با سلام خدمت دکتر داودیان. با توجه به اینکه دندونام نیاز به...

با سلام خدمت دکتر داودیان. با توجه به اینکه دندونام نیاز به ارتودنسی دارند، می خواستم بدونم اگه الان پیش شما بیام ، حداکثر تا دو هفته دیگه ارتودنسی انجام میشه ؟ آخه ی سفر خارجی دارم. باید برم واسه یه مدت.
سلام،
شروع درمان ارتودنسی مستلزم ارزیابی کلینیکی و رادیوگرافیک اولیه به منظور تشخیص نیاز به درمان می باشد. در ادامه در صورت تایید نیاز به درمان، جهت تکمیل مدارک دیگر تشکیل پرونده نظیر فتوگرافی ها راهنمایی خواهید شد. جلسه بعد از دندانهای فکین شما قالبگیری بعمل آمده و برای چکاپ مشکلات جنرال دندانی به دندانپزشک معرفی می شوید. یک هفته بعد بر اساس آنالیز نهایی صورت گرفته در صورت فقدان مشکلات دندانی درمان شما قابل پیاده سازی می باشد. منتها نکته ای که نباید فراموش شود لزوم مراجعات دوره ای (معمولا ماهی یکبار) به متخصص ارتودنسی می باشد که در صورت در دسترس نبودن می تواند درمان شما را به مخاطره اندازد. لذا در صورتی درمان شما قابل انجام ظرف دو هفته خواهد بود که اولا" : در صورت داشتن مشکلات اولیه دندانی نظیر پوسیدگی، جرم و ... طی این مدت قابل درمان باشد. ثانیا": سفر شما کمتر از یکماه به طول بینجامد و در این مدت هم از دستگاههای خود به درستی نگهداری نمایید.
با سپاس،
مرکز تخصصی ارتودنسی دکتر مسعود داودیان

شنبه, 15 تیر 1392 15:13
تعداد بازدید کننده : 1180
با سلام خدمت دکتر داودیان. با توجه به اینکه دندونام نیاز به ارتودنسی دارند، می خواستم بدونم اگه الان پیش شما بیام ، حداکثر تا دو هفته دیگه ارتودنسی انجام میشه ؟ آخه ی سفر خارجی دارم. باید برم واسه یه مدت. 1 out of 10 based on 1 ratings. 1180 user reviews.
0 | 0
نظرات
bolditalicunderlinelinkunlinkparagraphhr
  • بازآوری بازآوری
بزرگ یا کوچک بودن حروف اهمیت ندارد
ارسال
دریافت نرم افزار موبایل
پرسش ارتودنسی شما در کدامین زمینه قرار می گیرد؟
پرسش خود را مطرح کنید
کاربر گرامی لطفا پیش از طرح سوال به موارد ذیل دقت فرمایید:
• پاسخ پرسش شما ظرف ۴ ساعت (حتی روزهای تعطیل) داده شده و به ایمیل تان ارسال می گردد. بدیهی است ورود ایمیل اشتباه مانع دریافت پاسخ شما خواهد شد. به علاوه پرسش شما در پنل آخرین پرسش های صفحه نخست نیز درج خواهد شد.
• می توانید از نام مستعار استفاده کنید. پس از انتشار پاسخ سوال شما امکان حذف یا تغییر نام وجود ندارد.
• از نوشتن پرسش به صورت فینگلیش بپرهیزید زیرا پاسخ داده نخواهد شد.
• اطلاعات شماره تماس و ایمیل شما در بانک اطلاعاتی سایت به صورت محرمانه ذخیره شده و به هیچ عنوان در اختیار غیر قرار نمی گیرد.
• از پرسش در زمینه طول درمان و هزینه درمان اجتناب نمایید، زیرا به صرف توضیحات شما و بدون معاینه بالینی برآورد مدت و قیمت درمان میسر نیست.
• لطفا از طرح پرسش های غیر مرتبط با ارتودنسی و یا مشابه سوالات رایج بپرهیزید.
• در صورت دریافت نکردن ایمیل بخش اسپم ایمیل خود را نیز چک بفرمایید.

حداکثر حجم فایل 8 مگابایت باشد.فرمت های مجاز : jpg, gif, png
  • بازآوری بازآوری
بزرگ یا کوچک بودن حروف اهمیت ندارد