با سلام و خسته نباشید. آقای دکتر من 4 سال میشه که ارتودنسی کردم و...

با سلام و خسته نباشید. آقای دکتر من 4 سال میشه که ارتودنسی کردم و نتیجه ی خیلی خوبی هم داشت.دو هفته ی پیش من دندون 6 سمت چپ بالا رو عصب کشی کردم که البته عصب کشی مشکل دار هست باید از نوع انجام بشه از اون زمان به بعد احساس می کنم فک بالام حرکت کرده و دندون 1 و 2 مخصوصا 2 عقب رفته.می خواستم بپرسم عصب کشی می تونه باعث این مشکل شده باشه ?چون پزشک معالج رفتار خشنی با دندون داشتن و چند باری ابزارشون محکم به دندون شماره 1 خورد.
ملاحظات بعد ارتودنسی


سلام
در زمان اتمام ارتودنسی به دلیل انکه دندان ها تمایل به قرار گرفتن  شکل اولیه ی خود دارند ما نگهدارنده را برای بیمار نصب میکنیم .شمااشاره ای به این موضوع نکرده اید که ایا نگهدارنده متحرک یا ثابت استفاده میکنید یا خیر. در صورت استفاده نکردن علت  حرکت دندان ها همین میباشد.  عصب کشی نمیتواند باعث حرکت دندان ها شود.

با سپاس
دکتر مسعود داودیان
متخصص ارتودنسی


سه شنبه, 27 شهریور 1397 10:34
تعداد بازدید کننده : 82
با سلام و خسته نباشید. آقای دکتر من 4 سال میشه که ارتودنسی کردم و نتیجه ی خیلی خوبی هم داشت.دو هفته ی پیش من دندون 6 سمت چپ بالا رو عصب کشی کردم که البته عصب کشی مشکل دار هست باید از نوع انجام بشه از اون زمان به بعد احساس می کنم فک بالام حرکت کرده و دندون 1 و 2 مخصوصا 2 عقب رفته.می خواستم بپرسم عصب کشی می تونه باعث این مشکل شده باشه ?چون پزشک معالج رفتار خشنی با دندون داشتن و چند باری ابزارشون محکم به دندون شماره 1 خورد. 1 out of 10 based on 1 ratings. 82 user reviews.
0 | 0
نظرات
bolditalicunderlinelinkunlinkparagraphhr
  • بازآوری بازآوری
بزرگ یا کوچک بودن حروف اهمیت ندارد
ارسال
دریافت نرم افزار موبایل
پرسش ارتودنسی شما در کدامین زمینه قرار می گیرد؟
پرسش خود را مطرح کنید
کاربر گرامی لطفا پیش از طرح سوال به موارد ذیل دقت فرمایید:
• پاسخ پرسش شما ظرف ۴ ساعت (حتی روزهای تعطیل) داده شده و به ایمیل تان ارسال می گردد. بدیهی است ورود ایمیل اشتباه مانع دریافت پاسخ شما خواهد شد. به علاوه پرسش شما در پنل آخرین پرسش های صفحه نخست نیز درج خواهد شد.
• می توانید از نام مستعار استفاده کنید. پس از انتشار پاسخ سوال شما امکان حذف یا تغییر نام وجود ندارد.
• از نوشتن پرسش به صورت فینگلیش بپرهیزید زیرا پاسخ داده نخواهد شد.
• اطلاعات شماره تماس و ایمیل شما در بانک اطلاعاتی سایت به صورت محرمانه ذخیره شده و به هیچ عنوان در اختیار غیر قرار نمی گیرد.
• از پرسش در زمینه طول درمان و هزینه درمان اجتناب نمایید، زیرا به صرف توضیحات شما و بدون معاینه بالینی برآورد مدت و قیمت درمان میسر نیست.
• لطفا از طرح پرسش های غیر مرتبط با ارتودنسی و یا مشابه سوالات رایج بپرهیزید.
• در صورت دریافت نکردن ایمیل بخش اسپم ایمیل خود را نیز چک بفرمایید.

حداکثر حجم فایل 8 مگابایت باشد.فرمت های مجاز : jpg, gif, png
  • بازآوری بازآوری
بزرگ یا کوچک بودن حروف اهمیت ندارد