سلام آقای دکتر خسته نباشیدمن تقریبا دو سال که درمانم تموم شده و...

سلام آقای دکتر خسته نباشیدمن تقریبا دو سال که درمانم تموم شده و مدتی هم از ریتینر متحرک برای فک بالا استفاده کردم پزشکم هم گفتند که اگه دندون های عقلم دراومد باید همه رو بکشم چون فکم جا براشون نداره حالا دوتا از دندون های عقلم درحال دراومدن هستن من تا قبل از کندنشون دوباره بعد از دوسال از ریتینر متحرک استفاده کردم تا دندونام جابه جا نشن ولی انگار دندونام تکون خوردن و درست فیت ریتینر متحرک نیستن و بعد از ۷یا۸ ساعت طول میکشه که فیت کامل بشن و دندونام هم کمی درد میان میخواستم بدونم این طبیعی ؟؟؟آیا این جا به جایی جزئی نشانه برگشت دندون هاست ؟؟؟آیا استفاده دوباره ریتینر بعد از دوسال درسته؟؟؟با سپاس فراوان
ملاحظات بعد ارتودنسی .

سلام
این مواردی که ذکر شده طبیعی نمیباشد و ملزم به این میباشد که در اولین فرصت نزد دکتر ارتودنسی خود بروید تا از مشکل پیش امده جلوگیری کنید احتمالا قالبگیری مجدد صورت میگیرد  پیشنهاد ما فیکس ریتینر ثابت میباشد.

با سپاس
دکتر مسعود داوودیان
متخصص اورتودنسی تهران

سه شنبه, 6 شهریور 1397 11:35
تعداد بازدید کننده : 96
سلام آقای دکتر خسته نباشیدمن تقریبا دو سال که درمانم تموم شده و مدتی هم از ریتینر متحرک برای فک بالا استفاده کردم پزشکم هم گفتند که اگه دندون های عقلم دراومد باید همه رو بکشم چون فکم جا براشون نداره حالا دوتا از دندون های عقلم درحال دراومدن هستن من تا قبل از کندنشون دوباره بعد از دوسال از ریتینر متحرک استفاده کردم تا دندونام جابه جا نشن ولی انگار دندونام تکون خوردن و درست فیت ریتینر متحرک نیستن و بعد از ۷یا۸ ساعت طول میکشه که فیت کامل بشن و دندونام هم کمی درد میان میخواستم بدونم این طبیعی ؟؟؟آیا این جا به جایی جزئی نشانه برگشت دندون هاست ؟؟؟آیا استفاده دوباره ریتینر بعد از دوسال درسته؟؟؟با سپاس فراوان 1 out of 10 based on 1 ratings. 96 user reviews.
0 | 0
نظرات
bolditalicunderlinelinkunlinkparagraphhr
  • بازآوری بازآوری
بزرگ یا کوچک بودن حروف اهمیت ندارد
ارسال
دریافت نرم افزار موبایل
پرسش ارتودنسی شما در کدامین زمینه قرار می گیرد؟
پرسش خود را مطرح کنید
کاربر گرامی لطفا پیش از طرح سوال به موارد ذیل دقت فرمایید:
• پاسخ پرسش شما ظرف ۴ ساعت (حتی روزهای تعطیل) داده شده و به ایمیل تان ارسال می گردد. بدیهی است ورود ایمیل اشتباه مانع دریافت پاسخ شما خواهد شد. به علاوه پرسش شما در پنل آخرین پرسش های صفحه نخست نیز درج خواهد شد.
• می توانید از نام مستعار استفاده کنید. پس از انتشار پاسخ سوال شما امکان حذف یا تغییر نام وجود ندارد.
• از نوشتن پرسش به صورت فینگلیش بپرهیزید زیرا پاسخ داده نخواهد شد.
• اطلاعات شماره تماس و ایمیل شما در بانک اطلاعاتی سایت به صورت محرمانه ذخیره شده و به هیچ عنوان در اختیار غیر قرار نمی گیرد.
• از پرسش در زمینه طول درمان و هزینه درمان اجتناب نمایید، زیرا به صرف توضیحات شما و بدون معاینه بالینی برآورد مدت و قیمت درمان میسر نیست.
• لطفا از طرح پرسش های غیر مرتبط با ارتودنسی و یا مشابه سوالات رایج بپرهیزید.
• در صورت دریافت نکردن ایمیل بخش اسپم ایمیل خود را نیز چک بفرمایید.

حداکثر حجم فایل 8 مگابایت باشد.فرمت های مجاز : jpg, gif, png
  • بازآوری بازآوری
بزرگ یا کوچک بودن حروف اهمیت ندارد