درود روزتون بخیر دکترداوودیان من یک سوال داشتم ازتونمن دندون هام...

درود روزتون بخیر دکترداوودیان من یک سوال داشتم ازتونمن دندون هام فاصله دار بود و موروثی دو دندان پیش و نداشتم و یک جای خالی هم کنار یکی از دندون های پیشم بود. سالها پیش متاسفانه دکتر بدون اینکه ارتودنسی کنه ( من خودم مایل به ارتودنسی بودم) فاصله ی دندون ها رو لمینت کرد و جای خالی رو بریج یا همون پل گذاشت و متاسفانه دو دندون سالم من هم تراشیده شد.خواستم بپرسم امکانش هست لمینت ها رو در بیارم ارتودنسی کنم؟! اگر آره تکلیف اون دو دندان تراشیده شده چی میشه؟! بریج برداشته بشه و ارتودنسی کنم دو دندان سالمی که تراشیده شده بعد از ارتودنسی چی میشن که دچار آسیب و پوسیدگی نشن؟! مرسی
سلام،
لطفا پرسش خود را همراه عکس هایی از دندانها و صورت تان ترجیحا همراه رادیوگرافی های دندانی،فکی برای ما تلگرام کنید تا در اسرع وقت جهت راهنمایی دقیق تر شما پیرامون تشخیص و طرح درمان مناسب اقدام گردد.
با سپاس،
دکتر مسعود داوودیان
متخصص ارتودنسی در تهران

شنبه, 13 آبان 1396 10:54
تعداد بازدید کننده : 191
درود روزتون بخیر دکترداوودیان من یک سوال داشتم ازتونمن دندون هام فاصله دار بود و موروثی دو دندان پیش و نداشتم و یک جای خالی هم کنار یکی از دندون های پیشم بود. سالها پیش متاسفانه دکتر بدون اینکه ارتودنسی کنه ( من خودم مایل به ارتودنسی بودم) فاصله ی دندون ها رو لمینت کرد و جای خالی رو بریج یا همون پل گذاشت و متاسفانه دو دندون سالم من هم تراشیده شد.خواستم بپرسم امکانش هست لمینت ها رو در بیارم ارتودنسی کنم؟! اگر آره تکلیف اون دو دندان تراشیده شده چی میشه؟! بریج برداشته بشه و ارتودنسی کنم دو دندان سالمی که تراشیده شده بعد از ارتودنسی چی میشن که دچار آسیب و پوسیدگی نشن؟! مرسی 1 out of 10 based on 1 ratings. 191 user reviews.
0 | 0
نظرات
bolditalicunderlinelinkunlinkparagraphhr
  • بازآوری بازآوری
بزرگ یا کوچک بودن حروف اهمیت ندارد
ارسال
دریافت نرم افزار موبایل
پرسش ارتودنسی شما در کدامین زمینه قرار می گیرد؟
پرسش خود را مطرح کنید
کاربر گرامی لطفا پیش از طرح سوال به موارد ذیل دقت فرمایید:
• پاسخ پرسش شما ظرف ۴ ساعت (حتی روزهای تعطیل) داده شده و به ایمیل تان ارسال می گردد. بدیهی است ورود ایمیل اشتباه مانع دریافت پاسخ شما خواهد شد. به علاوه پرسش شما در پنل آخرین پرسش های صفحه نخست نیز درج خواهد شد.
• می توانید از نام مستعار استفاده کنید. پس از انتشار پاسخ سوال شما امکان حذف یا تغییر نام وجود ندارد.
• از نوشتن پرسش به صورت فینگلیش بپرهیزید زیرا پاسخ داده نخواهد شد.
• اطلاعات شماره تماس و ایمیل شما در بانک اطلاعاتی سایت به صورت محرمانه ذخیره شده و به هیچ عنوان در اختیار غیر قرار نمی گیرد.
• از پرسش در زمینه طول درمان و هزینه درمان اجتناب نمایید، زیرا به صرف توضیحات شما و بدون معاینه بالینی برآورد مدت و قیمت درمان میسر نیست.
• لطفا از طرح پرسش های غیر مرتبط با ارتودنسی و یا مشابه سوالات رایج بپرهیزید.
• در صورت دریافت نکردن ایمیل بخش اسپم ایمیل خود را نیز چک بفرمایید.

حداکثر حجم فایل 8 مگابایت باشد.فرمت های مجاز : jpg, gif, png
  • بازآوری بازآوری
بزرگ یا کوچک بودن حروف اهمیت ندارد