صفحه اینستاگرام مطب تخصصی ارتودنسی دکتر داودیان افتتاح گردید

کد خبر : #176
تاریخ انتشار : سه شنبه, 6 اسفند 1392 9:34
اینستاگرام یک اپلیکیشن با هدف اشتراک گذاری لحظات و تصاویر بین کاربران فضای مجازی است. ما نیز سعی داریم با دقت و حساسیت بسیار عکس های مفیدی را پیرامون ارتودنسی به صورت روزانه به اشتراک گذاریم :) 

اینستاگرام چیست؟

اینستاگرام اپلیکیشنی با هدف اختصاصی اشتراک گذاری تصاویر بین کاربران فضای مجازی می باشد. این اپلیکیشن ابتدا بر روی آیفون و آیپد پیاده شد ولی از چندی قبل برای سیستم عامل اندروید نیز ارائه گردید. شبیه ترین سایت به اینستاگرام از لحاظ نحوه عملیات توییتر می باشد ، با این تفاوت که در توییتر شما متن و لینک منتشر می کنید اما در اینستاگرام شما عکسی را با توضیح و یا بدون توضیح به اشتراک می گذراید. همانند توییتر یک عده شما را فالو می کنند (شما را دنبال می کنند) و یا شما آنها را دنبال می کنید برای همدیگر کامنت می گذارید و یا لایک می کنید.
از نقاط قوت اینستاگرام می توان به قابلیت های ارتقاء تصویری پیش از اشتراک گذاری اشاره کرد. این تغییرات و افکت های تصویری بی نظیرند و یکی از دلایل جذابیت اینستاگرام شده اند. همجنین شما می توانید عکس دلخواه خود را با وارد کردن کلمه کلیدی (Hashtag) در پنل جستجو به آسانی بیابید و بالاخره اینکه امکان اشتراک همزمان تصویر مورد نظر شما در شبکه های مجازی پر مخاطب دیگر از قبیل فیس بوک و توئیتر نیز وجود دارد. صفحه مطب تخصصی ارتودنسی دکتر داودیان در اینستاگرام

این صفحه که مرتب به روز رسانی می گردد حاوی عکس هایی پیرامون اخبار ارتودنسی ایران و جهان، دستگاه های ارتودنسی، روش های ارتودنسی، تصاویر قبل و بعد ارتودنسی بیماران درمان شده توسط دکتر داودیان، نکات آموزشی مورد نیاز بیماران ارتودنسی یا کسانی که قصد انجام این درمان را دارند می باشد. این تصاویر با نهایت دقت و حساسیت و گاهی با صَرف ساعت ها وقت آماده سازی و تهیه می گردند تا بتوانیم مفاهیم ارتودنسی را به صورت ساده و در عین حال مفید و کارآمد به شما کاربران گرامی در فرصت محدودی که دارید منتقل کنیم. امیدواریم تمامی این تلاش ها به ارتقاء کیفیت و استاندارد ارائه خدمات تخصصی ارتودنسی در ایران کمک کند.