سلام خسته نباشید دکتر داودیان. من تازه با سایت شما آشنا شدم و...

سلام خسته نباشید دکتر داودیان. من تازه با سایت شما آشنا شدم و ممنون میشم اگه جواب من رو هم بدید و یه کمک خیــــــــــلی بزرگ بهم بکنید من میخوام عمل زیبایی بینی انجام بدم اما متاسفانه دندون های من به نسیت جلو هستن و میترسم که بعد عمل زیبایی این موضوع بیشتر به چشم بیاد و حتی از همین قیافه نسبی هم که الان دارم هم بیفتم !!!!! به خاطر همین استرس الان نزدیک به 5 ماه میشه که عمل رو عقب انداختم ...میخواستم ازتون خواهش کنم که به من یه راهنمایی بدین که با تویجه به جلو بودن دندون هام عمل بینی انجام بدم یا نه ؟؟!!!بازم یه دنیا تشکر
سلام،
توجه شما به مطالعه لینک مرتبط ذیل جلب می نمائیم.

عمل جراحی بینی با چه اولویتی نسبت به درمان ارتودنسی پیشنهاد می شود؟

با سپاس،
مرکز تخصصی ارتودنسی دکتر مسعود داودیان

دوشنبه, 14 بهمن 1392 9:03
تعداد بازدید کننده : 698
سلام خسته نباشید دکتر داودیان. من تازه با سایت شما آشنا شدم و ممنون میشم اگه جواب من رو هم بدید و یه کمک خیــــــــــلی بزرگ بهم بکنید من میخوام عمل زیبایی بینی انجام بدم اما متاسفانه دندون های من به نسیت جلو هستن و میترسم که بعد عمل زیبایی این موضوع بیشتر به چشم بیاد و حتی از همین قیافه نسبی هم که الان دارم هم بیفتم !!!!! به خاطر همین استرس الان نزدیک به 5 ماه میشه که عمل رو عقب انداختم ...میخواستم ازتون خواهش کنم که به من یه راهنمایی بدین که با تویجه به جلو بودن دندون هام عمل بینی انجام بدم یا نه ؟؟!!!بازم یه دنیا تشکر 1 out of 10 based on 1 ratings. 698 user reviews.
0 | 0
نظرات
bolditalicunderlinelinkunlinkparagraphhr
  • بازآوری بازآوری
بزرگ یا کوچک بودن حروف اهمیت ندارد
ارسال
دریافت نرم افزار موبایل
پرسش ارتودنسی شما در کدامین زمینه قرار می گیرد؟
پرسش خود را مطرح کنید
کاربر گرامی لطفا پیش از طرح سوال به موارد ذیل دقت فرمایید:
• پاسخ پرسش شما ظرف ۴ ساعت (حتی روزهای تعطیل) داده شده و به ایمیل تان ارسال می گردد. بدیهی است ورود ایمیل اشتباه مانع دریافت پاسخ شما خواهد شد. به علاوه پرسش شما در پنل آخرین پرسش های صفحه نخست نیز درج خواهد شد.
• می توانید از نام مستعار استفاده کنید. پس از انتشار پاسخ سوال شما امکان حذف یا تغییر نام وجود ندارد.
• از نوشتن پرسش به صورت فینگلیش بپرهیزید زیرا پاسخ داده نخواهد شد.
• اطلاعات شماره تماس و ایمیل شما در بانک اطلاعاتی سایت به صورت محرمانه ذخیره شده و به هیچ عنوان در اختیار غیر قرار نمی گیرد.
• از پرسش در زمینه طول درمان و هزینه درمان اجتناب نمایید، زیرا به صرف توضیحات شما و بدون معاینه بالینی برآورد مدت و قیمت درمان میسر نیست.
• لطفا از طرح پرسش های غیر مرتبط با ارتودنسی و یا مشابه سوالات رایج بپرهیزید.
• در صورت دریافت نکردن ایمیل بخش اسپم ایمیل خود را نیز چک بفرمایید.

حداکثر حجم فایل 8 مگابایت باشد.فرمت های مجاز : jpg, gif, png
  • بازآوری بازآوری
بزرگ یا کوچک بودن حروف اهمیت ندارد