دکتر داودیان. سلام و وقت بخیر.من تابستان سال 91 بر اثر ضربه دندون...

دکتر داودیان. سلام و وقت بخیر.من تابستان سال 91 بر اثر ضربه دندون جلویی ام از ریشه در اومد و بلافاصله مجددا گذاشتم سرجاش و بعد از مراجعه به پزشک ترمیمش کردم و الان دو سوال دارم.1)دندونی که از ریشه دراومده بود هیچ مشکلی نداره اما دندون کناریش با اینکه کاملا ترمیم شده اما زمانی که با دندون پایینم بهش فشار میارم یا ضربه میخوره یک ناراحتی خفیف در ریشه دندونم احساس میکنم با اینکه دوماه از ترمیمش میگذره اما دکتر میگه طبیعیه ایا این واقعا طبیعیه ای کاملا ترمیم نشده؟.2)برای ارتودنسی دندونام با اینکه به متخصص در مشهد(محل زندگیم) مراجعه کردم دکتر گفت متاسفانه دندونای شما ارتو نمیشه اونم به این دلیل که احتمال داره دندونی که از ریشه دراومده اسیب ببینه.من بخاطر شغلم باید حتما از ظاهر خوبی برخوردار باشم. لطفا راهنمایی کنید خواااهش ممیکنم خیلی برام مهمه.

سلام،

مرحمت کند به منظور دریافت راهنمائی دقیق تر، عکس هایی (رادیوگرافی و فتوگرافی) از صورت و دندانهای خود برای ما به آدرس ایمیل (info@mihanortho.com) ارسال نمائید.

با سپاس،

مرکز تخصصی ارتودنسی دکتر مسعود داودیان


شنبه, 10 اسفند 1392 13:46
تعداد بازدید کننده : 554
دکتر داودیان. سلام و وقت بخیر.من تابستان سال 91 بر اثر ضربه دندون جلویی ام از ریشه در اومد و بلافاصله مجددا گذاشتم سرجاش و بعد از مراجعه به پزشک ترمیمش کردم و الان دو سوال دارم.1)دندونی که از ریشه دراومده بود هیچ مشکلی نداره اما دندون کناریش با اینکه کاملا ترمیم شده اما زمانی که با دندون پایینم بهش فشار میارم یا ضربه میخوره یک ناراحتی خفیف در ریشه دندونم احساس میکنم با اینکه دوماه از ترمیمش میگذره اما دکتر میگه طبیعیه ایا این واقعا طبیعیه ای کاملا ترمیم نشده؟.2)برای ارتودنسی دندونام با اینکه به متخصص در مشهد(محل زندگیم) مراجعه کردم دکتر گفت متاسفانه دندونای شما ارتو نمیشه اونم به این دلیل که احتمال داره دندونی که از ریشه دراومده اسیب ببینه.من بخاطر شغلم باید حتما از ظاهر خوبی برخوردار باشم. لطفا راهنمایی کنید خواااهش ممیکنم خیلی برام مهمه. 1 out of 10 based on 1 ratings. 554 user reviews.
0 | 0
نظرات
bolditalicunderlinelinkunlinkparagraphhr
  • بازآوری بازآوری
بزرگ یا کوچک بودن حروف اهمیت ندارد
ارسال
دریافت نرم افزار موبایل
پرسش ارتودنسی شما در کدامین زمینه قرار می گیرد؟
پرسش خود را مطرح کنید
کاربر گرامی لطفا پیش از طرح سوال به موارد ذیل دقت فرمایید:
• پاسخ پرسش شما ظرف ۴ ساعت (حتی روزهای تعطیل) داده شده و به ایمیل تان ارسال می گردد. بدیهی است ورود ایمیل اشتباه مانع دریافت پاسخ شما خواهد شد. به علاوه پرسش شما در پنل آخرین پرسش های صفحه نخست نیز درج خواهد شد.
• می توانید از نام مستعار استفاده کنید. پس از انتشار پاسخ سوال شما امکان حذف یا تغییر نام وجود ندارد.
• از نوشتن پرسش به صورت فینگلیش بپرهیزید زیرا پاسخ داده نخواهد شد.
• اطلاعات شماره تماس و ایمیل شما در بانک اطلاعاتی سایت به صورت محرمانه ذخیره شده و به هیچ عنوان در اختیار غیر قرار نمی گیرد.
• از پرسش در زمینه طول درمان و هزینه درمان اجتناب نمایید، زیرا به صرف توضیحات شما و بدون معاینه بالینی برآورد مدت و قیمت درمان میسر نیست.
• لطفا از طرح پرسش های غیر مرتبط با ارتودنسی و یا مشابه سوالات رایج بپرهیزید.
• در صورت دریافت نکردن ایمیل بخش اسپم ایمیل خود را نیز چک بفرمایید.

حداکثر حجم فایل 8 مگابایت باشد.فرمت های مجاز : jpg, gif, png
  • بازآوری بازآوری
بزرگ یا کوچک بودن حروف اهمیت ندارد