سلام من ارتودنسی ام تموم شده سیم پشت دندونام که گذاشتن خیلی اذیت...

سلام من ارتودنسی ام تموم شده سیم پشت دندونام که گذاشتن خیلی اذیت میشم امکانش هست این سیم بردارم؟ روش دیگه ای به جز سیم پشت دندان هست که بخوام انجام بدم؟
با سلام
بعد از پایان دوره درمان ارتودنسی لازم است که مراقبت ویژه ای از دندان ها انجام دهید. ریتینر ثابت معمولا شامل یک سیم نازک است که در پشت دندان های جلویی فک پایین یا بالا قرارمی گیرد. به این دلیل که این نوع سیم در سراسر چند دندان قرار گرفته است، استفاده از پلاک ها پس از ارتودنسی ثابت و متحرک، بخش مهمی از محافظت روزمره از دندان ها است. پلاک ها راه بسیار خوبی برای حفظ  لبخند و شکل مرتب دندان ها است. این سیم قرار است در طول تمام 24 ساعت و 7 روز هفته از فرم صحیح دندان ها حمایت کند، پس باید در حفظ و نگهداری آن دقت کنید. ریتینر یا پلاک متحرک  قابلیت جا جا به جایی دارد. پلاک متحرک از یک شکل خاص برای نگهداری دندان ها در وضعیت ثابت پیروی می کند. مزیت اصلی پلاک متحرک قابلیت جا به جایی آن است. بیمار می تواند به راحتی پلاک متحرک را از دهان خود خارج کند و به تمیز کردن دندان و پلاک بپردازد. جهت راهنمایی بیشتر شما را به خواندن مقاله ی ریتینر ثابت،متحرک فرا می خوانیم. 

با سپاس
دکتر مسعود داوودیان
متخصص ارتودنسی در تهران

چهارشنبه, 26 شهریور 1399 18:54
تعداد بازدید کننده : 8
سلام من ارتودنسی ام تموم شده سیم پشت دندونام که گذاشتن خیلی اذیت میشم امکانش هست این سیم بردارم؟ روش دیگه ای به جز سیم پشت دندان هست که بخوام انجام بدم؟ 1 out of 10 based on 1 ratings. 8 user reviews.
0 | 0
نظرات
bolditalicunderlinelinkunlinkparagraphhr
  • بازآوری بازآوری
بزرگ یا کوچک بودن حروف اهمیت ندارد
ارسال
دریافت نرم افزار موبایل
پرسش ارتودنسی شما در کدامین زمینه قرار می گیرد؟
پرسش خود را مطرح کنید
کاربر گرامی لطفا پیش از طرح سوال به موارد ذیل دقت فرمایید:
• پاسخ پرسش شما ظرف ۴ ساعت (حتی روزهای تعطیل) داده شده و به ایمیل تان ارسال می گردد. بدیهی است ورود ایمیل اشتباه مانع دریافت پاسخ شما خواهد شد. به علاوه پرسش شما در پنل آخرین پرسش های صفحه نخست نیز درج خواهد شد.
• می توانید از نام مستعار استفاده کنید. پس از انتشار پاسخ سوال شما امکان حذف یا تغییر نام وجود ندارد.
• از نوشتن پرسش به صورت فینگلیش بپرهیزید زیرا پاسخ داده نخواهد شد.
• اطلاعات شماره تماس و ایمیل شما در بانک اطلاعاتی سایت به صورت محرمانه ذخیره شده و به هیچ عنوان در اختیار غیر قرار نمی گیرد.
• از پرسش در زمینه طول درمان و هزینه درمان اجتناب نمایید، زیرا به صرف توضیحات شما و بدون معاینه بالینی برآورد مدت و قیمت درمان میسر نیست.
• لطفا از طرح پرسش های غیر مرتبط با ارتودنسی و یا مشابه سوالات رایج بپرهیزید.
• در صورت دریافت نکردن ایمیل بخش اسپم ایمیل خود را نیز چک بفرمایید.

حداکثر حجم فایل 8 مگابایت باشد.فرمت های مجاز : jpg, gif, png
  • بازآوری بازآوری
بزرگ یا کوچک بودن حروف اهمیت ندارد