سلام من ۲۴سالمهسال ۹۴ اردتونسی های ثابت رو از دهانم خارج کردم و...

سلام من ۲۴سالمهسال ۹۴ اردتونسی های ثابت رو از دهانم خارج کردم و ریتینر ثابت گذاشتمحالا بعد ۵ سال چون دندونام داشت پوسیده میشد اون ریتنر هارو دراوردم و دکتر پیشنهاد ریتنر متحرک برای شب ها کردمشکلی که هست من دندونام مقداری شیب به جلوپیدا کرده و دوست دارم این مشکل رو حل کنمدندون هام هم قبل ارتودنسی کشیده شدن چون دندونهام نامرتب بودند
با سلام
بعد از پایان دوره درمان ارتودنسی لازم است که مراقبت ویژه ای از دندان های خود به عمل آورید. دندان ها تمایل دارند به حالت اولیه خود بازگردند. این تغییر و حرکت ممکن است با افزایش سن شروع شود. تمایل دندان ها برای بازگشت به موقعیت اولیه شان، پس از درمان ارتودنسی است که بیشتر در دندان های جلوییِ فک پایین اتفاق می افتد. حفظ و نگه داری از موقعیت جدید دندان ها پس از ارتودنسی یکی از مهمترین مراحل درمان ارتودنسی است. برای به دست اورردن اطلاعات بیشتر مقاله ی  ریتینر متحرک را مطالعه کنید. و به متخصص ارتودنتیست خود مراجعه کنید تا ریتینر شما چک و اقدامات لازم انجام شود.
با سپاس
دکتر مسعود داوودیان
متخصص ارتودنسی در تهران

دوشنبه, 12 آبان 1399 16:25
تعداد بازدید کننده : 16
سلام من ۲۴سالمهسال ۹۴ اردتونسی های ثابت رو از دهانم خارج کردم و ریتینر ثابت گذاشتمحالا بعد ۵ سال چون دندونام داشت پوسیده میشد اون ریتنر هارو دراوردم و دکتر پیشنهاد ریتنر متحرک برای شب ها کردمشکلی که هست من دندونام مقداری شیب به جلوپیدا کرده و دوست دارم این مشکل رو حل کنمدندون هام هم قبل ارتودنسی کشیده شدن چون دندونهام نامرتب بودند 1 out of 10 based on 1 ratings. 16 user reviews.
0 | 0
نظرات
bolditalicunderlinelinkunlinkparagraphhr
  • بازآوری بازآوری
بزرگ یا کوچک بودن حروف اهمیت ندارد
ارسال
دریافت نرم افزار موبایل
پرسش ارتودنسی شما در کدامین زمینه قرار می گیرد؟
پرسش خود را مطرح کنید
کاربر گرامی لطفا پیش از طرح سوال به موارد ذیل دقت فرمایید:
• پاسخ پرسش شما ظرف ۴ ساعت (حتی روزهای تعطیل) داده شده و به ایمیل تان ارسال می گردد. بدیهی است ورود ایمیل اشتباه مانع دریافت پاسخ شما خواهد شد. به علاوه پرسش شما در پنل آخرین پرسش های صفحه نخست نیز درج خواهد شد.
• می توانید از نام مستعار استفاده کنید. پس از انتشار پاسخ سوال شما امکان حذف یا تغییر نام وجود ندارد.
• از نوشتن پرسش به صورت فینگلیش بپرهیزید زیرا پاسخ داده نخواهد شد.
• اطلاعات شماره تماس و ایمیل شما در بانک اطلاعاتی سایت به صورت محرمانه ذخیره شده و به هیچ عنوان در اختیار غیر قرار نمی گیرد.
• از پرسش در زمینه طول درمان و هزینه درمان اجتناب نمایید، زیرا به صرف توضیحات شما و بدون معاینه بالینی برآورد مدت و قیمت درمان میسر نیست.
• لطفا از طرح پرسش های غیر مرتبط با ارتودنسی و یا مشابه سوالات رایج بپرهیزید.
• در صورت دریافت نکردن ایمیل بخش اسپم ایمیل خود را نیز چک بفرمایید.

حداکثر حجم فایل 8 مگابایت باشد.فرمت های مجاز : jpg, gif, png
  • بازآوری بازآوری
بزرگ یا کوچک بودن حروف اهمیت ندارد