با سلام دندان نیش فک بالای من در سمت راست بالاتر از دندان های دیگر...

با سلام دندان نیش فک بالای من در سمت راست بالاتر از دندان های دیگر قرار گرفته است و فضای خالی در زیر آن وجود دارد مشابه تصویری که در وب سایت قرار دارد. اما دندان سمت راست این نیش اندکی چرخیده است و نیمی از فضای خالی زیر نیش را پر کرده است .دندان های دیگر کاملا" مرتب است. آیا تنها با ارتودنسی قابل درمان است یا نیاز به جراحی زیبایی دارد؟ اگر با ارتودنسی قابل درمان است آیا راهی وجود دارد که کل فک حرکت نکرده و تنها همان قسمت را ارتودنسی کرد؟
سلام،
اصولا" دندانها همچون حلقه های زنجیری بهم مرتبط هستند، به گونه ای که حرکت دادن هر دندانی می بایست در هماهنگی با دیگر دندانهای همان فک و فک مقابل باشد. از اینرو پاسخ پرسش شما مبنی بر امکان انجام درمان ارتودنسی تنها برای یک یا چند دندان محدود، منتفی است. در خصوص پرسش اول و راهنمایی شما در خصوص راهکار درمانی ارتودنسی متناسب با ناهنجاری مذکور، امکان اظهار نظر بدون ارزیابی دقیق مدارک رادیوگرافی و فتوگرافی وجود ندارد. در صورت تمایل می توانید این مدارک را برای ما به آدرس ایمیل (info@mihanortho.com) ارسال فرمائید تا در اسرع وقت پاسخگو باشیم.
با سپاس،
دکتر مسعود داودیان،
متخصص ارتودنسی و درمان ناهنجاری های فک

پنج شنبه, 30 آبان 1392 12:49
تعداد بازدید کننده : 580
با سلام دندان نیش فک بالای من در سمت راست بالاتر از دندان های دیگر قرار گرفته است و فضای خالی در زیر آن وجود دارد مشابه تصویری که در وب سایت قرار دارد. اما دندان سمت راست این نیش اندکی چرخیده است و نیمی از فضای خالی زیر نیش را پر کرده است .دندان های دیگر کاملا" مرتب است. آیا تنها با ارتودنسی قابل درمان است یا نیاز به جراحی زیبایی دارد؟ اگر با ارتودنسی قابل درمان است آیا راهی وجود دارد که کل فک حرکت نکرده و تنها همان قسمت را ارتودنسی کرد؟ 1 out of 10 based on 1 ratings. 580 user reviews.
0 | 0
نظرات
bolditalicunderlinelinkunlinkparagraphhr
  • بازآوری بازآوری
بزرگ یا کوچک بودن حروف اهمیت ندارد
ارسال
دریافت نرم افزار موبایل
پرسش ارتودنسی شما در کدامین زمینه قرار می گیرد؟
پرسش خود را مطرح کنید
کاربر گرامی لطفا پیش از طرح سوال به موارد ذیل دقت فرمایید:
• پاسخ پرسش شما ظرف ۴ ساعت (حتی روزهای تعطیل) داده شده و به ایمیل تان ارسال می گردد. بدیهی است ورود ایمیل اشتباه مانع دریافت پاسخ شما خواهد شد. به علاوه پرسش شما در پنل آخرین پرسش های صفحه نخست نیز درج خواهد شد.
• می توانید از نام مستعار استفاده کنید. پس از انتشار پاسخ سوال شما امکان حذف یا تغییر نام وجود ندارد.
• از نوشتن پرسش به صورت فینگلیش بپرهیزید زیرا پاسخ داده نخواهد شد.
• اطلاعات شماره تماس و ایمیل شما در بانک اطلاعاتی سایت به صورت محرمانه ذخیره شده و به هیچ عنوان در اختیار غیر قرار نمی گیرد.
• از پرسش در زمینه طول درمان و هزینه درمان اجتناب نمایید، زیرا به صرف توضیحات شما و بدون معاینه بالینی برآورد مدت و قیمت درمان میسر نیست.
• لطفا از طرح پرسش های غیر مرتبط با ارتودنسی و یا مشابه سوالات رایج بپرهیزید.
• در صورت دریافت نکردن ایمیل بخش اسپم ایمیل خود را نیز چک بفرمایید.

حداکثر حجم فایل 8 مگابایت باشد.فرمت های مجاز : jpg, gif, png
  • بازآوری بازآوری
بزرگ یا کوچک بودن حروف اهمیت ندارد