سلام ببخشید من دندونام خیلی نامرتبه و رفتم پیش دندانپزشک بهم گفت می...

سلام ببخشید من دندونام خیلی نامرتبه و رفتم پیش دندانپزشک بهم گفت می تونم ارتودنسی سریع انجام بدم که هم دندونام سفیدتر شه هم مرتب بشه طول درمانشم خیلی کمتره میخاستم نظر شما رو بپرسم و اینکه دیگه چرا کسی ارتودنسی معمولی انجام بده وقتی ارتودنسی سریع هست؟
سلام
امروزه بیشتر بزرگسالان ارتودنسی سریع را به دلیل عدم نیاز به دستگاه ارتودنسی و براکت انتخاب می کنند. ارتودنسی فوری با تراش دادن دندان ها و پرکردن فضای تو رفته به وسیله ی لمینت یا کامپوزیت صورت می گیرد که  به دلیل تغییر رنگ و لب پریدگی مکرراً نیاز به ترمیم پیدا می کند، از طرفی هم تراشیدن دندان ها پوسیدگی زودهنگام دندان ها را به دنبال دارد. ارتودنسی کوتاه مدت یا چند ماهه توسط دندانپزشک غیرمتخصص انجام می شود و ارتودنسی محسوب نمی شود. استفاده از این روش برای اصلاح ناهنجاری های شدید دندان ها درمانی نادرست است چراکه امکان درمان ارتودنسی معمولی بعد از آن بسیار دشوار می شود. مقاله ی ارتودنسی سریع و کوتاه مدت را مطالعه کنید و با فرستادن عکس دندان های خود در تلگرام ما از مشاوره بهتری بهره مند شوید.
با سپاس
دکتر مسعود داوودیان
متخصص ارتودنسی در تهران

شنبه, 3 خرداد 1399 12:51
تعداد بازدید کننده : 12
سلام ببخشید من دندونام خیلی نامرتبه و رفتم پیش دندانپزشک بهم گفت می تونم ارتودنسی سریع انجام بدم که هم دندونام سفیدتر شه هم مرتب بشه طول درمانشم خیلی کمتره میخاستم نظر شما رو بپرسم و اینکه دیگه چرا کسی ارتودنسی معمولی انجام بده وقتی ارتودنسی سریع هست؟ 1 out of 10 based on 1 ratings. 12 user reviews.
0 | 0
نظرات
bolditalicunderlinelinkunlinkparagraphhr
  • بازآوری بازآوری
بزرگ یا کوچک بودن حروف اهمیت ندارد
ارسال
دریافت نرم افزار موبایل
پرسش ارتودنسی شما در کدامین زمینه قرار می گیرد؟
پرسش خود را مطرح کنید
کاربر گرامی لطفا پیش از طرح سوال به موارد ذیل دقت فرمایید:
• پاسخ پرسش شما ظرف ۴ ساعت (حتی روزهای تعطیل) داده شده و به ایمیل تان ارسال می گردد. بدیهی است ورود ایمیل اشتباه مانع دریافت پاسخ شما خواهد شد. به علاوه پرسش شما در پنل آخرین پرسش های صفحه نخست نیز درج خواهد شد.
• می توانید از نام مستعار استفاده کنید. پس از انتشار پاسخ سوال شما امکان حذف یا تغییر نام وجود ندارد.
• از نوشتن پرسش به صورت فینگلیش بپرهیزید زیرا پاسخ داده نخواهد شد.
• اطلاعات شماره تماس و ایمیل شما در بانک اطلاعاتی سایت به صورت محرمانه ذخیره شده و به هیچ عنوان در اختیار غیر قرار نمی گیرد.
• از پرسش در زمینه طول درمان و هزینه درمان اجتناب نمایید، زیرا به صرف توضیحات شما و بدون معاینه بالینی برآورد مدت و قیمت درمان میسر نیست.
• لطفا از طرح پرسش های غیر مرتبط با ارتودنسی و یا مشابه سوالات رایج بپرهیزید.
• در صورت دریافت نکردن ایمیل بخش اسپم ایمیل خود را نیز چک بفرمایید.

حداکثر حجم فایل 8 مگابایت باشد.فرمت های مجاز : jpg, gif, png
  • بازآوری بازآوری
بزرگ یا کوچک بودن حروف اهمیت ندارد