من ٦سال پیش درمان ارتودنسیمو شروع کردم الان سه سال است که درگیر...

من ٦سال پیش درمان ارتودنسیمو شروع کردم الان سه سال است که درگیر درمان با پلاک متحرک هستم دندان هاى بالام با خط لبم قرینه نیست و وقتى لبخند میزنم انگار دندان هام با شیبى ملایم از بالا به پایین ردیف شده اندبا دکترم که حرف میزنم دلایل مختف مى اورد که نه مشکلى ندارد و این موضوع ها کاملا عادى است میخواستم بدونم واقعا موضوع چیست و باید چجورى باشد البته اوایل که متحرک گذاشتم یه مدت منظم پلاک نمیزاشتم و باعث شد یکى از دندان هاى جلوم کمى بالا بیاید ولى فک نمیکنم این موضوع دلیل شیب دار شدن دندان هام باشد چون انگار یه طرف فکم دندان ها بالاتر از طرف دیگر است و با شیبى ملایم پایین مى اید
سلام
درمان ارتو دنسی بدون کشیدن دندان در برخی موارد موجب شیب دار شدن دندان ها می شود  و این امری طبیعی است. برای کسب پاسخ دقیق تر می توانید تصاویر دندان ها و لبخند خود در تلگرام برای ما بفرستید.
با سپاس
دکتر مسعود داوودیان
متخصص ارتودنسی در تهران

چهارشنبه, 21 خرداد 1399 13:22
تعداد بازدید کننده : 17
من ٦سال پیش درمان ارتودنسیمو شروع کردم الان سه سال است که درگیر درمان با پلاک متحرک هستم دندان هاى بالام با خط لبم قرینه نیست و وقتى لبخند میزنم انگار دندان هام با شیبى ملایم از بالا به پایین ردیف شده اندبا دکترم که حرف میزنم دلایل مختف مى اورد که نه مشکلى ندارد و این موضوع ها کاملا عادى است میخواستم بدونم واقعا موضوع چیست و باید چجورى باشد البته اوایل که متحرک گذاشتم یه مدت منظم پلاک نمیزاشتم و باعث شد یکى از دندان هاى جلوم کمى بالا بیاید ولى فک نمیکنم این موضوع دلیل شیب دار شدن دندان هام باشد چون انگار یه طرف فکم دندان ها بالاتر از طرف دیگر است و با شیبى ملایم پایین مى اید 1 out of 10 based on 1 ratings. 17 user reviews.
0 | 0
نظرات
bolditalicunderlinelinkunlinkparagraphhr
  • بازآوری بازآوری
بزرگ یا کوچک بودن حروف اهمیت ندارد
ارسال
دریافت نرم افزار موبایل
پرسش ارتودنسی شما در کدامین زمینه قرار می گیرد؟
پرسش خود را مطرح کنید
کاربر گرامی لطفا پیش از طرح سوال به موارد ذیل دقت فرمایید:
• پاسخ پرسش شما ظرف ۴ ساعت (حتی روزهای تعطیل) داده شده و به ایمیل تان ارسال می گردد. بدیهی است ورود ایمیل اشتباه مانع دریافت پاسخ شما خواهد شد. به علاوه پرسش شما در پنل آخرین پرسش های صفحه نخست نیز درج خواهد شد.
• می توانید از نام مستعار استفاده کنید. پس از انتشار پاسخ سوال شما امکان حذف یا تغییر نام وجود ندارد.
• از نوشتن پرسش به صورت فینگلیش بپرهیزید زیرا پاسخ داده نخواهد شد.
• اطلاعات شماره تماس و ایمیل شما در بانک اطلاعاتی سایت به صورت محرمانه ذخیره شده و به هیچ عنوان در اختیار غیر قرار نمی گیرد.
• از پرسش در زمینه طول درمان و هزینه درمان اجتناب نمایید، زیرا به صرف توضیحات شما و بدون معاینه بالینی برآورد مدت و قیمت درمان میسر نیست.
• لطفا از طرح پرسش های غیر مرتبط با ارتودنسی و یا مشابه سوالات رایج بپرهیزید.
• در صورت دریافت نکردن ایمیل بخش اسپم ایمیل خود را نیز چک بفرمایید.

حداکثر حجم فایل 8 مگابایت باشد.فرمت های مجاز : jpg, gif, png
  • بازآوری بازآوری
بزرگ یا کوچک بودن حروف اهمیت ندارد