سلام دکتر من دوسال پیش درمان ارتودنسیم تموم شد و پلاک هارو برداشتم...

سلام دکتر من دوسال پیش درمان ارتودنسیم تموم شد و پلاک هارو برداشتم اما متاسفانه دندان هام زود شکل خودش رو از دست داد و وقتی از پلاک متحرک استفاده میکردم چند روز مجدد بر میگشت به حالت اولیه، اما بخاطر سهل انگاری و کوتاهی خودم از پلاک متحرک دیگه استفاده نکردم و دندان هام شکل خودش رو از دست داد، الان به مشکلی که دارم اینه که پلاکم اسیب دیده و ی قسمتیش شکسته و نمیتوانم دوباره بذارم تا شکل اولیه رو بذست بیاره، چیکار کنم بنظرتون؟ اصلا دلم نمیخوام مجدد ارتودنسی کنم و اصلا طاقتشو ندارم دیگه! امکان درست کردن پلاک متحرک از روی پلاک قبلی هست؟؟ ممنون میشم راهنماییم کنین
ریتینر متحرک
با سلام
حتما نسبت به قالبگیری مجدد پلاک خود اقدام فرمایید.میتوانید بخش ریتینر متحرک را در سایت ما مطالعه کرده و اطلاعات خود را در این زمینه افزایش دهید. در صورت تمایل عکس رادیو گرافی دندانهای خود را برای تلگرام ما ارسال فرمایید تا بتوانیم شما را بهتر راهنمایی کنیم.
با سپاس
دکتر مسعود داوودیان
متخصص ارتودنسی در تهران.

دوشنبه, 3 تیر 1398 13:39
تعداد بازدید کننده : 52
سلام دکتر من دوسال پیش درمان ارتودنسیم تموم شد و پلاک هارو برداشتم اما متاسفانه دندان هام زود شکل خودش رو از دست داد و وقتی از پلاک متحرک استفاده میکردم چند روز مجدد بر میگشت به حالت اولیه، اما بخاطر سهل انگاری و کوتاهی خودم از پلاک متحرک دیگه استفاده نکردم و دندان هام شکل خودش رو از دست داد، الان به مشکلی که دارم اینه که پلاکم اسیب دیده و ی قسمتیش شکسته و نمیتوانم دوباره بذارم تا شکل اولیه رو بذست بیاره، چیکار کنم بنظرتون؟ اصلا دلم نمیخوام مجدد ارتودنسی کنم و اصلا طاقتشو ندارم دیگه! امکان درست کردن پلاک متحرک از روی پلاک قبلی هست؟؟ ممنون میشم راهنماییم کنین 1 out of 10 based on 1 ratings. 52 user reviews.
0 | 0
نظرات
bolditalicunderlinelinkunlinkparagraphhr
  • بازآوری بازآوری
بزرگ یا کوچک بودن حروف اهمیت ندارد
ارسال
دریافت نرم افزار موبایل
پرسش ارتودنسی شما در کدامین زمینه قرار می گیرد؟
پرسش خود را مطرح کنید
کاربر گرامی لطفا پیش از طرح سوال به موارد ذیل دقت فرمایید:
• پاسخ پرسش شما ظرف ۴ ساعت (حتی روزهای تعطیل) داده شده و به ایمیل تان ارسال می گردد. بدیهی است ورود ایمیل اشتباه مانع دریافت پاسخ شما خواهد شد. به علاوه پرسش شما در پنل آخرین پرسش های صفحه نخست نیز درج خواهد شد.
• می توانید از نام مستعار استفاده کنید. پس از انتشار پاسخ سوال شما امکان حذف یا تغییر نام وجود ندارد.
• از نوشتن پرسش به صورت فینگلیش بپرهیزید زیرا پاسخ داده نخواهد شد.
• اطلاعات شماره تماس و ایمیل شما در بانک اطلاعاتی سایت به صورت محرمانه ذخیره شده و به هیچ عنوان در اختیار غیر قرار نمی گیرد.
• از پرسش در زمینه طول درمان و هزینه درمان اجتناب نمایید، زیرا به صرف توضیحات شما و بدون معاینه بالینی برآورد مدت و قیمت درمان میسر نیست.
• لطفا از طرح پرسش های غیر مرتبط با ارتودنسی و یا مشابه سوالات رایج بپرهیزید.
• در صورت دریافت نکردن ایمیل بخش اسپم ایمیل خود را نیز چک بفرمایید.

حداکثر حجم فایل 8 مگابایت باشد.فرمت های مجاز : jpg, gif, png
  • بازآوری بازآوری
بزرگ یا کوچک بودن حروف اهمیت ندارد