باسلام .من حدود سه سال پیش به علت نامرتبی دندان فک پایین هردوفک را...

باسلام .من حدود سه سال پیش به علت نامرتبی دندان فک پایین هردوفک را ارتو کردم .ولی الان دندان های فک پایبن بیرون زده شده اند و به پشت دندان های فک بالا برخورد زیاد میکنن مخصوصا درشب .که بعًز وقت ان هارا روی هم فشار میدهم .میزان اوربایت و اورجت دندان هابم به نظم کم است چون زیاد هم پوشانی ندارد.فیکس هم برای هردو فک گذاشتم .کسی که پیشش ارتو انجام دادم فکر میکردم متخثث ارتو است ولی اشتباه میکردم چون از این افراد تجربی کاربود که دوره ارتو را گذرانده و من الان فهمیدم .چون از کودکی پیشش میرفتم نمیدانستم در سن هشت سالکی به علت عدم فًا برای رویش دندان کانین دو دندان چهار مرا کشید که باعث شد دندان کانین در جای خود بیرون بیاید.بعد از ارتو دندان هایم پوسیده شد .الان نمیدانم چه کنم میترسم برخورد دندتن باعث سایشو تحلیل لثه شود .ایا بایددوباره ارتو کنم؟
با سلام
جهت بر طرف شدن شیب نیاز به کشیدن دندان و ارتودنسی مجدد دارید.  جهت دریافت بیشتر عکسهای رادیوگرافی و فتوگرافی خود را به تلگرام ما ارسال نمایید .
با سپاس
دکتر مسعود داوودیان
متخصص ارتودنسی

شنبه, 11 آبان 1398 13:35
تعداد بازدید کننده : 44
باسلام .من حدود سه سال پیش به علت نامرتبی دندان فک پایین هردوفک را ارتو کردم .ولی الان دندان های فک پایبن بیرون زده شده اند و به پشت دندان های فک بالا برخورد زیاد میکنن مخصوصا درشب .که بعًز وقت ان هارا روی هم فشار میدهم .میزان اوربایت و اورجت دندان هابم به نظم کم است چون زیاد هم پوشانی ندارد.فیکس هم برای هردو فک گذاشتم .کسی که پیشش ارتو انجام دادم فکر میکردم متخثث ارتو است ولی اشتباه میکردم چون از این افراد تجربی کاربود که دوره ارتو را گذرانده و من الان فهمیدم .چون از کودکی پیشش میرفتم نمیدانستم در سن هشت سالکی به علت عدم فًا برای رویش دندان کانین دو دندان چهار مرا کشید که باعث شد دندان کانین در جای خود بیرون بیاید.بعد از ارتو دندان هایم پوسیده شد .الان نمیدانم چه کنم میترسم برخورد دندتن باعث سایشو تحلیل لثه شود .ایا بایددوباره ارتو کنم؟ 1 out of 10 based on 1 ratings. 44 user reviews.
0 | 0
نظرات
bolditalicunderlinelinkunlinkparagraphhr
  • بازآوری بازآوری
بزرگ یا کوچک بودن حروف اهمیت ندارد
ارسال
دریافت نرم افزار موبایل
پرسش ارتودنسی شما در کدامین زمینه قرار می گیرد؟
پرسش خود را مطرح کنید
کاربر گرامی لطفا پیش از طرح سوال به موارد ذیل دقت فرمایید:
• پاسخ پرسش شما ظرف ۴ ساعت (حتی روزهای تعطیل) داده شده و به ایمیل تان ارسال می گردد. بدیهی است ورود ایمیل اشتباه مانع دریافت پاسخ شما خواهد شد. به علاوه پرسش شما در پنل آخرین پرسش های صفحه نخست نیز درج خواهد شد.
• می توانید از نام مستعار استفاده کنید. پس از انتشار پاسخ سوال شما امکان حذف یا تغییر نام وجود ندارد.
• از نوشتن پرسش به صورت فینگلیش بپرهیزید زیرا پاسخ داده نخواهد شد.
• اطلاعات شماره تماس و ایمیل شما در بانک اطلاعاتی سایت به صورت محرمانه ذخیره شده و به هیچ عنوان در اختیار غیر قرار نمی گیرد.
• از پرسش در زمینه طول درمان و هزینه درمان اجتناب نمایید، زیرا به صرف توضیحات شما و بدون معاینه بالینی برآورد مدت و قیمت درمان میسر نیست.
• لطفا از طرح پرسش های غیر مرتبط با ارتودنسی و یا مشابه سوالات رایج بپرهیزید.
• در صورت دریافت نکردن ایمیل بخش اسپم ایمیل خود را نیز چک بفرمایید.

حداکثر حجم فایل 8 مگابایت باشد.فرمت های مجاز : jpg, gif, png
  • بازآوری بازآوری
بزرگ یا کوچک بودن حروف اهمیت ندارد