سلام اقای دکتر ، من به مدت شش ماه اورتودنسی کردم والآن هفت روز است...

سلام اقای دکتر ، من به مدت شش ماه اورتودنسی کردم والآن هفت روز است که دکترم اورتودنسی را برداشتن ، اما برای قالب گیری نگهدارنده متحرک مجبور شدم سه روز منتظر بمونم اما در مدت سه روز دندانهایم جا به جا شدن . اما دکترم گفت با نکهدارنده متحرک مجدد در عرض ٢٤ ساعت دندان مرتب میشود ، الان چهار روز از استفاده نگهدارنده میگذره اما صاف مثل روز اول نشدن و من بسیار نگرانم که صاف صاف نشوند چه کنم ؟ لطفا راهنمایی کنید؟ و به دلیل تشخیص متخصص استفاده نگهدارنده فیکس یا همون ثابت پست دندانی نبود
ملاحظات بعد از ارتودنسی

سلام
با توضیحات شما دندان هایتان به حالت نامنظمی قبل برگشته است که احتمالا نیازمند ارتودنسی مجدد میباشد برای راهنمایی بیشتر لطفا عکس دندانها و نیم رخ صورت خودرا برای ما  تلگرام کنید .
در پایان ارتودنسی بهترین درمان فیکس ریتینر (نگهدارننده ثابت) میباشد .
با سپاس،
دکتر مسعود داوودیان
متخصص ارتودنسی در تهران

چهارشنبه, 7 شهریور 1397 10:50
تعداد بازدید کننده : 114
سلام اقای دکتر ، من به مدت شش ماه اورتودنسی کردم والآن هفت روز است که دکترم اورتودنسی را برداشتن ، اما برای قالب گیری نگهدارنده متحرک مجبور شدم سه روز منتظر بمونم اما در مدت سه روز دندانهایم جا به جا شدن . اما دکترم گفت با نکهدارنده متحرک مجدد در عرض ٢٤ ساعت دندان مرتب میشود ، الان چهار روز از استفاده نگهدارنده میگذره اما صاف مثل روز اول نشدن و من بسیار نگرانم که صاف صاف نشوند چه کنم ؟ لطفا راهنمایی کنید؟ و به دلیل تشخیص متخصص استفاده نگهدارنده فیکس یا همون ثابت پست دندانی نبود 1 out of 10 based on 1 ratings. 114 user reviews.
0 | 0
نظرات
bolditalicunderlinelinkunlinkparagraphhr
  • بازآوری بازآوری
بزرگ یا کوچک بودن حروف اهمیت ندارد
ارسال
دریافت نرم افزار موبایل
پرسش ارتودنسی شما در کدامین زمینه قرار می گیرد؟
پرسش خود را مطرح کنید
کاربر گرامی لطفا پیش از طرح سوال به موارد ذیل دقت فرمایید:
• پاسخ پرسش شما ظرف ۴ ساعت (حتی روزهای تعطیل) داده شده و به ایمیل تان ارسال می گردد. بدیهی است ورود ایمیل اشتباه مانع دریافت پاسخ شما خواهد شد. به علاوه پرسش شما در پنل آخرین پرسش های صفحه نخست نیز درج خواهد شد.
• می توانید از نام مستعار استفاده کنید. پس از انتشار پاسخ سوال شما امکان حذف یا تغییر نام وجود ندارد.
• از نوشتن پرسش به صورت فینگلیش بپرهیزید زیرا پاسخ داده نخواهد شد.
• اطلاعات شماره تماس و ایمیل شما در بانک اطلاعاتی سایت به صورت محرمانه ذخیره شده و به هیچ عنوان در اختیار غیر قرار نمی گیرد.
• از پرسش در زمینه طول درمان و هزینه درمان اجتناب نمایید، زیرا به صرف توضیحات شما و بدون معاینه بالینی برآورد مدت و قیمت درمان میسر نیست.
• لطفا از طرح پرسش های غیر مرتبط با ارتودنسی و یا مشابه سوالات رایج بپرهیزید.
• در صورت دریافت نکردن ایمیل بخش اسپم ایمیل خود را نیز چک بفرمایید.

حداکثر حجم فایل 8 مگابایت باشد.فرمت های مجاز : jpg, gif, png
  • بازآوری بازآوری
بزرگ یا کوچک بودن حروف اهمیت ندارد