سلام دکتر گرامی ، من دندانم را ب علت نداشت فقط یک دندان أسیاب در...

سلام دکتر گرامی ، من دندانم را ب علت نداشت فقط یک دندان أسیاب در سمت راست فک بالاییم دوساله ارتدنسی کرده ام و الان متوجه شدم خط میدلاین دندانم بهم خورده است درصورتی ک من هیچ مشکل میدلاین را قبلا نداشتم الان شوک شدم و نمیدانم چیکار کنم ایا درمان میشود ؟ و یک سوال دیگه لثه هم در طول درمان ارتدنسی جابجا یا حرکتی میکند ؟. چون خط لثه من در وسط است ولی دو دندان جلوییم با لبم و خط وسط لبم با هم الان برابر نیستند لطفا راهنماییم کنید با تشکر
با سلام
 برای درمان  ارتودنسی جهت جلو گیری از بهم ریختگی باید از دو طرف دندان باید کشیده شود .جهت دریافت اطلاعات بیشتر بخش انحراف میدلاین را مطالعه فرمایید.  با فرستادن  عکسهای رادیوگرافی خود به تلگرام ما از اطلاعات تخصصی تر بهره مند شوید.
با سپاس
دکتر مسعود داوودیان
متخصص ارتودنسی در تهران

دوشنبه, 24 تیر 1398 12:40
تعداد بازدید کننده : 30
سلام دکتر گرامی ، من دندانم را ب علت نداشت فقط یک دندان أسیاب در سمت راست فک بالاییم دوساله ارتدنسی کرده ام و الان متوجه شدم خط میدلاین دندانم بهم خورده است درصورتی ک من هیچ مشکل میدلاین را قبلا نداشتم الان شوک شدم و نمیدانم چیکار کنم ایا درمان میشود ؟ و یک سوال دیگه لثه هم در طول درمان ارتدنسی جابجا یا حرکتی میکند ؟. چون خط لثه من در وسط است ولی دو دندان جلوییم با لبم و خط وسط لبم با هم الان برابر نیستند لطفا راهنماییم کنید با تشکر 1 out of 10 based on 1 ratings. 30 user reviews.
0 | 0
نظرات
bolditalicunderlinelinkunlinkparagraphhr
  • بازآوری بازآوری
بزرگ یا کوچک بودن حروف اهمیت ندارد
ارسال
دریافت نرم افزار موبایل
پرسش ارتودنسی شما در کدامین زمینه قرار می گیرد؟
پرسش خود را مطرح کنید
کاربر گرامی لطفا پیش از طرح سوال به موارد ذیل دقت فرمایید:
• پاسخ پرسش شما ظرف ۴ ساعت (حتی روزهای تعطیل) داده شده و به ایمیل تان ارسال می گردد. بدیهی است ورود ایمیل اشتباه مانع دریافت پاسخ شما خواهد شد. به علاوه پرسش شما در پنل آخرین پرسش های صفحه نخست نیز درج خواهد شد.
• می توانید از نام مستعار استفاده کنید. پس از انتشار پاسخ سوال شما امکان حذف یا تغییر نام وجود ندارد.
• از نوشتن پرسش به صورت فینگلیش بپرهیزید زیرا پاسخ داده نخواهد شد.
• اطلاعات شماره تماس و ایمیل شما در بانک اطلاعاتی سایت به صورت محرمانه ذخیره شده و به هیچ عنوان در اختیار غیر قرار نمی گیرد.
• از پرسش در زمینه طول درمان و هزینه درمان اجتناب نمایید، زیرا به صرف توضیحات شما و بدون معاینه بالینی برآورد مدت و قیمت درمان میسر نیست.
• لطفا از طرح پرسش های غیر مرتبط با ارتودنسی و یا مشابه سوالات رایج بپرهیزید.
• در صورت دریافت نکردن ایمیل بخش اسپم ایمیل خود را نیز چک بفرمایید.

حداکثر حجم فایل 8 مگابایت باشد.فرمت های مجاز : jpg, gif, png
  • بازآوری بازآوری
بزرگ یا کوچک بودن حروف اهمیت ندارد