باسلام من دندان هایم را سه سال پیش به علت نامرتبی دندان فک پایین...

باسلام من دندان هایم را سه سال پیش به علت نامرتبی دندان فک پایین ارتو کردم .ولی بعد از درمان متوجه شیب زیاد دندان پایین و برخورد به پشت دندان های بالا شدم .مخثوصا در شب که صبح ها که بلند میشوم دندان هایم را به هم فشار دادم.میزان اوربایت و اورحت دندان هایم خیلی کم است .متاسفانه بعد از درمان ارتو فهمیدم دکترم متخصص ارتو نیست و از افراد تجربی کار است که دوره ارتو را گذارانده .چون در سنین کودکی هم دوتا دندان چهار بالا به علت عدم فًای کفای برای رویش کانین کشیدم که دندان های بالا مرتب شد .میترسم این برخورد باعث سایش دندان ها و تحلیل لثه شود .باید دوباره ارتو کنم؟
با سلام
جهت بر طرف شدن شیب نیاز به کشیدن دندان و ارتودنسی مجدد دارید.  جهت دریافت بیشتر عکسهای رادیوگرافی و فتوگرافی خود را به تلگرام ما ارسال نمایید .
با سپاس
دکتر مسعود داوودیان
متخصص ارتودنسی

شنبه, 11 آبان 1398 13:25
تعداد بازدید کننده : 77
باسلام من دندان هایم را سه سال پیش به علت نامرتبی دندان فک پایین ارتو کردم .ولی بعد از درمان متوجه شیب زیاد دندان پایین و برخورد به پشت دندان های بالا شدم .مخثوصا در شب که صبح ها که بلند میشوم دندان هایم را به هم فشار دادم.میزان اوربایت و اورحت دندان هایم خیلی کم است .متاسفانه بعد از درمان ارتو فهمیدم دکترم متخصص ارتو نیست و از افراد تجربی کار است که دوره ارتو را گذارانده .چون در سنین کودکی هم دوتا دندان چهار بالا به علت عدم فًای کفای برای رویش کانین کشیدم که دندان های بالا مرتب شد .میترسم این برخورد باعث سایش دندان ها و تحلیل لثه شود .باید دوباره ارتو کنم؟ 1 out of 10 based on 1 ratings. 77 user reviews.
0 | 0
نظرات
bolditalicunderlinelinkunlinkparagraphhr
  • بازآوری بازآوری
بزرگ یا کوچک بودن حروف اهمیت ندارد
ارسال
دریافت نرم افزار موبایل
پرسش ارتودنسی شما در کدامین زمینه قرار می گیرد؟
پرسش خود را مطرح کنید
کاربر گرامی لطفا پیش از طرح سوال به موارد ذیل دقت فرمایید:
• پاسخ پرسش شما ظرف ۴ ساعت (حتی روزهای تعطیل) داده شده و به ایمیل تان ارسال می گردد. بدیهی است ورود ایمیل اشتباه مانع دریافت پاسخ شما خواهد شد. به علاوه پرسش شما در پنل آخرین پرسش های صفحه نخست نیز درج خواهد شد.
• می توانید از نام مستعار استفاده کنید. پس از انتشار پاسخ سوال شما امکان حذف یا تغییر نام وجود ندارد.
• از نوشتن پرسش به صورت فینگلیش بپرهیزید زیرا پاسخ داده نخواهد شد.
• اطلاعات شماره تماس و ایمیل شما در بانک اطلاعاتی سایت به صورت محرمانه ذخیره شده و به هیچ عنوان در اختیار غیر قرار نمی گیرد.
• از پرسش در زمینه طول درمان و هزینه درمان اجتناب نمایید، زیرا به صرف توضیحات شما و بدون معاینه بالینی برآورد مدت و قیمت درمان میسر نیست.
• لطفا از طرح پرسش های غیر مرتبط با ارتودنسی و یا مشابه سوالات رایج بپرهیزید.
• در صورت دریافت نکردن ایمیل بخش اسپم ایمیل خود را نیز چک بفرمایید.

حداکثر حجم فایل 8 مگابایت باشد.فرمت های مجاز : jpg, gif, png
  • بازآوری بازآوری
بزرگ یا کوچک بودن حروف اهمیت ندارد