باسلام و خسته نباشید و ضمن تبریک عید غدیر .من حدود شش ماه هست که...

باسلام و خسته نباشید و ضمن تبریک عید غدیر .من حدود شش ماه هست که ارتودنسی کرده ام و عملکرد دندونام تو این شش ماه خیلی خوب بوده اما متاسفانه من روزی یک بار مسواک میزدم و نخ دندان به ندرت میکشیدم .دکتر به من گفتن که دندونات نپوسیده و در حال پوسیدن هست و یک ماه از دهانشویه فلوراید اورل بی هم هر روز استفاده کردم ایا ممکن است تغییر رنگ دندان ها بعد از برداشتن دستگاه ثابت نمایان شود؟؟ و این که بعضی ها گفتن در دستگاه روی دندون ها میمیونه ؟؟و دور براکت هایم کمی حاله ی قهوه ای رنگ دارد ممکن است بعد از برداشتن براکت ها رنگ قهوه ای اش بماند ؟؟ اگر دندان ها بپوسد یا تغییر رنگ دهد ایا امکان درمان وجود دارد ؟؟
تغییر رنگ دندان ها


سلام 
تغییر رنگ بر اثر استفاده دهانشویه در زمان  ارتودنسی  بسیار شایع میباشد که پایان درمان هنگام برداشتن برکت ها مقدار بسیار کمی  از سطح دندان تراش میخورد که  رنگ قهوه ای از بین  خواهد رفت.

با سپاس
دکتر مسعود داوودیان
متخصص ارتودنسی د رتهران

شنبه, 10 شهریور 1397 11:19
تعداد بازدید کننده : 152
باسلام و خسته نباشید و ضمن تبریک عید غدیر .من حدود شش ماه هست که ارتودنسی کرده ام و عملکرد دندونام تو این شش ماه خیلی خوب بوده اما متاسفانه من روزی یک بار مسواک میزدم و نخ دندان به ندرت میکشیدم .دکتر به من گفتن که دندونات نپوسیده و در حال پوسیدن هست و یک ماه از دهانشویه فلوراید اورل بی هم هر روز استفاده کردم ایا ممکن است تغییر رنگ دندان ها بعد از برداشتن دستگاه ثابت نمایان شود؟؟ و این که بعضی ها گفتن در دستگاه روی دندون ها میمیونه ؟؟و دور براکت هایم کمی حاله ی قهوه ای رنگ دارد ممکن است بعد از برداشتن براکت ها رنگ قهوه ای اش بماند ؟؟ اگر دندان ها بپوسد یا تغییر رنگ دهد ایا امکان درمان وجود دارد ؟؟ 1 out of 10 based on 1 ratings. 152 user reviews.
0 | 0
نظرات
bolditalicunderlinelinkunlinkparagraphhr
  • بازآوری بازآوری
بزرگ یا کوچک بودن حروف اهمیت ندارد
ارسال
دریافت نرم افزار موبایل
پرسش ارتودنسی شما در کدامین زمینه قرار می گیرد؟
پرسش خود را مطرح کنید
کاربر گرامی لطفا پیش از طرح سوال به موارد ذیل دقت فرمایید:
• پاسخ پرسش شما ظرف ۴ ساعت (حتی روزهای تعطیل) داده شده و به ایمیل تان ارسال می گردد. بدیهی است ورود ایمیل اشتباه مانع دریافت پاسخ شما خواهد شد. به علاوه پرسش شما در پنل آخرین پرسش های صفحه نخست نیز درج خواهد شد.
• می توانید از نام مستعار استفاده کنید. پس از انتشار پاسخ سوال شما امکان حذف یا تغییر نام وجود ندارد.
• از نوشتن پرسش به صورت فینگلیش بپرهیزید زیرا پاسخ داده نخواهد شد.
• اطلاعات شماره تماس و ایمیل شما در بانک اطلاعاتی سایت به صورت محرمانه ذخیره شده و به هیچ عنوان در اختیار غیر قرار نمی گیرد.
• از پرسش در زمینه طول درمان و هزینه درمان اجتناب نمایید، زیرا به صرف توضیحات شما و بدون معاینه بالینی برآورد مدت و قیمت درمان میسر نیست.
• لطفا از طرح پرسش های غیر مرتبط با ارتودنسی و یا مشابه سوالات رایج بپرهیزید.
• در صورت دریافت نکردن ایمیل بخش اسپم ایمیل خود را نیز چک بفرمایید.

حداکثر حجم فایل 8 مگابایت باشد.فرمت های مجاز : jpg, gif, png
  • بازآوری بازآوری
بزرگ یا کوچک بودن حروف اهمیت ندارد