درباره مطب دکتر داودیان ۳ درباره مطب دکتر داودیان ۴


 

استانداردهای مطب های ما

ارایه خدمات الکترونیک در مطب دکتر داودیان 
خدمات الکترونیک
دکتر داودیان در نظر دارد یک کلینیک ارتودنسی کاملا الکترونیک در آینده ای نزدیک راه اندازی نماید. در حال حاضر نیز بیش از ۶۰ درصد تعیین وقت مطب های ما به صورت آنلاین از طریق وبسایت صورت می گردد. به علاوه پورتال ما تنها وبسایت تخصصی ارتودنسی است که پاسخ کاربران را به طور مرتب ظرف کمتر از ۴ ساعت حتی در ایام تعطیل می دهد.

ما اینترنت پرسرعت وایرلس رایگان در مطب داریم. اگر شما لپ تاپ، موبایل هوشمند و یا دیگر سیستم های دیجیتال پورتابل قابل اتصال به اینترنت دارا هستید می توانید ضمن انتظار در مطب نسبت به چک کردن ایمیل های خود و یا دیگر فعالیت های روزمره در فضای وب مشغول باشید. با فعال نمودن گیرنده wifi سیستم خود می توانید به شبکه ما تحت عنوان “dr-davoudian” متصل شوید.

به روز بودندکتر داودیان، متخصص ارتودنسی، دارای بورد تخصصی و عضو انجمن ارتودنتیست های ایران هستند. ایشان دوره ۶ ساله عمومی را در دانشکده دندانپزشکی شهید بهشتی و دوره ۳ ساله تخصصی ارتودنسی را نیز در همان دانشکده گذرانده است. دکتر داودیان همواره سعی داشته است با کسب دانش جدید در حیطه تشخیص و درمان های  ارتودنسی خود را در ارایه این خدمات به روز نگه دارد. به این منظور هر ساله در دوره های بازآموزی و برنامه های آموزشی داخلی و خارجی شرکت می نماید. کارکنان ما نیز سعی دارند، با تلاش و مطالعه در زمینه راهکارهای جلب رضایت بهتر مراجعین، بازدهی خود را در ارایه خدمات به شما بیماران گرامی حفظ کنند. از جمله اقدامات آنها در این راستا شرکت در برنامه های داخلی مدون تربیت دستیار دندانپزشکی بوده است.

به روز بودن کادر مطب دکتر داودیان
کنترل عفونت در مطب دکتر داودیان
 کنترل عفونت
تمیز بودن امری است که در اولویت نخست کادر ما قرار دارد. ما این مهم را با پیروی از آخرین دستورالعمل های روز کنترل عفونت و استریلیزاسیون در کلینیک های ارتودنسی مان عملی می کنیم.

 

  

   سروقت بودن

وقت انسانها برای ما بسیار گرانبها است. کاری که متاسفانه از انجام آن به دلیل رعایت حقوق دیگران معذوریم، تغییر وقت شما در همان روز مراجعه می باشد. ازاینرو در صورت تمایل به تغییر وقت، دست کم ۴۸ ساعت قبل با منشی ما هماهنگ فرمایید و با حضور به موقع، ما و دیگر بیماران را مورد عنایت خود قرار می دهید.

سروقت بودن کادر مطب دکتر داودیاناحترام به دیدگاه شما در مطب دکتر داودیان

احترام به دیدگاه شما

از اینکه برای بهبود لبخند خود و یا فرزندتان وقت و هزینه صرف می کنید بسیار سپاسگزاریم. کادر مطب ما سعی دارد با ارایه هر چه بهتر خدمات ضمن تامین رضایت شما از نتیجه درمان، خاطره خوشی برایتان باقی گذارد. مایه مباهات ما است اگر هرگونه انتقاد یا دیدگاهی درخصوص عملکرد  کادر مطب و دکتر داودیان دارید با ما از طریق پیشنهاد آنلاین، تلفنی و یا حضوری در میان گذارید.


تماس با ما
ما همیشه آماده صحبت با شما، رفع مشکلات احتمالی و یا تعیین وقت هستیم. لطفا در برقراری تماس با ما از طریق ایمیل، وبسایت و یا تلفن مطب در ساعات کاری کاملا احساس راحتی کنید. در صورت تماس با تلفن مطب و عدم پاسخ از سوی منشی می توانید پیغام خود را بگذارید تا در اسرع وقت با شما تماس گرفته شود.

آدرس مطب ۱: تهران، خیابان شریعتی، بین میرداماد و ظفر،روبروی ایستگاه متروی شریعتی، خیابان منظرنژاد، ساختمان پزشکان منظرنژاد، طبقه ۳، واحد ۱۱
تلفن: ۲۶۷۱۰۷۶۰   دورنگار: ۲۲۸۷۹۴۸۶    همراه: ۰۹۲۰۷۴۱۲۵۱۳


آدرس مطب ۲:
تهران، ستارخان، بین شادمهر و بهبودی،ساختمان پزشکان ستارخان، طبقه ۵
تلفن: ۶۶۵۲۰۹۸۰   دورنگار: ۶۶۵۲۰۹۶۵   همراه: ۰۹۲۱۰۸۲۳۶۹۷

 

 

 

 مشاهده مطب تخصصی ارتودنسی دکتر مسعود داودیان در نقشه بزرگتر  1. تصویر امنیتی
    • بازآوری بازآوری
    بزرگ یا کوچک بودن حروف اهمیت ندارد

 


لطفا از فرم روبرو فقط جهت پرسش های غیر علمی و یا پیشنهادات عمومی خود استفاده نمایید. سوالات علمی در زمینه درمان می بایست از طریق منوی پرسش و پاسخ آنلاین مطرح شوند. ما ایمیل مان را روزی دوبار چک می کنیم و معمولا ظرف کمتر از یک روز کاری پاسخ شما را می دهیم. 


: #74
تاریخ انتشار : یکشنبه, 1 اردیبهشت 1392 0:00
تعداد بازدید کننده : 12961
کلینیک ارتودنسی در تهران 10 out of 10 based on 1 ratings. 12961 user reviews.
1 | 0
چاپ ارسال به دوستان
“ کلینیک ارتودنسی در تهران ”
نظرات
bolditalicunderlinelinkunlinkparagraphhr
  • بازآوری بازآوری
بزرگ یا کوچک بودن حروف اهمیت ندارد
ارسال
دریافت نرم افزار موبایل