دریافت نرم افزار موبایل
پرسش ارتودنسی شما در کدامین زمینه قرار می گیرد؟


با سلام دکترداوودیان آیا کشیدن دندان در ارتودنسی و عقب کشیده شدن دندانها موجب باریک شدن لب میشود؟

سلام،
لطفا پرسش خود را همراه عکس هایی از دندانها و صورت تان ترجیحا همراه رادیوگرافی های دندانی،فکی برای ما تلگرام کنید تا در اسرع وقت جهت راهنمایی دقیق تر شما پیرامون تشخیص و طرح درمان مناسب اقدام گردد.
با سپاس،
دکتر مسعود داوودیان
متخصص ارتودنسی در تهران

سه شنبه, 23 آبان 1396 10:11
تعداد بازدید کننده : 13
با سلام دکترداوودیان آیا کشیدن دندان در ارتودنسی و عقب کشیده شدن دندانها موجب باریک شدن لب میشود؟ 1 out of 10 based on 1 ratings. 13 user reviews.
0 | 0

“ با سلام دکترداوودیان آیا کشیدن دندان در ارتودنسی و عقب کشیده شدن دندانها موجب باریک شدن لب میشود؟ ”

نظرات

bolditalicunderlinelinkunlinkparagraphhr
  • بازآوری بازآوری
بزرگ یا کوچک بودن حروف اهمیت ندارد
ارسال
مطالب مرتبط
 با-سلام-دکترداوودیان-آیا-کشیدن-دندان-در-ارتودنسی-و-عقب-کشیده-شدن-دندانها-موجب-باریک-شدن-لب-میشود؟-دکتر-مسعود-داودیان - با سلام دکترداوودیان من دوساله که تحت درمان ارتودنسی هستم وکمی فک بالا جلو هست اما متاسفانه فک بالا هیچ تغییری نکرده فقط دندونهامرتب شده میخوام ببینم میشه دو دندون پشت نیش روبکشم به منظور عقب رفتن فک لطفا تئوری جواب بدید متشکرم
 با-سلام-دکترداوودیان-آیا-کشیدن-دندان-در-ارتودنسی-و-عقب-کشیده-شدن-دندانها-موجب-باریک-شدن-لب-میشود؟-دکتر-مسعود-داودیان - باسلام و احترام دکتر داوودیان.پسر12دارم که دندانهایش دچار نقص ساختاری ژنتیکی است و طوریکه اکثر دندانها ترمیم شده بصورت عمیق.و متاسفانه یک دندان6 بالا به عصب رسیده و کاملا از بین رفته.دکتر اورتودنسی پیشنهاد دادن بکشیم.باتوجه به اینکه این دندان بسیار بزرگ است نگرانم که کاراشتباهی نیس؟چون فرم لبها خوب است و دندانهای جلو بالا کمی نامرتب است ولی فضا برای درآمدن دندان نیش محدود است اما اگر از هرطرف این دندان 6کشیده شود آیا فک خیلی عقب نمیرود؟آیا پوسیدگیها حین درمان برای سایردندانهابیشتر نمیشودبه علت چسبیده شدن براکتها؟دکتر گفتند میتوانند آخرین دندان رابکشن جلو و جایگزین این دندان بزرگ کنند.آیاچنین چیزی ممکن است؟؟لطفاراهنمایی بفرمایید..آیا زود نیست در این سن برای اقدام به اورتودنسی؟بیشتر سوال من این است که مگر میشود دندان 7 کشیده شود بسمت جلو وجایگزین 6 شود؟چون برای خودم دندان 5 کشیده شداما برای ایشان 6 توصیه میشود.آیا فضای دهان بهم نمیخورد و مشکلی ایجاد نمیشود؟با تشکرفراوان
باسلام و احترام دکتر داوودیان.پسر12دارم که دندانهایش دچار نقص ساختاری ژنتیکی است و طوریکه اکثر دندانها ترمیم شده بصورت عمیق.و متاسفانه یک دندان6 بالا به عصب رسیده و کاملا از بین رفته.دکتر اورتودنسی پیشنهاد دادن بکشیم.باتوجه به اینکه این دندان بسیار بزرگ است نگرانم که کاراشتباهی نیس؟چون فرم لبها خوب است و دندانهای جلو بالا کمی نامرتب است ولی فضا برای درآمدن دندان نیش محدود است اما اگر از هرطرف این دندان 6کشیده شود آیا فک خیلی عقب نمیرود؟آیا پوسیدگیها حین درمان برای سایردندانهابیشتر نمیشودبه علت چسبیده شدن براکتها؟