جلسه مجمع عمومی عادی نوبت اول انجمن ارتودنتیست های ایران در سال ۹۳ برگزار نشد

جلسه مجمع عمومی عادی نوبت اول انجمن ارتودنتیست های ایران در سال ۹۳ برگزار نشد 1 out of 10 based on 1 ratings. 1859 user reviews.
0 | 0
کد خبر : #290
تاریخ انتشار : جمعه, 11 مهر 1393 9:15
تعداد بازدید کننده : 1859
چاپ ارسال به دوستان
به دلیل اینکه تعداد حاضرین به حد نصاب نرسید به صورت غیر رسمی برگزار شد. با این حال شرکت کنندگان صمیمانه به تبادل نظر پیرامون موضوعات مجمع پرداختند.


دکتر فرامرز مجتهدزاده بازرس انجمن ارتودنتیست های ایران اولین جلسه مجمع ارتودنسی ۹۳ را به دلیل عدم حضور کافی اعضا غیر رسمی اعلام کرد

جلسه مجمع عادی عمومی نوبت اول که از طریق ایمیل به اعضاء انجمن ارتودنتیست های ایران اطلاع رسانی شده بود در ساعت ۱۸ مورخ ۹۳.۷.۱۰ و در محل دوازدهمین کنگره این انجمن- هتل المپیک- برگزار گردید.
دکتر فرامرز مجتهد زاده- بازرس انجمن- در بدو جلسه اعلام کردند که به دلیل عدم حضور حد نصاب حاضرین، مجمع از رسمیت برخوردار نیست. با این حال ایشان به درخواست دکتر مهتاب نوری- رئیس انجمن از حاضرین تقاضا کردند در قالب محفلی صمیمانه حول موضوعات مجمع، تبادل نظر صورت گیرد.
در ادامه دکتر سید محمد رضا صفوی- عضو هیأت مدیره انجمن- از دکتر حمید عادلی نجفی و دکتر حمید طاهری با عنوان پیش کسوت دعوت کردند با حضور در جایگاه در کنار دکتر مهتاب نوری- رئیس انجمن- جلسه را آغاز کنند.
دکتر حمید عادلی نجفی ضمن خوشآمد به حاضرین ابراز امیدواری نمودند که در این محفل صمیمانه و غیر رسمی بتوان در خصوص موضوعات از پیش طرح شده مجمع چاره اندیشی کرد. این موضوعات به گفته ایشان عبارت بودند از:
  • بررسی حرکت های موازی با انجمن در قالب برگزاری نشست های دوره ای
  • معضل آموزش ارتودنسی توسط برخی ارتودنتیست ها به دندانپزشکان عمومی
  • نحوه جلب حمایت بیشتر متخصصین ارتودنسی به منظور عضویت در انجمن و حضور در جلسات
  • گزارشی از عملکرد انجمن در پیگیری حقوقی آموزش های غیرقانونی ارتودنسی توسط دندانپزشکان


جلسه مجمع عمومی عادی نوبت اول انجمن ارتودنسی ایران در سال ۹۳ با حضور دکتر نوری دکتر عادلی نجفی و دکتر طاهری در جایگاه به صورت رسمی آغاز گردید

 


دکتر فریبرز امینی در جلسه مجمع عمومی عادی نوبت اول در سال ۹۳ خواستار حمایت هیأتدکتر حسین روانمهر با عنوان یکی از نخستین اعضاء، دیدگاه های خود پیرامون افزایش وحدت ارتودنتیست ها را ابراز کردند. دکتر فریبرز امینی- مدیر گروه ارتودنسی دانشکده دندانپزشکی آزاد تهران- نیز خواستار چاره اندیشی برای جذب حداکثری انجمن شده و یکی از مهمترین وظایف هیأت مدیره را حمایت از ارتودنتیست های جوان عنوان نمودند.دکتر سید محمدرضا صفوی- عضو هیأت مدیره- ضمن قدردانی از برگزار کنندگان کنگره دوازدهم به انتقاد از عدم حضور کافی ارتودنتیست ها در سخنرانی ها پرداخته و خواستار ارائه طریق از سوی حاضرین جهت جلب مشارکت بیشتر اعضاء و برگزاری پرشور تر کنگره ها شدند.


