مشکل انحراف فکم بدتر شده و به سمت چپ منحرف است. توسط یکی از...

مشکل انحراف فکم بدتر شده و به سمت چپ منحرف است. توسط یکی از همکارانتان ویزیت شدم و ایشان با عکس هایی که دادند، متوجه شدند رشد فکم همچنان متوقف نشده و گفتند ابتدا باید دوباره ارتودنسی کنم و پس از گذشت 6 ماه اگر همچنان رشد فکم متوقف نشده بود، باید جراحی فک انجام بدهم و قسمتی از فک تراشیده شود. میخواستم نظر شما را نیز بدانم. متشکرم.
سلام
ا ین ناهنجاری‌ها در برخی مواقع خفیف و برخی مواقع حاد هستند و گاهی  با اختلالات شدیدتری هستند که تنها با عمل جراحی درست  می‌شوند. رشد غیرطبیعی فک می‌تواند ترتیب و توازن دندان‌ها را برهم زده و در گفتار و خوردن  مشکل ایجاد کند. برخی از ناهنجاری و اختلالات فک با تجهیزات ارتودنسی قابل درمان نیستند و باید از طریق جراحی اصلاح ‌شوند.جهت مشاوره دقیق تر عکس های سفالو متری و OPG خود را به تلگرام ارسال نمایید. تا بهتر بتوانیم شما را راهنمایی کنیم.
با سپاس
دکتر مسعود داوودیان
متخصص ارتودنسی در تهران

چهارشنبه, 16 مهر 1399 14:30
تعداد بازدید کننده : 12
مشکل انحراف فکم بدتر شده و به سمت چپ منحرف است. توسط یکی از همکارانتان ویزیت شدم و ایشان با عکس هایی که دادند، متوجه شدند رشد فکم همچنان متوقف نشده و گفتند ابتدا باید دوباره ارتودنسی کنم و پس از گذشت 6 ماه اگر همچنان رشد فکم متوقف نشده بود، باید جراحی فک انجام بدهم و قسمتی از فک تراشیده شود. میخواستم نظر شما را نیز بدانم. متشکرم. 1 out of 10 based on 1 ratings. 12 user reviews.
0 | 0
نظرات
bolditalicunderlinelinkunlinkparagraphhr
  • بازآوری بازآوری
بزرگ یا کوچک بودن حروف اهمیت ندارد
ارسال
دریافت نرم افزار موبایل
پرسش ارتودنسی شما در کدامین زمینه قرار می گیرد؟
پرسش خود را مطرح کنید
کاربر گرامی لطفا پیش از طرح سوال به موارد ذیل دقت فرمایید:
• پاسخ پرسش شما ظرف ۴ ساعت (حتی روزهای تعطیل) داده شده و به ایمیل تان ارسال می گردد. بدیهی است ورود ایمیل اشتباه مانع دریافت پاسخ شما خواهد شد. به علاوه پرسش شما در پنل آخرین پرسش های صفحه نخست نیز درج خواهد شد.
• می توانید از نام مستعار استفاده کنید. پس از انتشار پاسخ سوال شما امکان حذف یا تغییر نام وجود ندارد.
• از نوشتن پرسش به صورت فینگلیش بپرهیزید زیرا پاسخ داده نخواهد شد.
• اطلاعات شماره تماس و ایمیل شما در بانک اطلاعاتی سایت به صورت محرمانه ذخیره شده و به هیچ عنوان در اختیار غیر قرار نمی گیرد.
• از پرسش در زمینه طول درمان و هزینه درمان اجتناب نمایید، زیرا به صرف توضیحات شما و بدون معاینه بالینی برآورد مدت و قیمت درمان میسر نیست.
• لطفا از طرح پرسش های غیر مرتبط با ارتودنسی و یا مشابه سوالات رایج بپرهیزید.
• در صورت دریافت نکردن ایمیل بخش اسپم ایمیل خود را نیز چک بفرمایید.

حداکثر حجم فایل 8 مگابایت باشد.فرمت های مجاز : jpg, gif, png
  • بازآوری بازآوری
بزرگ یا کوچک بودن حروف اهمیت ندارد