سلام وقت بخیر دکتر داوودیان. دختر ۲۰ ساله هستم و ۳ سال است که...

سلام وقت بخیر دکتر داوودیان. دختر ۲۰ ساله هستم و ۳ سال است که ارتودنسی کردم دکترم از ایران رفته اند و یکسال است که با مراجعه به مطب در انتظار هستم. نمیدونم باید چکار کنم؟ کش های سیم هام باز شدند و آشناهاز میگن باید پیش دکتر خودم برم چون از اول آنجا رفتم. لطفا منو راهنمایی کنید. میتونم به مطب شما مراجعه کنم؟ برای باز کردن و پایان درمان. خسته شدم از این سیم ها و اینکه هزینه ها جطوره؟؛و در آخر آیا با اینکه ۳ سال و خورده ای است که ارتودنسی دارم نیازی به پلاک متحرک هم دارم؟
سلام،
سعی خواهم کرد مشکل شما را حل کنم. هرچند می دانید که تعویض ارتودنتیست امرپیچیده ای است. لطفا پرسش خود را همراه عکس هایی از دندانها و صورت تان ترجیحا همراه رادیوگرافی های دندانی،فکی برای ما تلگرام کنید تا در اسرع وقت جهت راهنمایی دقیق تر شما پیرامون تشخیص و طرح درمان مناسب اقدام گردد.
با سپاس،
دکتر مسعود داوودیان،
متخصص ارتودنسی دندان و فک در تهران

جمعه, 25 فروردین 1396 9:04
تعداد بازدید کننده : 277
سلام وقت بخیر دکتر داوودیان. دختر ۲۰ ساله هستم و ۳ سال است که ارتودنسی کردم دکترم از ایران رفته اند و یکسال است که با مراجعه به مطب در انتظار هستم. نمیدونم باید چکار کنم؟ کش های سیم هام باز شدند و آشناهاز میگن باید پیش دکتر خودم برم چون از اول آنجا رفتم. لطفا منو راهنمایی کنید. میتونم به مطب شما مراجعه کنم؟ برای باز کردن و پایان درمان. خسته شدم از این سیم ها و اینکه هزینه ها جطوره؟؛و در آخر آیا با اینکه ۳ سال و خورده ای است که ارتودنسی دارم نیازی به پلاک متحرک هم دارم؟ 1 out of 10 based on 1 ratings. 277 user reviews.
0 | 0
نظرات
bolditalicunderlinelinkunlinkparagraphhr
  • بازآوری بازآوری
بزرگ یا کوچک بودن حروف اهمیت ندارد
ارسال
دریافت نرم افزار موبایل
پرسش ارتودنسی شما در کدامین زمینه قرار می گیرد؟
پرسش خود را مطرح کنید
کاربر گرامی لطفا پیش از طرح سوال به موارد ذیل دقت فرمایید:
• پاسخ پرسش شما ظرف ۴ ساعت (حتی روزهای تعطیل) داده شده و به ایمیل تان ارسال می گردد. بدیهی است ورود ایمیل اشتباه مانع دریافت پاسخ شما خواهد شد. به علاوه پرسش شما در پنل آخرین پرسش های صفحه نخست نیز درج خواهد شد.
• می توانید از نام مستعار استفاده کنید. پس از انتشار پاسخ سوال شما امکان حذف یا تغییر نام وجود ندارد.
• از نوشتن پرسش به صورت فینگلیش بپرهیزید زیرا پاسخ داده نخواهد شد.
• اطلاعات شماره تماس و ایمیل شما در بانک اطلاعاتی سایت به صورت محرمانه ذخیره شده و به هیچ عنوان در اختیار غیر قرار نمی گیرد.
• از پرسش در زمینه طول درمان و هزینه درمان اجتناب نمایید، زیرا به صرف توضیحات شما و بدون معاینه بالینی برآورد مدت و قیمت درمان میسر نیست.
• لطفا از طرح پرسش های غیر مرتبط با ارتودنسی و یا مشابه سوالات رایج بپرهیزید.
• در صورت دریافت نکردن ایمیل بخش اسپم ایمیل خود را نیز چک بفرمایید.

حداکثر حجم فایل 8 مگابایت باشد.فرمت های مجاز : jpg, gif, png
  • بازآوری بازآوری
بزرگ یا کوچک بودن حروف اهمیت ندارد