با سلام اقای دکتر بنده در سن نوجوانی بر اثر کشیدن اشتباهی دندان نیش...

با سلام اقای دکتر بنده در سن نوجوانی بر اثر کشیدن اشتباهی دندان نیش دچار انحراف میدلاین شدم ب گونه ای که یک سمت صورتم لاغرتر و گونه افتاده تر است و صورتم نامتقارن است در همان سمت پف پلک بالا و پایین بیشتر است و باعث افتادگی پلک ب میزان کم شده است ..دو سوال دارم یک اینکه با درمان ارتودنسی قرینگی گونه ها و صورتم تصحیح میشود؟ و دوم ایا افتادگی پلک یا ورم پلک ها میتواند متاثر ازین انحراف میدلاین باشد؟ و با تصحیح انحراف چربی هر دو سمت صورت مساوی شود ایا امگان برطزف شدن پف پلک و افتادگی وجود دارد؟
با سلام
درمان ارتودنسی تنها نامرتبی دندان های شمارا برطرف می نماید. جت دریافت اطلاعات بیشتر عکس های رادیوگرافی و فتوگرافی خود را به تلگرام ما ارسال نمایید.
با سپاس
دکتر مسعود داوودیان
متخصص ارتودنسی

شنبه, 11 آبان 1398 13:42
تعداد بازدید کننده : 49
با سلام اقای دکتر بنده در سن نوجوانی بر اثر کشیدن اشتباهی دندان نیش دچار انحراف میدلاین شدم ب گونه ای که یک سمت صورتم لاغرتر و گونه افتاده تر است و صورتم نامتقارن است در همان سمت پف پلک بالا و پایین بیشتر است و باعث افتادگی پلک ب میزان کم شده است ..دو سوال دارم یک اینکه با درمان ارتودنسی قرینگی گونه ها و صورتم تصحیح میشود؟ و دوم ایا افتادگی پلک یا ورم پلک ها میتواند متاثر ازین انحراف میدلاین باشد؟ و با تصحیح انحراف چربی هر دو سمت صورت مساوی شود ایا امگان برطزف شدن پف پلک و افتادگی وجود دارد؟ 1 out of 10 based on 1 ratings. 49 user reviews.
0 | 0
نظرات
bolditalicunderlinelinkunlinkparagraphhr
  • بازآوری بازآوری
بزرگ یا کوچک بودن حروف اهمیت ندارد
ارسال
دریافت نرم افزار موبایل
پرسش ارتودنسی شما در کدامین زمینه قرار می گیرد؟
پرسش خود را مطرح کنید
کاربر گرامی لطفا پیش از طرح سوال به موارد ذیل دقت فرمایید:
• پاسخ پرسش شما ظرف ۴ ساعت (حتی روزهای تعطیل) داده شده و به ایمیل تان ارسال می گردد. بدیهی است ورود ایمیل اشتباه مانع دریافت پاسخ شما خواهد شد. به علاوه پرسش شما در پنل آخرین پرسش های صفحه نخست نیز درج خواهد شد.
• می توانید از نام مستعار استفاده کنید. پس از انتشار پاسخ سوال شما امکان حذف یا تغییر نام وجود ندارد.
• از نوشتن پرسش به صورت فینگلیش بپرهیزید زیرا پاسخ داده نخواهد شد.
• اطلاعات شماره تماس و ایمیل شما در بانک اطلاعاتی سایت به صورت محرمانه ذخیره شده و به هیچ عنوان در اختیار غیر قرار نمی گیرد.
• از پرسش در زمینه طول درمان و هزینه درمان اجتناب نمایید، زیرا به صرف توضیحات شما و بدون معاینه بالینی برآورد مدت و قیمت درمان میسر نیست.
• لطفا از طرح پرسش های غیر مرتبط با ارتودنسی و یا مشابه سوالات رایج بپرهیزید.
• در صورت دریافت نکردن ایمیل بخش اسپم ایمیل خود را نیز چک بفرمایید.

حداکثر حجم فایل 8 مگابایت باشد.فرمت های مجاز : jpg, gif, png
  • بازآوری بازآوری
بزرگ یا کوچک بودن حروف اهمیت ندارد