جستجوی تگی:

ریتینر متحرک

 ریتینر-متحرک - سلام من دندان هایم را در سن12سالگی ارتودنسی کردم 6سال بعد یکی از دندان هایم از فک پایین عقب رفته چجوری میشه دوباره ردیف بشن؟
سلام من دندان هایم را در سن12سالگی ارتودنسی کردم 6سال بعد یکی از دندان هایم از فک پایین عقب رفته چجوری میشه دوباره ردیف بشن؟
ملاحظات بعد از ارتودنسیسلاماگر بعد از پایان یافتن درمان ارتودنسی از نگدارنده های ثابت یا متحرک (ریتینر) به درستی استفاده نشود امکان برگشت ارتودنسی وجود دارد لطفا در اولین فرصت به متخصص ارتودنسی ترجیحا متخصص ارتودنسی خودتان مراجعه کنید که یا با...
0 0 سه شنبه, 9 مرداد 1397 11:03 تعداد بازدید کننده: 38 نویسنده: صبا
 ریتینر-متحرک - با سلامبرادر من 8 سالشه، 5تا از دندان های آسیا شیری اش را به دلیل پوسیدگی زیاذی که داشت کشید،و همین یکشنبه هم فضا نگهدارنده گذاشت ولی از همون موقع آب دهانش رو قورت نمیده و غذا هم نمیخوره فقط آبمیوه.میگه اذیتش میکنه و انقدر ناراحتی کرد که فرداش بردنش که فضا نگهدارنده رو دربیارن اما دکترش باهاش حرف زد ولی باز همون آش و همون کاسهبه نظرتون فضا نگهدار رو خوب نگذاشتن؟!؟یا عادت میکنه بهش؟؟خواهشا زودتر جواب بدید.با تشکر.
با سلامبرادر من 8 سالشه، 5تا از دندان های آسیا شیری اش را به دلیل پوسیدگی زیاذی که داشت کشید،و همین یکشنبه هم فضا نگهدارنده گذاشت ولی از همون موقع آب دهانش رو قورت نمیده و غذا هم نمیخوره فقط آبمیوه.میگه اذیتش میکنه و انقدر ناراحتی کرد که فرداش بردنش که فضا نگهدارنده رو دربیارن اما دکترش باهاش حرف...
ریتینر متحرکسلامبیمارانی که ریتینر متحرک استفاده می کنند حتما زمان نیاز دارند تا به فضانگهدارنده عادت کنند مطمعنا اختلالی در غذا خوردن وتکلم به وجود می اید که به مرور زمان برطرف می شود.حتما از متخصص ارتودنسی خود هم در این زمینه مشورت بگیرید.با...
0 0 دوشنبه, 25 تیر 1397 11:33 تعداد بازدید کننده: 45 نویسنده: باران
صفحه اول < صفحه قبلی 8 9 صفحه بعدی > صفحه آخر
صفحه 9 از 9 | تعداد نتایج : 82 | 80 - 82
دریافت نرم افزار موبایل
پرسش ارتودنسی شما در کدامین زمینه قرار می گیرد؟
پرسش خود را مطرح کنید
کاربر گرامی لطفا پیش از طرح سوال به موارد ذیل دقت فرمایید:
• پاسخ پرسش شما ظرف ۴ ساعت (حتی روزهای تعطیل) داده شده و به ایمیل تان ارسال می گردد. بدیهی است ورود ایمیل اشتباه مانع دریافت پاسخ شما خواهد شد. به علاوه پرسش شما در پنل آخرین پرسش های صفحه نخست نیز درج خواهد شد.
• می توانید از نام مستعار استفاده کنید. پس از انتشار پاسخ سوال شما امکان حذف یا تغییر نام وجود ندارد.
• از نوشتن پرسش به صورت فینگلیش بپرهیزید زیرا پاسخ داده نخواهد شد.
• اطلاعات شماره تماس و ایمیل شما در بانک اطلاعاتی سایت به صورت محرمانه ذخیره شده و به هیچ عنوان در اختیار غیر قرار نمی گیرد.
• از پرسش در زمینه طول درمان و هزینه درمان اجتناب نمایید، زیرا به صرف توضیحات شما و بدون معاینه بالینی برآورد مدت و قیمت درمان میسر نیست.
• لطفا از طرح پرسش های غیر مرتبط با ارتودنسی و یا مشابه سوالات رایج بپرهیزید.
• در صورت دریافت نکردن ایمیل بخش اسپم ایمیل خود را نیز چک بفرمایید.

حداکثر حجم فایل 8 مگابایت باشد.فرمت های مجاز : jpg, gif, png
  • بازآوری بازآوری
بزرگ یا کوچک بودن حروف اهمیت ندارد