با سلام جناب آقای دکتر. بنده بعد از دوسال که طول درمان ارتودنسی به...

با سلام جناب آقای دکتر. بنده بعد از دوسال که طول درمان ارتودنسی به پایان رسید براکتها را خارج نمودم بعد از خارج کردن ارتودنسی متوجه شدم که همه دندانهای فک بالا روبه داخل شیب پیدا کردن و ظاهر نامناسبی دارن در صورتی که قبل از ارتودنسی دندانهایی با فرم طبیعی و شیب کاملا عمودی داشتم. آیا این حالت روبداخل برای دندانها صحیح و نرمال است و برای صاف کردن دندانها و اصلاح آن راه حلی وجود دارد. با سپاس فراوان

تغییر زاویه دندان

سلام

در طرح درمان ارتودنسی که بدون کشیدن دندان صورت گیرد گاهی دندان ها دارای شیب می شوند البته میزان آن بستگی به شرایط فک و دهان هر فرد دارد، در صورتی که میزان شیب از نظر شما غیر عادی است لطفا با پزشک متخصص ارتودنسی خود مورد را مطرح کنید. در صورت تمایل عکس صورت و دندان ها و  تصاویر رادیوگرافی خود را برای ما تلگرام  کنید تا پاسخ دقیق تری برای شما ارسال گردد .
با سپاس 

ملاحظات بعد از ارتودنسی
متخصص ارتودنسی در تهران 


سه شنبه, 25 اردیبهشت 1397 18:23
تعداد بازدید کننده : 74
با سلام جناب آقای دکتر. بنده بعد از دوسال که طول درمان ارتودنسی به پایان رسید براکتها را خارج نمودم بعد از خارج کردن ارتودنسی متوجه شدم که همه دندانهای فک بالا روبه داخل شیب پیدا کردن و ظاهر نامناسبی دارن در صورتی که قبل از ارتودنسی دندانهایی با فرم طبیعی و شیب کاملا عمودی داشتم. آیا این حالت روبداخل برای دندانها صحیح و نرمال است و برای صاف کردن دندانها و اصلاح آن راه حلی وجود دارد. با سپاس فراوان 1 out of 10 based on 1 ratings. 74 user reviews.
0 | 0
نظرات
bolditalicunderlinelinkunlinkparagraphhr
  • بازآوری بازآوری
بزرگ یا کوچک بودن حروف اهمیت ندارد
ارسال
دریافت نرم افزار موبایل
پرسش ارتودنسی شما در کدامین زمینه قرار می گیرد؟
پرسش خود را مطرح کنید
کاربر گرامی لطفا پیش از طرح سوال به موارد ذیل دقت فرمایید:
• پاسخ پرسش شما ظرف ۴ ساعت (حتی روزهای تعطیل) داده شده و به ایمیل تان ارسال می گردد. بدیهی است ورود ایمیل اشتباه مانع دریافت پاسخ شما خواهد شد. به علاوه پرسش شما در پنل آخرین پرسش های صفحه نخست نیز درج خواهد شد.
• می توانید از نام مستعار استفاده کنید. پس از انتشار پاسخ سوال شما امکان حذف یا تغییر نام وجود ندارد.
• از نوشتن پرسش به صورت فینگلیش بپرهیزید زیرا پاسخ داده نخواهد شد.
• اطلاعات شماره تماس و ایمیل شما در بانک اطلاعاتی سایت به صورت محرمانه ذخیره شده و به هیچ عنوان در اختیار غیر قرار نمی گیرد.
• از پرسش در زمینه طول درمان و هزینه درمان اجتناب نمایید، زیرا به صرف توضیحات شما و بدون معاینه بالینی برآورد مدت و قیمت درمان میسر نیست.
• لطفا از طرح پرسش های غیر مرتبط با ارتودنسی و یا مشابه سوالات رایج بپرهیزید.
• در صورت دریافت نکردن ایمیل بخش اسپم ایمیل خود را نیز چک بفرمایید.

حداکثر حجم فایل 8 مگابایت باشد.فرمت های مجاز : jpg, gif, png
  • بازآوری بازآوری
بزرگ یا کوچک بودن حروف اهمیت ندارد