با سلام و خسته نباشید من حدوداً ١٢ سال پیش ارتودنسى کردم و بعد از...

با سلام و خسته نباشید من حدوداً ١٢ سال پیش ارتودنسى کردم و بعد از پایان درمان پزشک معالج براى دندان هاى ردیف جلو پایین از پشت پلاک ثابت قرار دادند، بعد از ٢-٣ سال رفتم تا ازشون بخوام برام برش دارن اما گفتن اگه بردارى باید همه دندان هاى جلوتو پر کنى چون اونجا جرم گرفته و اگه پلاک رو بردارى دندان ها میپوسه. من هم منصرف شدم. اما الان اون ناحیه به شدت جرم گرفته و چون پلاک ثابت دارم نمیتونم از نخ دندان هم استفاده کنم. نظر پزشک معالجم این بود که این دستگاه میتونه تا آخر عمر همراهت باشه البته مشکلى هم باهاش ندارم اما چون جرم گرفته میترسم خودش عامل خرابى دندان بشه در آینده. ممنون میشم نظر شما رو در اینباره بدونم

جرم گیری ریتینر

سلام

 درصورت رعایت  بهداشت، نگه داشتن فیکس ریتینر حتی برای همه عمر نیز مانعی ندارد. با پزشک متخصص جهت جرم گیری مشورت نمایید تا در صورت امکان با کمترین آسیب بتوان این کار را انجام داد. درصورت تمایل تصاویر دندان خود را برای ما تلگرام  کنید تا پاسخ دقیق تری برای شما ارسال گردد .
با سپاس 

ملاحظات بعد از ارتودنسی
متخصص ارتودنسی در تهران 


شنبه, 5 خرداد 1397 13:08
تعداد بازدید کننده : 190
با سلام و خسته نباشید من حدوداً ١٢ سال پیش ارتودنسى کردم و بعد از پایان درمان پزشک معالج براى دندان هاى ردیف جلو پایین از پشت پلاک ثابت قرار دادند، بعد از ٢-٣ سال رفتم تا ازشون بخوام برام برش دارن اما گفتن اگه بردارى باید همه دندان هاى جلوتو پر کنى چون اونجا جرم گرفته و اگه پلاک رو بردارى دندان ها میپوسه. من هم منصرف شدم. اما الان اون ناحیه به شدت جرم گرفته و چون پلاک ثابت دارم نمیتونم از نخ دندان هم استفاده کنم. نظر پزشک معالجم این بود که این دستگاه میتونه تا آخر عمر همراهت باشه البته مشکلى هم باهاش ندارم اما چون جرم گرفته میترسم خودش عامل خرابى دندان بشه در آینده. ممنون میشم نظر شما رو در اینباره بدونم 1 out of 10 based on 1 ratings. 190 user reviews.
0 | 0
نظرات
bolditalicunderlinelinkunlinkparagraphhr
  • بازآوری بازآوری
بزرگ یا کوچک بودن حروف اهمیت ندارد
ارسال
دریافت نرم افزار موبایل
پرسش ارتودنسی شما در کدامین زمینه قرار می گیرد؟
پرسش خود را مطرح کنید
کاربر گرامی لطفا پیش از طرح سوال به موارد ذیل دقت فرمایید:
• پاسخ پرسش شما ظرف ۴ ساعت (حتی روزهای تعطیل) داده شده و به ایمیل تان ارسال می گردد. بدیهی است ورود ایمیل اشتباه مانع دریافت پاسخ شما خواهد شد. به علاوه پرسش شما در پنل آخرین پرسش های صفحه نخست نیز درج خواهد شد.
• می توانید از نام مستعار استفاده کنید. پس از انتشار پاسخ سوال شما امکان حذف یا تغییر نام وجود ندارد.
• از نوشتن پرسش به صورت فینگلیش بپرهیزید زیرا پاسخ داده نخواهد شد.
• اطلاعات شماره تماس و ایمیل شما در بانک اطلاعاتی سایت به صورت محرمانه ذخیره شده و به هیچ عنوان در اختیار غیر قرار نمی گیرد.
• از پرسش در زمینه طول درمان و هزینه درمان اجتناب نمایید، زیرا به صرف توضیحات شما و بدون معاینه بالینی برآورد مدت و قیمت درمان میسر نیست.
• لطفا از طرح پرسش های غیر مرتبط با ارتودنسی و یا مشابه سوالات رایج بپرهیزید.
• در صورت دریافت نکردن ایمیل بخش اسپم ایمیل خود را نیز چک بفرمایید.

حداکثر حجم فایل 8 مگابایت باشد.فرمت های مجاز : jpg, gif, png
  • بازآوری بازآوری
بزرگ یا کوچک بودن حروف اهمیت ندارد