سلام دکتر داوودیان. من در سن 15سالگی شروع به ارتودنسی کردم تا سن...

سلام دکتر داوودیان. من در سن 15سالگی شروع به ارتودنسی کردم تا سن 20سالگی هردوفک.به گفته دکتر تابان فک بالا بزرگتر نسبت به قک پایین بوده و اگر با ارتودنسی مشکل برطرف نشه احتیاج به جراحی فک دارم که با ارتودنسی مشکلات رفع شد و اسپیلنت کردم .پارسال دررسن 28سالگی اسپلینت شکست و به مرور فاصله بین دندون نیش سمت راست بالا افتاد و مراجعه به یک دکتر دیگه کردم و قرار شد با اتودنسی متحرک این فاصله رو ببندند ..اما بعداز درمان ایشان با اینکه پلاک مرتب استفاده میکردم دندانها قرینگی رو در فک بالا از دست داد تاجاییکه دندانهای اسیاب دوفک روی هم نیستند ...چکار کنم؟جراحی فک؟با ارتودنسی مجددا میشود ترمیم کرد؟ممنونم
سلام،
لطفا پرسش خود را همراه عکس هایی از دندانها و صورت تان ترجیحا همراه رادیوگرافی های دندانی،فکی برای ما تلگرام کنید تا در اسرع وقت جهت راهنمایی دقیق تر شما پیرامون تشخیص و طرح درمان مناسب اقدام گردد.
با سپاس،
دکتر مسعود داوودیان،
متخصص ارتودنسی دندان و فک در تهران

یکشنبه, 28 خرداد 1396 9:02
تعداد بازدید کننده : 130
سلام دکتر داوودیان. من در سن 15سالگی شروع به ارتودنسی کردم تا سن 20سالگی هردوفک.به گفته دکتر تابان فک بالا بزرگتر نسبت به قک پایین بوده و اگر با ارتودنسی مشکل برطرف نشه احتیاج به جراحی فک دارم که با ارتودنسی مشکلات رفع شد و اسپیلنت کردم .پارسال دررسن 28سالگی اسپلینت شکست و به مرور فاصله بین دندون نیش سمت راست بالا افتاد و مراجعه به یک دکتر دیگه کردم و قرار شد با اتودنسی متحرک این فاصله رو ببندند ..اما بعداز درمان ایشان با اینکه پلاک مرتب استفاده میکردم دندانها قرینگی رو در فک بالا از دست داد تاجاییکه دندانهای اسیاب دوفک روی هم نیستند ...چکار کنم؟جراحی فک؟با ارتودنسی مجددا میشود ترمیم کرد؟ممنونم 1 out of 10 based on 1 ratings. 130 user reviews.
0 | 0
نظرات
bolditalicunderlinelinkunlinkparagraphhr
  • بازآوری بازآوری
بزرگ یا کوچک بودن حروف اهمیت ندارد
ارسال
دریافت نرم افزار موبایل
پرسش ارتودنسی شما در کدامین زمینه قرار می گیرد؟
پرسش خود را مطرح کنید
کاربر گرامی لطفا پیش از طرح سوال به موارد ذیل دقت فرمایید:
• پاسخ پرسش شما ظرف ۴ ساعت (حتی روزهای تعطیل) داده شده و به ایمیل تان ارسال می گردد. بدیهی است ورود ایمیل اشتباه مانع دریافت پاسخ شما خواهد شد. به علاوه پرسش شما در پنل آخرین پرسش های صفحه نخست نیز درج خواهد شد.
• می توانید از نام مستعار استفاده کنید. پس از انتشار پاسخ سوال شما امکان حذف یا تغییر نام وجود ندارد.
• از نوشتن پرسش به صورت فینگلیش بپرهیزید زیرا پاسخ داده نخواهد شد.
• اطلاعات شماره تماس و ایمیل شما در بانک اطلاعاتی سایت به صورت محرمانه ذخیره شده و به هیچ عنوان در اختیار غیر قرار نمی گیرد.
• از پرسش در زمینه طول درمان و هزینه درمان اجتناب نمایید، زیرا به صرف توضیحات شما و بدون معاینه بالینی برآورد مدت و قیمت درمان میسر نیست.
• لطفا از طرح پرسش های غیر مرتبط با ارتودنسی و یا مشابه سوالات رایج بپرهیزید.
• در صورت دریافت نکردن ایمیل بخش اسپم ایمیل خود را نیز چک بفرمایید.

حداکثر حجم فایل 8 مگابایت باشد.فرمت های مجاز : jpg, gif, png
  • بازآوری بازآوری
بزرگ یا کوچک بودن حروف اهمیت ندارد