سلام آقای دکتر داوودیان. من سه سال ونیم که ارتودنسی داشتم الان...

سلام آقای دکتر داوودیان. من سه سال ونیم که ارتودنسی داشتم الان برداشتم فک من نیاز به جراحی داشت که بنا به دلایلی صرف نظرکردم ازانجام عمل جراحی قبل از ارتودنسی هم دوتا از دندان های فک بالام کشیدم به دستور دکتر دندان شماره ۴ حال ارتودنسی برداشتم ولی نگهدارنده نگذاشتم میخاستم بدونم اینکه نگهدارنده نگذاشتم باز دندانم به حالت اولیه برمیگردد من مشکل فک بالا داشتم که جلوتر از فک پایین بود هدف از ارتودنسی هم اماده کردن دندان هایم برای جراحی بود اماوقتی دندان هایم هنگام ارتودنسی کمی عقبتر رفتن راضی به انجام جراحی نشوم چون ازقیافه الانم راضی هستم..حال که من نگهدارنده ندارم نگرانی من این است که دندانم به حالت اولیه برمیگردد اگر برگردد اون دندان که کشیدم تکلیف چی میشود؟؟؟لطفا راهنمایی کنید باتشکر
سلام،
لطفا پرسش خود را همراه عکس هایی از دندانها و صورت تان ترجیحا همراه رادیوگرافی های دندانی،فکی برای ما تلگرام کنید تا در اسرع وقت جهت راهنمایی دقیق تر شما پیرامون تشخیص و طرح درمان مناسب اقدام گردد.
با سپاس،
دکتر مسعود داوودیان،
متخصص ارتودنسی دندان و فک در تهران

شنبه, 19 فروردین 1396 9:30
تعداد بازدید کننده : 143
سلام آقای دکتر داوودیان. من سه سال ونیم که ارتودنسی داشتم الان برداشتم فک من نیاز به جراحی داشت که بنا به دلایلی صرف نظرکردم ازانجام عمل جراحی قبل از ارتودنسی هم دوتا از دندان های فک بالام کشیدم به دستور دکتر دندان شماره ۴ حال ارتودنسی برداشتم ولی نگهدارنده نگذاشتم میخاستم بدونم اینکه نگهدارنده نگذاشتم باز دندانم به حالت اولیه برمیگردد من مشکل فک بالا داشتم که جلوتر از فک پایین بود هدف از ارتودنسی هم اماده کردن دندان هایم برای جراحی بود اماوقتی دندان هایم هنگام ارتودنسی کمی عقبتر رفتن راضی به انجام جراحی نشوم چون ازقیافه الانم راضی هستم..حال که من نگهدارنده ندارم نگرانی من این است که دندانم به حالت اولیه برمیگردد اگر برگردد اون دندان که کشیدم تکلیف چی میشود؟؟؟لطفا راهنمایی کنید باتشکر 1 out of 10 based on 1 ratings. 143 user reviews.
0 | 0
نظرات
bolditalicunderlinelinkunlinkparagraphhr
  • بازآوری بازآوری
بزرگ یا کوچک بودن حروف اهمیت ندارد
ارسال
دریافت نرم افزار موبایل
پرسش ارتودنسی شما در کدامین زمینه قرار می گیرد؟
پرسش خود را مطرح کنید
کاربر گرامی لطفا پیش از طرح سوال به موارد ذیل دقت فرمایید:
• پاسخ پرسش شما ظرف ۴ ساعت (حتی روزهای تعطیل) داده شده و به ایمیل تان ارسال می گردد. بدیهی است ورود ایمیل اشتباه مانع دریافت پاسخ شما خواهد شد. به علاوه پرسش شما در پنل آخرین پرسش های صفحه نخست نیز درج خواهد شد.
• می توانید از نام مستعار استفاده کنید. پس از انتشار پاسخ سوال شما امکان حذف یا تغییر نام وجود ندارد.
• از نوشتن پرسش به صورت فینگلیش بپرهیزید زیرا پاسخ داده نخواهد شد.
• اطلاعات شماره تماس و ایمیل شما در بانک اطلاعاتی سایت به صورت محرمانه ذخیره شده و به هیچ عنوان در اختیار غیر قرار نمی گیرد.
• از پرسش در زمینه طول درمان و هزینه درمان اجتناب نمایید، زیرا به صرف توضیحات شما و بدون معاینه بالینی برآورد مدت و قیمت درمان میسر نیست.
• لطفا از طرح پرسش های غیر مرتبط با ارتودنسی و یا مشابه سوالات رایج بپرهیزید.
• در صورت دریافت نکردن ایمیل بخش اسپم ایمیل خود را نیز چک بفرمایید.

حداکثر حجم فایل 8 مگابایت باشد.فرمت های مجاز : jpg, gif, png
  • بازآوری بازآوری
بزرگ یا کوچک بودن حروف اهمیت ندارد