گزارش فعالیت های کمیته علمی به هیأت مدیره انجمن ارتودنتیست های ایران

گزارش فعالیت های کمیته علمی به هیأت مدیره انجمن ارتودنتیست های ایران 1 out of 10 based on 1 ratings. 1194 user reviews.
0 | 0
کد خبر : #386
تاریخ انتشار : چهارشنبه, 1 بهمن 1393 15:53
تعداد بازدید کننده : 1194
چاپ ارسال به دوستان


سرکار خانم دکتر مهتاب نوری
ریاست محترم هیأت مدیره انجمن ارتودنتیست های ایران

با سلام و عرض ادب،
احتراما گزارش فعالیت های کمیته علمی انجمن ارتودنتیست های ایران را از زمان انتصاب اینجانب به عنوان دبیر این کمیته تاکنون به شرح ذیل به استحضار می رسانم:
 

 ششمین نشست کمیته علمی انجمن ارتودنتیست های ایران


برگزاری همایش علمی
زمان، مکان و دستور جلسه
ششمین نشست کمیته علمی انجمن ارتودنتیست های ایران پنجشنبه ۱۱ دیماه ۹۳ از ساعت ۱۶ لغایت ۲۴ با حضور ۶۵ متخصص ارتودنسی و ۱۰ جراح فک و صورت از اقصی نقاط کشور به صرف شام در مرکز همایش های بین المللی صدا و سیما برگزار گردید. همچنین دو نفر از همکاران ارتودنتیست مقیم آمریکا در قالب ویدیوکنفرانس در مباحث شرکت داشتند. موضوع همایش "ارتودنسی همراه جراحی فک (Orthognathic surgery)" بود.
بیلان مالی
بیلان مالی این همایش علمی مطابق جدول روبرو می باشد. شایان ذکر است ما به التفاوت خرج و درآمد حاصله از محل خزانه انجمن تأمین گردید.


بیلان مالی ششمین نشست کمیته علمی انجمن ارتودنتیست های ایران

 


سامانه هوشمند همایش های کمیته علمی انجمن ارتودنتیست های ایران

راه اندازی سامانه هوشمند همایش های کمیته علمی انجمن 
www.gathering.orthopage.irاین تارنما عجالتا در قالب زیر دامنه (Subdomain) روی وبسایت www.orthopage.ir پیاده شده است. این سامانه به صورت حرفه ای قابلیت مدیریت همایش های آتی کمیته علمی را دارا می باشد. از جمله توانایی های این سامانه می توان به دسته بندی همایش ها، ارتباط پویا بین اعضاء، ثبت نام آنلاین، دریافت و ارزیابی مقاله، ارسال خبرنامه، پوشش آنلاین همایش ها و دسته بندی ویدیو ها و تصاویر هر همایش اشاره نمود.
ملاقات حضوری با دکتر مهدی کاشانی و دکتر محمد امین نریمانی
طی دیداری که مورخ ۲۰ دیماه ۹۳ در بخش ارتودنسی دانشکده دندانپزشکی شاهد انجام شد با دکتر مهدی کاشانی، مسوول کمیته IT انجمن و دکتر محمد امین نریمانی، مسؤول سایت انجمن در خصوص افزودن سامانه فوق و سایت پورتال جامع ارتودنسی ایران (www.orthopage.ir) به سایت انجمن (www.iao.ir) مذاکراتی صورت گرفت. در ادامه مقرر گردید جلسه دیگری برای ارائه توضیحات فنی بیشتر با حضور مهندس طراح سامانه فوق الذکر تنظیم گردد که متأسفانه هنوز اطلاعی در این باره به اینجانب داده نشده است.
پر واضح است ارتقاء فعالیت های مجازی انجمن و یکپارچه نمودن سامانه های مذکور تحت لوای وبسایت رسمی انجمن به پویا نمودن حرفه و کمک به دفع هرگونه انشقاق در انجمن و هجمه های وارده به ارتودنتیست ها از سوی دیگران خواهد انجامید.


مذاکره حضوری با دکتر مهدی کاشانی و دکتر محمد امین نریمانی در خصوص فعالیت های مجازی انجمن ارتودنتیست های ایران

 کانال ویدیویی کمیته علمی انجمن ارتودنتیست های ایران

راه اندازی کانال ویدیویی کمیته علمی
این کانال ویدیویی در برگیرنده کلیپ های کوتاه از مطالب و مباحث علمی مطرح شده در همایش ها و دیکر فعالیت های کمیته علمی است. نکته حائز اهمیت این کانال، حجم کاهش یافته ویدیوها ضمن حفظ کیفیت برای مشاهده تحت سرعت های کم اینترنت می باشد.
تنظیم جلسه هم اندیشی کمیته علمی
طی مکاتبات صورت گرفته با ریاست محترم هیأت مدیره انجمن مقرر گردید در تاریخ ۹ بهمن ماه ۹۳ در محل انجمن ارتودنتیست های ایران جلسه ای از ساعت ۱۲ لغایت ۱۴ تشکیل گردد. در این جلسه اعضاء متمایل به فعالیت های علمی گردهم می آیند تا پیرامون محتوا و نحوه فعالیت های آتی کمیته علمی بحث و نظر کنند.


درخواست برگزاری نشست هم اندیشی کمیته علمی انجمن ارتودنتیست های ایران  دکتر مسعود داوودیان
دبیر کمیته علمی انجمن ارتودنتیست های ایران


“ گزارش فعالیت های کمیته علمی به هیأت مدیره انجمن ارتودنتیست های ایران ”
نظرات
bolditalicunderlinelinkunlinkparagraphhr
  • بازآوری بازآوری
بزرگ یا کوچک بودن حروف اهمیت ندارد
ارسال
دریافت نرم افزار موبایل