با سلام و وقت بخیر دکتر من ۴ سال پیش شرو کردم به ارتودنسی تازه سیم...

با سلام و وقت بخیر دکتر من ۴ سال پیش شرو کردم به ارتودنسی تازه سیم پشت دندونای بالامو درآوردم سمت راست صورتم پر و سمت چپ صورتم فرورفتگی داره فک سمت راستم به صورت هلال دراومده و فک سمت چپم فرورفتگی داره نمیدونم علت این ناتقارنی چیه این تشخیص خودم و مادرمه ولی دکترم قبول نمیکرد که دلیلش ارتودنسی باشع و میگفت مادرزادیه و ارثی و خیلی روحیم خراب شده میخام عیب صورتم برطرف بشه لطفا راهنمایی کنید اگه یکبار دیگ ارتودنسی کنم مشکلم حل میشه یانه؟ راه حلش چیه
ناهنجاری فکی
با سلام
مشکلات دهان و دندان در بخش ارتودنسی به دو دسته ناهنجاری فکی و ناهنجاری دندانی تقسیم میشوند که در صورت وجود ناهنجاری های فکی و با توجه به تمایل بیمار میتوان عمل جراحی را برای اصلاح فک پیشنهاد کرد. اما برای دادن نظر تخصصی و قطعی باید لطف بفرمایید و عکس های رادیوگرافی قبل و بعد درمان خود را برای ادرس تلگرام ما ارسال فرمایید . همچنین به شما پیشنهاد میکنیم که بخش ارتودنسی بزرگسالان و جراحی فک را در سایت ما مطالعه بفرمایید.
با سپاس
دکتر مسعود داوودیان
متخصص ارتودنسی در تهران

دوشنبه, 30 اردیبهشت 1398 10:36
تعداد بازدید کننده : 93
با سلام و وقت بخیر دکتر من ۴ سال پیش شرو کردم به ارتودنسی تازه سیم پشت دندونای بالامو درآوردم سمت راست صورتم پر و سمت چپ صورتم فرورفتگی داره فک سمت راستم به صورت هلال دراومده و فک سمت چپم فرورفتگی داره نمیدونم علت این ناتقارنی چیه این تشخیص خودم و مادرمه ولی دکترم قبول نمیکرد که دلیلش ارتودنسی باشع و میگفت مادرزادیه و ارثی و خیلی روحیم خراب شده میخام عیب صورتم برطرف بشه لطفا راهنمایی کنید اگه یکبار دیگ ارتودنسی کنم مشکلم حل میشه یانه؟ راه حلش چیه 1 out of 10 based on 1 ratings. 93 user reviews.
0 | 0
نظرات
bolditalicunderlinelinkunlinkparagraphhr
  • بازآوری بازآوری
بزرگ یا کوچک بودن حروف اهمیت ندارد
ارسال
دریافت نرم افزار موبایل
پرسش ارتودنسی شما در کدامین زمینه قرار می گیرد؟
پرسش خود را مطرح کنید
کاربر گرامی لطفا پیش از طرح سوال به موارد ذیل دقت فرمایید:
• پاسخ پرسش شما ظرف ۴ ساعت (حتی روزهای تعطیل) داده شده و به ایمیل تان ارسال می گردد. بدیهی است ورود ایمیل اشتباه مانع دریافت پاسخ شما خواهد شد. به علاوه پرسش شما در پنل آخرین پرسش های صفحه نخست نیز درج خواهد شد.
• می توانید از نام مستعار استفاده کنید. پس از انتشار پاسخ سوال شما امکان حذف یا تغییر نام وجود ندارد.
• از نوشتن پرسش به صورت فینگلیش بپرهیزید زیرا پاسخ داده نخواهد شد.
• اطلاعات شماره تماس و ایمیل شما در بانک اطلاعاتی سایت به صورت محرمانه ذخیره شده و به هیچ عنوان در اختیار غیر قرار نمی گیرد.
• از پرسش در زمینه طول درمان و هزینه درمان اجتناب نمایید، زیرا به صرف توضیحات شما و بدون معاینه بالینی برآورد مدت و قیمت درمان میسر نیست.
• لطفا از طرح پرسش های غیر مرتبط با ارتودنسی و یا مشابه سوالات رایج بپرهیزید.
• در صورت دریافت نکردن ایمیل بخش اسپم ایمیل خود را نیز چک بفرمایید.

حداکثر حجم فایل 8 مگابایت باشد.فرمت های مجاز : jpg, gif, png
  • بازآوری بازآوری
بزرگ یا کوچک بودن حروف اهمیت ندارد