دریافت نرم افزار موبایل
پرسش ارتودنسی شما در کدامین زمینه قرار می گیرد؟


سلام دکترداوودیان من در شرایط اتمام دوره ارتودنسی هستم و ۲۸ سال سن دارم.برای ارتودنسی ۴ دندان نیش کوچک کشیدم و دندان های عقلم رو هم جراحی کردم.پزشکم برای اتمام ریتینر ثابت توصیه کردند ولی تمایل برای گذاشتن رو هر دو فک ندارم.ایا با قرار دادن اسیکس برای فک بالا و رعایت شرایط لازم باز هم شرایط دندانیم به نتیجه مطلوب نمیرسد؟و اینکه هزینه ریتینر برای یک فک چقدر است؟

سلام،
لطفا پرسش خود را همراه عکس هایی از دندانها و صورت تان ترجیحا همراه رادیوگرافی های دندانی،فکی برای ما تلگرام کنید تا در اسرع وقت جهت راهنمایی دقیق تر شما پیرامون تشخیص و طرح درمان مناسب اقدام گردد.
با سپاس،
دکتر مسعود داوودیان
متخصص ارتودنسی درتهران

یکشنبه, 16 مهر 1396 12:02
تعداد بازدید کننده : 8
سلام دکترداوودیان من در شرایط اتمام دوره ارتودنسی هستم و ۲۸ سال سن دارم.برای ارتودنسی ۴ دندان نیش کوچک کشیدم و دندان های عقلم رو هم جراحی کردم.پزشکم برای اتمام ریتینر ثابت توصیه کردند ولی تمایل برای گذاشتن رو هر دو فک ندارم.ایا با قرار دادن اسیکس برای فک بالا و رعایت شرایط لازم باز هم شرایط دندانیم به نتیجه مطلوب نمیرسد؟و اینکه هزینه ریتینر برای یک فک چقدر است؟ 1 out of 10 based on 1 ratings. 8 user reviews.
0 | 0

“ سلام دکترداوودیان من در شرایط اتمام دوره ارتودنسی هستم و ۲۸ سال سن دارم.برای ارتودنسی ۴ دندان نیش کوچک کشیدم و دندان های عقلم رو هم جراحی کردم.پزشکم برای اتمام ریتینر ثابت توصیه کردند ولی تمایل برای گذاشتن رو هر دو فک ندارم.ایا با قرار دادن اسیکس برای فک بالا و رعایت شرایط لازم باز هم شرایط دندانیم به نتیجه مطلوب نمیرسد؟و اینکه هزینه ریتینر برای یک فک چقدر است؟ ”

نظرات

bolditalicunderlinelinkunlinkparagraphhr
  • بازآوری بازآوری
بزرگ یا کوچک بودن حروف اهمیت ندارد
ارسال
مطالب مرتبط
 سلام-دکترداوودیان-من-در-شرایط-اتمام-دوره-ارتودنسی-هستم-و-۲۸-سال-سن-دارم-برای-ارتودنسی-۴-دندان-نیش-کوچک-کشیدم-و-دندان-های-عقلم-رو-ه - سلام، من دختری ١٦ ساله هستم. پارسال قصد ردیف کردن دندانهای نامرتب بالایم که جلو هم هست داشتم. به یکی از همکاران مراجعه کردم. ایشان گفتند باید دو تا از دندانهای بالایم را بکشم. بعد من به دکتر دیگری مراجعه کردم و او گفت میتونه بدون کشیدن درمان من را انجام دهد. سوال من این است که ایا نگرانی فعلی من در خصوص نتیجه درمان منطقی است. چون بعضی از دوستانم میگن به خاطر نکشیدن لبم جلو داره میاد. مرسی
 سلام-دکترداوودیان-من-در-شرایط-اتمام-دوره-ارتودنسی-هستم-و-۲۸-سال-سن-دارم-برای-ارتودنسی-۴-دندان-نیش-کوچک-کشیدم-و-دندان-های-عقلم-رو-ه - سلام، آقای دکتر معذرت می خوام دندانهای بالای من خیلی جلو است ولی برخی همکاران شما به من گفته اند مشکل از فک پایین من می باشد آیا امکان دارد راهنمایی کنید با این وضعیت بهترین راهکار درمانی برای من چیست؟ ضمنا عکس هم ضمیمه شده است.
 سلام-دکترداوودیان-من-در-شرایط-اتمام-دوره-ارتودنسی-هستم-و-۲۸-سال-سن-دارم-برای-ارتودنسی-۴-دندان-نیش-کوچک-کشیدم-و-دندان-های-عقلم-رو-ه - سلام معذزت میخوام. من مدت ۲ سالی هست که درمان ارتودنسی خودم را شروع کردم. براکت های من طی این مدت بارها از دندان جدا شده اند. هر بار هم متخصصم گفته اند که مشکل از من است و هزینه دریافت کرده اند. می خواستم اولا بپرسم آیا ممکنه از چسب براکت باشه و ثانیا چرا درمان من اینقدر طول کشیده و تازه دکترم هنوز میگن که بازم تا یکسال دیگه دندانهایم کار داره. ممنونم از شما
پرسش خود را مطرح کنید
کاربر گرامی لطفا پیش از طرح سوال به موارد ذیل دقت فرمایید:
• پاسخ پرسش شما ظرف ۴ ساعت (حتی روزهای تعطیل) داده شده و به ایمیل تان ارسال می گردد. بدیهی است ورود ایمیل اشتباه مانع دریافت پاسخ شما خواهد شد. به علاوه پرسش شما در پنل آخرین پرسش های صفحه نخست نیز درج خواهد شد.
• می توانید از نام مستعار استفاده کنید. پس از انتشار پاسخ سوال شما امکان حذف یا تغییر نام وجود ندارد.
• از نوشتن پرسش به صورت فینگلیش بپرهیزید زیرا پاسخ داده نخواهد شد.
• اطلاعات شماره تماس و ایمیل شما در بانک اطلاعاتی سایت به صورت محرمانه ذخیره شده و به هیچ عنوان در اختیار غیر قرار نمی گیرد.
• از پرسش در زمینه طول درمان و هزینه درمان اجتناب نمایید، زیرا به صرف توضیحات شما و بدون معاینه بالینی برآورد مدت و قیمت درمان میسر نیست.
• لطفا از طرح پرسش های غیر مرتبط با ارتودنسی و یا مشابه سوالات رایج بپرهیزید.
• در صورت دریافت نکردن ایمیل بخش اسپم ایمیل خود را نیز چک بفرمایید.

حداکثر حجم فایل 8 مگابایت باشد.فرمت های مجاز : jpg, gif, png
  • بازآوری بازآوری
بزرگ یا کوچک بودن حروف اهمیت ندارد