دکتر گفتند میتوانند آخرین دندان رابکشن جلو و جایگزین این دندان بزرگ کنند.آیاچنین چیزی ممکن است؟؟لطفاراهنمایی بفرمایید..آیا زود نیست در این سن برای اقدام به اورتودنسی؟بیشتر سوال من این است که مگر میشود دندان 7 کشیده شود بسمت جلو وجایگزین 6 شود؟چون برای خودم دندان 5 کشیده شداما برای ایشان 6 توصیه میشود.آیا فضای دهان بهم نمیخورد و مشکلی ایجاد نمیشود؟با تشکرفراوان ارتودنسی داودیان ,ارتودنسی ,کشیدن دندان ,فرم لب ,متخصص ارتودنسی ,درمان ارتودنسی
 با-سلام-دکترداوودیان-آیا-کشیدن-دندان-در-ارتودنسی-و-عقب-کشیده-شدن-دندانها-موجب-باریک-شدن-لب-میشود؟-دکتر-مسعود-داودیان - باسلام دکترداوودیان من28 سالمه والان حدود 31 ماه که ارتودنسی ثابت انجام دادم و4 دندون 4 کشیدم ولی چون تو کودکی دندون7 بالاسمت راست کشیده بودم اصرار داشتم اون سمت دیگه نکشم ولی دکترم قبول نکرد وحالا چون مدام فاصله ایجاد می شود ارتودنسی باز نمی کنه به نظر شما این مدت زمان طبیعه یا بعدا دوباره بین دندونام فاصله خواهد بود؟
 با-سلام-دکترداوودیان-آیا-کشیدن-دندان-در-ارتودنسی-و-عقب-کشیده-شدن-دندانها-موجب-باریک-شدن-لب-میشود؟-دکتر-مسعود-داودیان - باسلام دکتر داوودیان. من 30 سالمه و برای ارتودنسی اقدام کردم. به خاطر کوچیک بودن فکم 4 دندان کشیدم. فک بالا فقط یه دندان جلو کج شده اما فک پایین 4 دندان جلو یه مقدار روی هم اومدن. میخواستم ببینم آیا ارتودنسی به طور کامل مشکلم رفع میکنه؟ دیر نشده برای این کار؟
 با-سلام-دکترداوودیان-آیا-کشیدن-دندان-در-ارتودنسی-و-عقب-کشیده-شدن-دندانها-موجب-باریک-شدن-لب-میشود؟-دکتر-مسعود-داودیان - سلام دکتر داوودیان تصاویر ارسال شد به ایمیل - اگه بخوام دندانهام رو با روش کاموفلاژ ارتودنسی کنم و فقط دو دندان فک بالا رو بکشم و از فک پایین دندان نکشم میشه بگید فک پایین جا برای مرتب شدن دندانها بدون کشیدن وجود دارد؟ از نظر شما تقریبا در پایان درمان فاصله بین دندانهای جلوی فک بالا و پایین چقدر خواهد بود؟ نیمرخم بهتر خواهد شد یا بدتر؟jamaltavana@gmail.com باتشکر
پرسش خود را مطرح کنید
کاربر گرامی لطفا پیش از طرح سوال به موارد ذیل دقت فرمایید:
• پاسخ پرسش شما ظرف ۴ ساعت (حتی روزهای تعطیل) داده شده و به ایمیل تان ارسال می گردد. بدیهی است ورود ایمیل اشتباه مانع دریافت پاسخ شما خواهد شد. به علاوه پرسش شما در پنل آخرین پرسش های صفحه نخست نیز درج خواهد شد.
• می توانید از نام مستعار استفاده کنید. پس از انتشار پاسخ سوال شما امکان حذف یا تغییر نام وجود ندارد.
• از نوشتن پرسش به صورت فینگلیش بپرهیزید زیرا پاسخ داده نخواهد شد.
• اطلاعات شماره تماس و ایمیل شما در بانک اطلاعاتی سایت به صورت محرمانه ذخیره شده و به هیچ عنوان در اختیار غیر قرار نمی گیرد.
• از پرسش در زمینه طول درمان و هزینه درمان اجتناب نمایید، زیرا به صرف توضیحات شما و بدون معاینه بالینی برآورد مدت و قیمت درمان میسر نیست.
• لطفا از طرح پرسش های غیر مرتبط با ارتودنسی و یا مشابه سوالات رایج بپرهیزید.
• در صورت دریافت نکردن ایمیل بخش اسپم ایمیل خود را نیز چک بفرمایید.

حداکثر حجم فایل 8 مگابایت باشد.فرمت های مجاز : jpg, gif, png
  • بازآوری بازآوری
بزرگ یا کوچک بودن حروف اهمیت ندارد