با عرض سلام خدمت شماآقای دکتر بنده 4 سال پیش ارتودنسی کردم و نزدیک...

با عرض سلام خدمت شماآقای دکتر بنده 4 سال پیش ارتودنسی کردم و نزدیک به 2 سال هست که براکت هارو در آوردم و از ریتینر ثابت استفاده کردم. متاسفانه از روز اول ریتینر از روی یکی از دندان‌های شماره ی 2 فک بالام جدا شده بود ولی من اهمیتی ندادم . اما حالا پس از گذشت 2 سال حس میکنم دندان شماره‌ی 3 مقداری جابه جا شده و به سمت بیرون آمده ( با اینکه ریتینر روی دندان شماره 2 جدا شده بود نه دندان شماره 3) میخاستم بپرسم که آیا دلیل جابه جایی دندان نیشم میتونه جدا شدن چسب ریتینر دندان کناریش بوده باشه؟ یا اینکه دلایل دیگه ایم میتونه داشته باشه؟سوال دیگه ام که داشتم خدمتتون این هستش که آیا میتونم الان با دوباره چسباندن همین ریتینر یا استفاده از ریتینر ثابت جدید کاری کنم که بیشتر از این جابه جا نشه؟ چون میخواستم توسط کامپوزیت و زیبایی این دندان جابه جا شده رو ترمیم کنم ، اما قبلش باید مطمین شم که بیشتر از این قرار نیست جابه جا بشه.با تشکر از شما
با سلام
باید متخصص ارتودنسی خود مراجعه فرمایید و با توجه به تشخیص ایشون مجددا ارتودنسی شوید زیرا صرفا با ترمیم ریتینر نامرتبی برطرف نمی شود. با انجام درمان زیبایی مینای دندان شما تراشیده میشود. برای دریافت اطلاعات بیشتر بخش ریتینر ثابت را مطالعه فرمایید.با فرستادن عکس های رادیوگرافی خود به تلگرام ما از اطلاعات تخصصی تر بهره مند شوید.
با سپاس
دکتر مسعود داوودیان
متخصص ارتودنسی

شنبه, 5 مرداد 1398 13:27
تعداد بازدید کننده : 48
با عرض سلام خدمت شماآقای دکتر بنده 4 سال پیش ارتودنسی کردم و نزدیک به 2 سال هست که براکت هارو در آوردم و از ریتینر ثابت استفاده کردم. متاسفانه از روز اول ریتینر از روی یکی از دندان‌های شماره ی 2 فک بالام جدا شده بود ولی من اهمیتی ندادم . اما حالا پس از گذشت 2 سال حس میکنم دندان شماره‌ی 3 مقداری جابه جا شده و به سمت بیرون آمده ( با اینکه ریتینر روی دندان شماره 2 جدا شده بود نه دندان شماره 3) میخاستم بپرسم که آیا دلیل جابه جایی دندان نیشم میتونه جدا شدن چسب ریتینر دندان کناریش بوده باشه؟ یا اینکه دلایل دیگه ایم میتونه داشته باشه؟سوال دیگه ام که داشتم خدمتتون این هستش که آیا میتونم الان با دوباره چسباندن همین ریتینر یا استفاده از ریتینر ثابت جدید کاری کنم که بیشتر از این جابه جا نشه؟ چون میخواستم توسط کامپوزیت و زیبایی این دندان جابه جا شده رو ترمیم کنم ، اما قبلش باید مطمین شم که بیشتر از این قرار نیست جابه جا بشه.با تشکر از شما 1 out of 10 based on 1 ratings. 48 user reviews.
0 | 0
نظرات
bolditalicunderlinelinkunlinkparagraphhr
  • بازآوری بازآوری
بزرگ یا کوچک بودن حروف اهمیت ندارد
ارسال
دریافت نرم افزار موبایل
پرسش ارتودنسی شما در کدامین زمینه قرار می گیرد؟
پرسش خود را مطرح کنید
کاربر گرامی لطفا پیش از طرح سوال به موارد ذیل دقت فرمایید:
• پاسخ پرسش شما ظرف ۴ ساعت (حتی روزهای تعطیل) داده شده و به ایمیل تان ارسال می گردد. بدیهی است ورود ایمیل اشتباه مانع دریافت پاسخ شما خواهد شد. به علاوه پرسش شما در پنل آخرین پرسش های صفحه نخست نیز درج خواهد شد.
• می توانید از نام مستعار استفاده کنید. پس از انتشار پاسخ سوال شما امکان حذف یا تغییر نام وجود ندارد.
• از نوشتن پرسش به صورت فینگلیش بپرهیزید زیرا پاسخ داده نخواهد شد.
• اطلاعات شماره تماس و ایمیل شما در بانک اطلاعاتی سایت به صورت محرمانه ذخیره شده و به هیچ عنوان در اختیار غیر قرار نمی گیرد.
• از پرسش در زمینه طول درمان و هزینه درمان اجتناب نمایید، زیرا به صرف توضیحات شما و بدون معاینه بالینی برآورد مدت و قیمت درمان میسر نیست.
• لطفا از طرح پرسش های غیر مرتبط با ارتودنسی و یا مشابه سوالات رایج بپرهیزید.
• در صورت دریافت نکردن ایمیل بخش اسپم ایمیل خود را نیز چک بفرمایید.

حداکثر حجم فایل 8 مگابایت باشد.فرمت های مجاز : jpg, gif, png
  • بازآوری بازآوری
بزرگ یا کوچک بودن حروف اهمیت ندارد