سلام وقتتون بخیر من دندونای جلوم بین دندونام فاصله داره میخندم این...

سلام وقتتون بخیر من دندونای جلوم بین دندونام فاصله داره میخندم این فاصله بیشتر دیده میشه اعتماد به نفسم خیلی اومده پایین ترجیح میدم نخندم با ارتودنسی امکانش هست این فاصله هارو ازبین برد و‌نیازی به کامپوزیت نباشه؟
با سلام
دندان‌ها نقش مهمی در چهره‌ی انسان دارندکه هر گونه عیب و نقص در آن‌ها می‌تواند موجب نازیبایی در چهره شود. بنابراین نمی‌توان نسبت به ‌آن‌ها بی‌اهمیت بود.فاصله بین دندان دلایل مختلفی دارد. از علل ارثی و مادرزادی گرفته تا کوچک بودن دندان‌ها نسبت به فک یا جای خالی برخی دندان‌ها به علت کشیدن‌، وجود دندان‌های اضافی، فرنوم‌ها یا چسبندگی‌های لثه‌ای و در نهایت بیماری‌های لثه. به هرحال این فواصل بخصوص اگر در دندان‌های قُدامی دیده شوند به لبخند فرد ظاهر نامطلوبی می‌دهند که باید بر اساس فواصل دندانی در فرآیند اصلاح طرح لبخند مورد رسیدگی و درمان قرار گیرد. جهت  راهنمایی  و اطلاعات بیشتر شما را به خواندن مقاله ی اصلاح طرح لبخندفرا می خوانیم. برای مشاوره تصاویر دندان های خود را به تلگرام بفرستید.

با سپاس
دکتر مسعود داوودیان
متخصص ارتودنسی در تهران

دوشنبه, 24 شهریور 1399 11:13
تعداد بازدید کننده : 2
سلام وقتتون بخیر من دندونای جلوم بین دندونام فاصله داره میخندم این فاصله بیشتر دیده میشه اعتماد به نفسم خیلی اومده پایین ترجیح میدم نخندم با ارتودنسی امکانش هست این فاصله هارو ازبین برد و‌نیازی به کامپوزیت نباشه؟ 1 out of 10 based on 1 ratings. 2 user reviews.
0 | 0
نظرات
bolditalicunderlinelinkunlinkparagraphhr
  • بازآوری بازآوری
بزرگ یا کوچک بودن حروف اهمیت ندارد
ارسال
دریافت نرم افزار موبایل
پرسش ارتودنسی شما در کدامین زمینه قرار می گیرد؟
پرسش خود را مطرح کنید
کاربر گرامی لطفا پیش از طرح سوال به موارد ذیل دقت فرمایید:
• پاسخ پرسش شما ظرف ۴ ساعت (حتی روزهای تعطیل) داده شده و به ایمیل تان ارسال می گردد. بدیهی است ورود ایمیل اشتباه مانع دریافت پاسخ شما خواهد شد. به علاوه پرسش شما در پنل آخرین پرسش های صفحه نخست نیز درج خواهد شد.
• می توانید از نام مستعار استفاده کنید. پس از انتشار پاسخ سوال شما امکان حذف یا تغییر نام وجود ندارد.
• از نوشتن پرسش به صورت فینگلیش بپرهیزید زیرا پاسخ داده نخواهد شد.
• اطلاعات شماره تماس و ایمیل شما در بانک اطلاعاتی سایت به صورت محرمانه ذخیره شده و به هیچ عنوان در اختیار غیر قرار نمی گیرد.
• از پرسش در زمینه طول درمان و هزینه درمان اجتناب نمایید، زیرا به صرف توضیحات شما و بدون معاینه بالینی برآورد مدت و قیمت درمان میسر نیست.
• لطفا از طرح پرسش های غیر مرتبط با ارتودنسی و یا مشابه سوالات رایج بپرهیزید.
• در صورت دریافت نکردن ایمیل بخش اسپم ایمیل خود را نیز چک بفرمایید.

حداکثر حجم فایل 8 مگابایت باشد.فرمت های مجاز : jpg, gif, png
  • بازآوری بازآوری
بزرگ یا کوچک بودن حروف اهمیت ندارد