باسلام دکتر داوودیان . دخترم فک بالایش عقب تر از فک پایین است...

باسلام دکتر داوودیان . دخترم فک بالایش عقب تر از فک پایین است .دوسال پیش جهت جلو آمدن فک بالادکتر ارتودنس پلاک گذاشتن و میبایست تا زمان بلوغ این پلاک میبود ولی دخترم همکاری نکردن . (ضمنا جلو بودن فک پایین را پدربزرگش دارد). الان که به سن بلوغ رسیده و ۱۱ ساله است دندانهای فک بالا بخاطر فضای ناکافی به صورت نامرتب دراومده که با مشورت با دکتر .قرار شدپس از عکس گرفتن، فقط برای مرتب شدن دندانها در پشت فک بالا پلاک گذاشته شود تا فک بزرگتر شود و بعد با سیم کشی دندانها ردیف شود .ضمنا دکتر فرمودن برای عقب بودن فک بالا دیگه نمیشه کاری کرد مگر جراحی فک .آنهم درسن ۱۶ یا ۱۷سالگی. خواستم بپرسم آیا پلاک گذاشتن و فضا دادن به فک بالا امکان پذیر است و آیا تاثیری بر زیبایی چهره دخترم میگذارد؟ ممنون از راهنماییتون
سلام،
لطفا پرسش خود را همراه عکس هایی از دندانها و صورت تان ترجیحا همراه رادیوگرافی های دندانی،فکی برای ما تلگرام کنید تا در اسرع وقت جهت راهنمایی دقیق تر شما پیرامون تشخیص و طرح درمان مناسب اقدام گردد.
با سپاس،
دکتر مسعود داوودیان،
متخصص ارتودنسی دندان و فک در تهران

شنبه, 6 خرداد 1396 9:03
تعداد بازدید کننده : 183
باسلام دکتر داوودیان . دخترم فک بالایش عقب تر از فک پایین است .دوسال پیش جهت جلو آمدن فک بالادکتر ارتودنس پلاک گذاشتن و میبایست تا زمان بلوغ این پلاک میبود ولی دخترم همکاری نکردن . (ضمنا جلو بودن فک پایین را پدربزرگش دارد). الان که به سن بلوغ رسیده و ۱۱ ساله است دندانهای فک بالا بخاطر فضای ناکافی به صورت نامرتب دراومده که با مشورت با دکتر .قرار شدپس از عکس گرفتن، فقط برای مرتب شدن دندانها در پشت فک بالا پلاک گذاشته شود تا فک بزرگتر شود و بعد با سیم کشی دندانها ردیف شود .ضمنا دکتر فرمودن برای عقب بودن فک بالا دیگه نمیشه کاری کرد مگر جراحی فک .آنهم درسن ۱۶ یا ۱۷سالگی. خواستم بپرسم آیا پلاک گذاشتن و فضا دادن به فک بالا امکان پذیر است و آیا تاثیری بر زیبایی چهره دخترم میگذارد؟ ممنون از راهنماییتون 1 out of 10 based on 1 ratings. 183 user reviews.
0 | 0
نظرات
bolditalicunderlinelinkunlinkparagraphhr
  • بازآوری بازآوری
بزرگ یا کوچک بودن حروف اهمیت ندارد
ارسال
دریافت نرم افزار موبایل
پرسش ارتودنسی شما در کدامین زمینه قرار می گیرد؟
پرسش خود را مطرح کنید
کاربر گرامی لطفا پیش از طرح سوال به موارد ذیل دقت فرمایید:
• پاسخ پرسش شما ظرف ۴ ساعت (حتی روزهای تعطیل) داده شده و به ایمیل تان ارسال می گردد. بدیهی است ورود ایمیل اشتباه مانع دریافت پاسخ شما خواهد شد. به علاوه پرسش شما در پنل آخرین پرسش های صفحه نخست نیز درج خواهد شد.
• می توانید از نام مستعار استفاده کنید. پس از انتشار پاسخ سوال شما امکان حذف یا تغییر نام وجود ندارد.
• از نوشتن پرسش به صورت فینگلیش بپرهیزید زیرا پاسخ داده نخواهد شد.
• اطلاعات شماره تماس و ایمیل شما در بانک اطلاعاتی سایت به صورت محرمانه ذخیره شده و به هیچ عنوان در اختیار غیر قرار نمی گیرد.
• از پرسش در زمینه طول درمان و هزینه درمان اجتناب نمایید، زیرا به صرف توضیحات شما و بدون معاینه بالینی برآورد مدت و قیمت درمان میسر نیست.
• لطفا از طرح پرسش های غیر مرتبط با ارتودنسی و یا مشابه سوالات رایج بپرهیزید.
• در صورت دریافت نکردن ایمیل بخش اسپم ایمیل خود را نیز چک بفرمایید.

حداکثر حجم فایل 8 مگابایت باشد.فرمت های مجاز : jpg, gif, png
  • بازآوری بازآوری
بزرگ یا کوچک بودن حروف اهمیت ندارد