تجلیل از دکتر محمد حاجی قدیمی، استاد پیشکسوت ارتودنسی

تجلیل از دکتر محمد حاجی قدیمی، استاد پیشکسوت ارتودنسی 1 out of 10 based on 1 ratings. 2476 user reviews.
0 | 0
کد خبر : #448
تاریخ انتشار : سه شنبه, 8 اردیبهشت 1394 0:00
تعداد بازدید کننده : 2476
چاپ ارسال به دوستان
دکتر محمد حاجی قدیمی، استاد بازنشسته و پیش کسوت ارتودنسی در جریان برگزاری نشست کمیته علمی انجمن ارتودنسی مورخ دهم اردیبهشت ۹۴ مورد تجلیل قرار گرفتند.
دکتر محمد حاجی قدیمی، استاد بازنشسته و پیش کسوت ارتودنسی در حاشیه برگزاری نشست کمیته علمی انجمن ارتودنسی مورخ دهم اردیبهشت ۹۴ مورد تجلیل قرار خواهند گرفت.
دکتر محمد حاجی قدیمی
جناب آقای دکتر محمد حاجی قدیمی متولد ۱۳۲۸ ه.ش.، مدرس بازنشسته بخش ارتودنسی دانشکده دندانپزشکی شهید بهشتی در نشست کمیته علمی انجمن ارتودنتیست های ایران مورخ دهم اردیبهشت ۹۴ مورد تجلیل قرار گرفتند.

 


سابقه تحصیلی
دکترای دندانپزشکی عمومی
دکتر محمد حاجی قدیمی دوره عمومی دندانپزشکی خود را از سال ۱۳۴۷ تا سال ۱۳۵۳ در دانشکده دندانپزشکی دانشگاه ملی گذراندند.
دکتر محمد حاجی قدیمی، فارغ التحصیلی دندانپزشکی عمومی از دانشگاه ملی

 

  دکتر محمد حاجی قدیمی، فارغ التحصیلی ارتودنسی از دانشگاه USC
دکترای تخصصی ارتودنسی
دکتر محمد حاجی قدیمی دوره تخصصی ارتودنسی را به هزینه شخصی از سال ۱۹۷۷ تا ۱۹۷۹ در دانشگاه USC آمریکا پشت سر گذاشتند. ایشان اولین کسی بودند که در این دوره پایان نامه تخصصی شان پذیرفته شد و تحت عنوان آنالیز سفالومتری افراد ایرانی و مقایسه آن با آنالیز استینر در مجله AJO به چاپ رسید. دکتر حاجی قدیمی پس از فارغ التحصیلی به مدت یکسال در دانشگاه USC تدریس نمودند و به طور همزمان با تحصیل در School of Education مدرک Advanced Master of Higher Education را اخد نمودند.
دکتر حاجی قدیمی از سال ۱۹۸۰ تا سال ۱۹۸۱ با تحصیل در School of Medicine مدرک Postdoctoral training را دریافت نموده و در سال ۱۹۸۱ نیز موفق به اخذ بورد آمریکا شدند.

 


سابقه آموزشی و اجرایی

دکتر حاجی قدیمی در بازگشت به ایران وارد جهاد دانشگاهی دانشگاه تهران شدند و سپس با انتقال به دانشگاه ملی به عنوان مدرس و مدیر گروه بخش ارتودنسی دانشکده دندانپزشکی مشغول فعالیت گردیدند. ایشان بین سال های ۱۳۶۱ تا ۱۳۸۸ به دفعات سمت های مدیرگروه، سرپرست تخصصی و سرپرست کل بخش را عهده دار بوده اند. همچنین در طی این سال ها بورد ملی کانادا را نیز کسب نمودند.
دکتر محمد حاجی قدیمی در سال ۱۳۸۴ به عنوان استاد نمونه انتخاب شدند و به سال ۱۳۸۸ باز نشسته شدند. ایشان در حال حاضر به صورت پاره وقت در مطب خصوصی شان مشغول فعالیت هستند.

دکتر محمد حاجی قدیمی در بازگشت به ایران مدرس بخش ارتودنسی دانشگاه ملی شدند  “ تجلیل از دکتر محمد حاجی قدیمی، استاد پیشکسوت ارتودنسی ”
نظرات
bolditalicunderlinelinkunlinkparagraphhr
  • بازآوری بازآوری
بزرگ یا کوچک بودن حروف اهمیت ندارد
ارسال
دریافت نرم افزار موبایل