سلام،وقتتون بخیر،سال 86ارتودنسی کردم،و بعد از یکسال از سال 87فیکس...

سلام،وقتتون بخیر،سال 86ارتودنسی کردم،و بعد از یکسال از سال 87فیکس ریتینر گذاشتم،ازون به بعد چهار تا دندون عقلم درومده درومده و نکشیدم بخاطر فوبیای شدید،دوتا عقل در فک بالا که درومدن،و دوتا عقل نهفته در فک پایین،متاسفانه پشت دندونای فک بالا و پایین هم بشدت جرم میگیره طوری که لثه ها حدود یکو نیم میلی در دندونهای جلوی فک پایین و حتی در قسمت دندونهای آسیا تحلیل رفته،حالا پرسش من از شما اینه با وجود اینکه دندونهای عقل حدود هشت سالی میشه که درومدن و دندونهای عقل نهفته هم سالهاست که نهفته ن،صلاح هست که من فیکس ریتینر رو خارج کنم؟؟؟؟احتمال به هم ریختگی دندونام بعد درآوردن ریتینر چقده؟ممنون از توجهتون
نگهدارنده ارتودنسی
سلام،
شما را به مطالعه لینک ریتینرثابت ارتودنسی دعوت می کنم. همچنین جهت دریافت اطلاعات دقیق تر می توانید پرسش خود را برای ما تلگرام کنید.
با سپاس،
دکتر مسعود داودیان،
متخصص ارتودنسی در تهران

یکشنبه, 20 خرداد 1397 14:14
تعداد بازدید کننده : 62
سلام،وقتتون بخیر،سال 86ارتودنسی کردم،و بعد از یکسال از سال 87فیکس ریتینر گذاشتم،ازون به بعد چهار تا دندون عقلم درومده درومده و نکشیدم بخاطر فوبیای شدید،دوتا عقل در فک بالا که درومدن،و دوتا عقل نهفته در فک پایین،متاسفانه پشت دندونای فک بالا و پایین هم بشدت جرم میگیره طوری که لثه ها حدود یکو نیم میلی در دندونهای جلوی فک پایین و حتی در قسمت دندونهای آسیا تحلیل رفته،حالا پرسش من از شما اینه با وجود اینکه دندونهای عقل حدود هشت سالی میشه که درومدن و دندونهای عقل نهفته هم سالهاست که نهفته ن،صلاح هست که من فیکس ریتینر رو خارج کنم؟؟؟؟احتمال به هم ریختگی دندونام بعد درآوردن ریتینر چقده؟ممنون از توجهتون 1 out of 10 based on 1 ratings. 62 user reviews.
0 | 0
نظرات
bolditalicunderlinelinkunlinkparagraphhr
  • بازآوری بازآوری
بزرگ یا کوچک بودن حروف اهمیت ندارد
ارسال
دریافت نرم افزار موبایل
پرسش خود را مطرح کنید
کاربر گرامی لطفا پیش از طرح سوال به موارد ذیل دقت فرمایید:
• پاسخ پرسش شما ظرف ۴ ساعت (حتی روزهای تعطیل) داده شده و به ایمیل تان ارسال می گردد. بدیهی است ورود ایمیل اشتباه مانع دریافت پاسخ شما خواهد شد. به علاوه پرسش شما در پنل آخرین پرسش های صفحه نخست نیز درج خواهد شد.
• می توانید از نام مستعار استفاده کنید. پس از انتشار پاسخ سوال شما امکان حذف یا تغییر نام وجود ندارد.
• از نوشتن پرسش به صورت فینگلیش بپرهیزید زیرا پاسخ داده نخواهد شد.
• اطلاعات شماره تماس و ایمیل شما در بانک اطلاعاتی سایت به صورت محرمانه ذخیره شده و به هیچ عنوان در اختیار غیر قرار نمی گیرد.
• از پرسش در زمینه طول درمان و هزینه درمان اجتناب نمایید، زیرا به صرف توضیحات شما و بدون معاینه بالینی برآورد مدت و قیمت درمان میسر نیست.
• لطفا از طرح پرسش های غیر مرتبط با ارتودنسی و یا مشابه سوالات رایج بپرهیزید.
• در صورت دریافت نکردن ایمیل بخش اسپم ایمیل خود را نیز چک بفرمایید.

حداکثر حجم فایل 8 مگابایت باشد.فرمت های مجاز : jpg, gif, png
  • بازآوری بازآوری
بزرگ یا کوچک بودن حروف اهمیت ندارد