با سلام.من دو ماهه که ارتودنسی گذاشتم.این بار دکتر پیشنهاد کرد برای...

با سلام.من دو ماهه که ارتودنسی گذاشتم.این بار دکتر پیشنهاد کرد برای رفع جلوزدگی لب ها دو دندان از بالا و دو دندان از پایین کشیده شود، البته بدون کشیدن دندان هم دندان ها مرتب می شود.این تصمیم رو برعهده خودم گذاشته شده، اما من مردد شدم و نمی دونم چه کاری انجام بدم.پیشنهاد شما چیه؟
سلام
اولین مرحله مهم درمان ارتودنسی معاینه و بررسی های دقیق متخصص ارتودنسی است تا آنچه لازم است برای بیمار انجام شود. دربسیاری از موارد کشیدن دندان در ارتودنسی لازم نیست. گاهی اوقات برای ایجاد فضا در فک به منظور کاهش جلوزدگی دندانها، و یا شلوغی دندانها نیاز به کشیدن دندان است. ولی اگر واقعاً نیاز به کشیدن دندان دایمی در درمان ارتودنسی لازم باشد بیمار نباید به خاطر ترس ازاین مساله از درمان صرف نظر کند.  به دکتر متخصص خود اطمینان کنیدچرا که فضاهای ناشی از کشیدن دندان کاملاً با حرکات ارتودنسی بسته می شوند و بیمار به حالت نرمال رشدی صورت و نهایتاً هماهنگی مناسب صورت خود می رسد. برای راهنمایی بهتر شما را به خواندن مقاله ی جراحی فک و ارتودنسی دعوت می کنیم. و جهت مشاوره کامل تر  عکس تمام رخ و OPG خود را به تلگرام ارسال نمایید.
با سپاس
دکتر مسعود داوودیان
متخصص ارتودنسی در تهران

شنبه, 19 مهر 1399 12:08
تعداد بازدید کننده : 9
با سلام.من دو ماهه که ارتودنسی گذاشتم.این بار دکتر پیشنهاد کرد برای رفع جلوزدگی لب ها دو دندان از بالا و دو دندان از پایین کشیده شود، البته بدون کشیدن دندان هم دندان ها مرتب می شود.این تصمیم رو برعهده خودم گذاشته شده، اما من مردد شدم و نمی دونم چه کاری انجام بدم.پیشنهاد شما چیه؟ 1 out of 10 based on 1 ratings. 9 user reviews.
0 | 0
نظرات
bolditalicunderlinelinkunlinkparagraphhr
  • بازآوری بازآوری
بزرگ یا کوچک بودن حروف اهمیت ندارد
ارسال
دریافت نرم افزار موبایل
پرسش ارتودنسی شما در کدامین زمینه قرار می گیرد؟
پرسش خود را مطرح کنید
کاربر گرامی لطفا پیش از طرح سوال به موارد ذیل دقت فرمایید:
• پاسخ پرسش شما ظرف ۴ ساعت (حتی روزهای تعطیل) داده شده و به ایمیل تان ارسال می گردد. بدیهی است ورود ایمیل اشتباه مانع دریافت پاسخ شما خواهد شد. به علاوه پرسش شما در پنل آخرین پرسش های صفحه نخست نیز درج خواهد شد.
• می توانید از نام مستعار استفاده کنید. پس از انتشار پاسخ سوال شما امکان حذف یا تغییر نام وجود ندارد.
• از نوشتن پرسش به صورت فینگلیش بپرهیزید زیرا پاسخ داده نخواهد شد.
• اطلاعات شماره تماس و ایمیل شما در بانک اطلاعاتی سایت به صورت محرمانه ذخیره شده و به هیچ عنوان در اختیار غیر قرار نمی گیرد.
• از پرسش در زمینه طول درمان و هزینه درمان اجتناب نمایید، زیرا به صرف توضیحات شما و بدون معاینه بالینی برآورد مدت و قیمت درمان میسر نیست.
• لطفا از طرح پرسش های غیر مرتبط با ارتودنسی و یا مشابه سوالات رایج بپرهیزید.
• در صورت دریافت نکردن ایمیل بخش اسپم ایمیل خود را نیز چک بفرمایید.

حداکثر حجم فایل 8 مگابایت باشد.فرمت های مجاز : jpg, gif, png
  • بازآوری بازآوری
بزرگ یا کوچک بودن حروف اهمیت ندارد