دکتر سید محمدرضا صفوی عضو هیأت مدیره انجمن ارتودنسی ایران خواستار شرکت بیشتر ارتودنتیست ها در جلسات شدند

 دکتر حسین ارباب زاده در مجمع عمومی عادی انجمن ارتودنسی ایران خواستار رفع اختلافات ارتودنتیست های جوان با هیأت مدیره شدند

دکتر حسین ارباب زاده به نیرویی جوان و پرانرژی در میان اعضاء انجمن اشاره کردند که اقدام به برگزاری خودجوش نشست هایی دوره ای نموده و اختلافاتی با هیأت مدیره انجمن دارند. ایشان در ادامه رفع این اختلافات را عامل مهمی در ایجاد اتحاد بیشتر انجمن برشمرده و از برخی ارتودنتیست های جوان حاضر در جلسه دعوت کردند دیدگاه های خود در این زمینه را مطرح نمایند.
دکتر علی مشجری به نمایندگی ارتودنتیست های جوان در ابتدا از زحمات هیأت مدیره انجمن در برگزاری کنگره ارتودنسی دوازدهم تشکر نموده و در ادامه فعالیت های پیشین ارتودنتیست های جوان شامل برگزاری پنج نشست دوره ای حول موضوعات صنفی و علمی را مرور کردند. ایشان تمایل گروه جوان انجمن را با عنوان بازویی اجرایی و پر انگیزه جهت همکاری با انجمن به دور از ضوابط دست و پا گیر عنوان کردند.


دکتر علی مشجری در جلسه مجمع عمومی عادی انجمن ارتودنسی ایران به طرح برخی اختلافات ارتودنتیست های جوان و هیات مدیره انجمن پرداخت  

 دکتر محمد صادق آخوندی در جلسه مجمع عمومی عادی نوبت اول ۹۳ در پاسخ به برخی انتقادات ارتودنتیست های جوان مواضع انجمن را در این خصوص شفاف سازی کرد

دکتر محمد صادق آخوندی- رئیس کنگره دوازدهم و عضو هیأت مدیره انجمن- از طرح دیدگاه ها و تبادل افکار بین ارتودنتیست های جوان و هیأت مدیره انجمن استقبال کرده و برای برون رفت از مشکلات حاضر ،فراموشی کدورت های قبلی را پیشنهاد کردند. مهمترین درخواست ایشان از ارتودنتیست های جوان پرهیز از حرکت های موازی با هیأت مدیره و حضور فعال در کمیته های انجمن بود. همچنین ایشان انتخاب عبارت جوان را برای این گروه مایه انشقاق در میان اعضاء دانستند.دکتر امین شیروانی با عنوان مجری نشست های ارتودنتیست های جوان در خصوص انتقاد دکتر آخوندی در انتخاب کلمه جوان برای این گروه تصریح کردند که در نشست های گذشته پیش کسوتان زیادی همچون دکتر عادلی نجفی، دکتر اردوبازاری، دکتر حاجی قدیمی و ... حضور پر رنگ داشته و مایه دلگرمی فعالیت جوانان بوده اند. ایشان خاطر نشان کرد لفظ جوان در ابتدا تنها برچسبی برای شروع یک فعالیت خودجوش برای رفع برخی کاستی ها از سوی هیأت مدیره سابق بوده است و از آن پس هر کدام از اعضا که از انگیزه تعامل و بحث گروهی برخوردار هستند صَرفنظر از سن در این نشست ها حضور داشته اند.
دکتر شیروانی در ادامه به مرور اتیولوژی برخی اختلافات پیشین پرداخته و یادآور شدند ارتودنتیست های جوان به گرمی تمایل دارد ضمن حفظ اختیارات این گروه تحت لوای انجمن به فعالیت پرشور و انگیزه خود ادامه دهد.


دکتر امین شیروانی در جلسه مجمع عمومی عادی سال ۹۳ به ایراد برخی انتقادات نسبت به عملکرد هیأت مدیره پرداخت

 


دکتر امیرفرهنگ میراسماعیلی در جلسه مجمع عمومی عادی نوبت اول ۹۳ پیشنهاد کرد هیات مدیره انجمن ارتودنسی ایران اجرای سمپوزیوم سال ۹۴ را به گروه ارتودنتیست های جوان واگذار کند


در انتها دکتر امیرفرهنگ میراسماعیلی و دکتر داود عطرکار روشن از وجود چنین نیروی فعالی در بدنه انجمن ابراز خرسندی نموده و پیشنهاد کردند با توجه به ظرفیت های بالای این گروه، برگزاری سمپوزیوم تخصصی ارتودنسی سال آتی را به عهده بگیرند. با این حال دکتر محمد صادق آخوندی ضمن یادآوری غیر رسمی بودن جلسه مجمع، تصمیم گیری در این زمینه را در حیطه اختیارات هیأت مدیره انجمن عنوان نمودند. “ جلسه مجمع عمومی عادی نوبت اول انجمن ارتودنتیست های ایران در سال ۹۳ برگزار نشد ”
مطالب مرتبط
نظرات
bolditalicunderlinelinkunlinkparagraphhr
  • بازآوری بازآوری
بزرگ یا کوچک بودن حروف اهمیت ندارد
ارسال
دریافت نرم افزار موبایل