با سلام خدمت شما دکتر داوودیان. زمانی که 18سال داشتم فک بالارا...

با سلام خدمت شما دکتر داوودیان. زمانی که 18سال داشتم فک بالارا ارتودنسی کردم دندان ها روی هم رفتگی نداشتند فقط کمی بیش از حدمعمول جلو بودند که این ناهنجاری در سمت چپ بیشتربود برای اینکه دندان ها فضا برای عقب رفتن داشته باشند دندان های کناری نیش های بالا کشیده شدندمدت زمان درمان یکسال بود که بعد از آن پلاک متحرک گرفتم و تا 4 سال پیش که پلاک را گم کردم کم و بیش از آن استفاده می کردم . و متاسفانه آن زمان به هیچ وجه امکان دسترسی به دندان پزشکم در ایران را نداشتم .الآن متوجه شدم که دندان ها مخصوصا سمت چم دوباره به جلو متمایل شده اند و فضای خالی دندان های کشیده شده دوباره نمایان شده است .درتماس تلفنی با مطب دندان پزشکم به من گفته شدکه قالب های مربوط به آن زمان دورریخته شده اند و من نیازبه قالب گیری دوباره دارم.1- آیادندان پزشک دیگری می تواند این کارراانجام دهد یافقط دندان پزشک خودم باید انجام دهد؟امکان مراجعه به دندان پزشک خودم را دارم منتهادر شهردیگری است2-آیاامکان دادن دوباره پلاک متحرک وجود داردویا اینکه دوباره باید از ابتداارتودنسی انجام شود؟باتوجه به اینکه قالب های مربوط به آن زمان دیگروجود ندارد.عکس که پیوست شده مربوط به وضعیت الآن است.که قسمت بالایی مربوط به سمت چپ فکم است.لطفاتشخیص خودوپاسخ سوال هایم را برایم ایمیل کنید بسیار سپاسگزارم
سلام،
لطفا پرسش خود را همراه عکس هایی از دندانها و صورت تان ترجیحا همراه رادیوگرافی های دندانی،فکی برای ما تلگرام کنید تا در اسرع وقت جهت راهنمایی دقیق تر شما پیرامون تشخیص و طرح درمان مناسب اقدام گردد.
با سپاس،
دکتر مسعود داوودیان،
متخصص ارتودنسی دندان و فک در تهران

شنبه, 19 فروردین 1396 10:52
تعداد بازدید کننده : 316
با سلام خدمت شما دکتر داوودیان. زمانی که 18سال داشتم فک بالارا ارتودنسی کردم دندان ها روی هم رفتگی نداشتند فقط کمی بیش از حدمعمول جلو بودند که این ناهنجاری در سمت چپ بیشتربود برای اینکه دندان ها فضا برای عقب رفتن داشته باشند دندان های کناری نیش های بالا کشیده شدندمدت زمان درمان یکسال بود که بعد از آن پلاک متحرک گرفتم و تا 4 سال پیش که پلاک را گم کردم کم و بیش از آن استفاده می کردم . و متاسفانه آن زمان به هیچ وجه امکان دسترسی به دندان پزشکم در ایران را نداشتم .الآن متوجه شدم که دندان ها مخصوصا سمت چم دوباره به جلو متمایل شده اند و فضای خالی دندان های کشیده شده دوباره نمایان شده است .درتماس تلفنی با مطب دندان پزشکم به من گفته شدکه قالب های مربوط به آن زمان دورریخته شده اند و من نیازبه قالب گیری دوباره دارم.1- آیادندان پزشک دیگری می تواند این کارراانجام دهد یافقط دندان پزشک خودم باید انجام دهد؟امکان مراجعه به دندان پزشک خودم را دارم منتهادر شهردیگری است2-آیاامکان دادن دوباره پلاک متحرک وجود داردویا اینکه دوباره باید از ابتداارتودنسی انجام شود؟باتوجه به اینکه قالب های مربوط به آن زمان دیگروجود ندارد.عکس که پیوست شده مربوط به وضعیت الآن است.که قسمت بالایی مربوط به سمت چپ فکم است.لطفاتشخیص خودوپاسخ سوال هایم را برایم ایمیل کنید بسیار سپاسگزارم 1 out of 10 based on 1 ratings. 316 user reviews.
0 | 0
نظرات
bolditalicunderlinelinkunlinkparagraphhr
  • بازآوری بازآوری
بزرگ یا کوچک بودن حروف اهمیت ندارد
ارسال
دریافت نرم افزار موبایل
پرسش ارتودنسی شما در کدامین زمینه قرار می گیرد؟
پرسش خود را مطرح کنید
کاربر گرامی لطفا پیش از طرح سوال به موارد ذیل دقت فرمایید:
• پاسخ پرسش شما ظرف ۴ ساعت (حتی روزهای تعطیل) داده شده و به ایمیل تان ارسال می گردد. بدیهی است ورود ایمیل اشتباه مانع دریافت پاسخ شما خواهد شد. به علاوه پرسش شما در پنل آخرین پرسش های صفحه نخست نیز درج خواهد شد.
• می توانید از نام مستعار استفاده کنید. پس از انتشار پاسخ سوال شما امکان حذف یا تغییر نام وجود ندارد.
• از نوشتن پرسش به صورت فینگلیش بپرهیزید زیرا پاسخ داده نخواهد شد.
• اطلاعات شماره تماس و ایمیل شما در بانک اطلاعاتی سایت به صورت محرمانه ذخیره شده و به هیچ عنوان در اختیار غیر قرار نمی گیرد.
• از پرسش در زمینه طول درمان و هزینه درمان اجتناب نمایید، زیرا به صرف توضیحات شما و بدون معاینه بالینی برآورد مدت و قیمت درمان میسر نیست.
• لطفا از طرح پرسش های غیر مرتبط با ارتودنسی و یا مشابه سوالات رایج بپرهیزید.
• در صورت دریافت نکردن ایمیل بخش اسپم ایمیل خود را نیز چک بفرمایید.

حداکثر حجم فایل 8 مگابایت باشد.فرمت های مجاز : jpg, gif, png
  • بازآوری بازآوری
بزرگ یا کوچک بودن حروف اهمیت ندارد