سلام دکتر، من ۲۸ سالمه، مشکل کراودینگ داشتم و برای ارتودنسی دو تا...

سلام دکتر، من ۲۸ سالمه، مشکل کراودینگ داشتم و برای ارتودنسی دو تا دندان۴ فک بالا رو کشیدن، در طی دو سه ماه درمان، دندان ۳ چپ فک بالا اصلا حرکت نمیکرد، دکترم گفتن این دندنو یکم لق می‌کنم، سه بار تو سه جلسه این کارو کردن، دندان حرکت کرد ولی بعد به حالت خیلی کج و فرورفته به داخل ماند و دکتر بعد دیدن اوپی‌جی گفتن که چسبیده به استخوان و خودش اینجوری شد و تقصیر ما نیست، و حالا بدون مشورت با من برای جبران فرورفتگی تمام دندان‌های فک بالای منو به عقب کشیدن که خیلی زشت شده، میخواستم ازتون درخواست راهنمایی کنم، بسیار متشکر میشم.
ناردیفی دندانها


سلام 
با توجه به اینکه شما یکبار ارتودنسی ناموفق داشته اید حتما باید مشاوره حضوری داشته باشین یا میتوانید عکس دندان ها و نیم رخ خود را برای ما  تلگرام کنید تا نسبت به شرایط شما بهترین راه درمان پیشنهاد شود .

با سپاس،
دکتر مسعود داوودیان
متخصص ارتودنسی در تهران

دوشنبه, 19 شهریور 1397 10:37
تعداد بازدید کننده : 90
سلام دکتر، من ۲۸ سالمه، مشکل کراودینگ داشتم و برای ارتودنسی دو تا دندان۴ فک بالا رو کشیدن، در طی دو سه ماه درمان، دندان ۳ چپ فک بالا اصلا حرکت نمیکرد، دکترم گفتن این دندنو یکم لق می‌کنم، سه بار تو سه جلسه این کارو کردن، دندان حرکت کرد ولی بعد به حالت خیلی کج و فرورفته به داخل ماند و دکتر بعد دیدن اوپی‌جی گفتن که چسبیده به استخوان و خودش اینجوری شد و تقصیر ما نیست، و حالا بدون مشورت با من برای جبران فرورفتگی تمام دندان‌های فک بالای منو به عقب کشیدن که خیلی زشت شده، میخواستم ازتون درخواست راهنمایی کنم، بسیار متشکر میشم. 1 out of 10 based on 1 ratings. 90 user reviews.
0 | 0
نظرات
bolditalicunderlinelinkunlinkparagraphhr
  • بازآوری بازآوری
بزرگ یا کوچک بودن حروف اهمیت ندارد
ارسال
دریافت نرم افزار موبایل
پرسش ارتودنسی شما در کدامین زمینه قرار می گیرد؟
پرسش خود را مطرح کنید
کاربر گرامی لطفا پیش از طرح سوال به موارد ذیل دقت فرمایید:
• پاسخ پرسش شما ظرف ۴ ساعت (حتی روزهای تعطیل) داده شده و به ایمیل تان ارسال می گردد. بدیهی است ورود ایمیل اشتباه مانع دریافت پاسخ شما خواهد شد. به علاوه پرسش شما در پنل آخرین پرسش های صفحه نخست نیز درج خواهد شد.
• می توانید از نام مستعار استفاده کنید. پس از انتشار پاسخ سوال شما امکان حذف یا تغییر نام وجود ندارد.
• از نوشتن پرسش به صورت فینگلیش بپرهیزید زیرا پاسخ داده نخواهد شد.
• اطلاعات شماره تماس و ایمیل شما در بانک اطلاعاتی سایت به صورت محرمانه ذخیره شده و به هیچ عنوان در اختیار غیر قرار نمی گیرد.
• از پرسش در زمینه طول درمان و هزینه درمان اجتناب نمایید، زیرا به صرف توضیحات شما و بدون معاینه بالینی برآورد مدت و قیمت درمان میسر نیست.
• لطفا از طرح پرسش های غیر مرتبط با ارتودنسی و یا مشابه سوالات رایج بپرهیزید.
• در صورت دریافت نکردن ایمیل بخش اسپم ایمیل خود را نیز چک بفرمایید.

حداکثر حجم فایل 8 مگابایت باشد.فرمت های مجاز : jpg, gif, png
  • بازآوری بازآوری
بزرگ یا کوچک بودن حروف اهمیت ندارد