سلام آقای دکتر داودیان .من 2روزه که براکت هایم را برداشتم. چون باید...

سلام آقای دکتر داودیان .من 2روزه که براکت هایم را برداشتم. چون باید جراحی فک انجام می دادم ولی فعلا" امکانش برام مقدور نبود دکترم (متخصص ارتودنسی) گفت مقداری فک بالا را جلو نگه می دارند تا برای جراحی آینده نیاز به جلو آوردن فک نباشد و ارتودنسی من را تمام کردند ولی متاسفانه جلسه آخر هیچ توضیحی راجع به اینکه الان وضعیت اکلو‍ژن من چگونه هست و یا اینکه آیا مشکل دندانی من کامل حل شده و فقط مشکل فک من باقیست یا خیر, ندادند حتی درباره مدت زمان داشتن فیکس ریتینر و رعایت بهداشت آن هم چیزی نگفتند که احتمالا" به خاطر مشغله کاری زیادشان بوده است ولی به نظر من این حق بیمار است که وضعیت درمان انجام گرفته برایش را بداند و من هر چیزی که میدانم از سایت شما یاد گرفته ام که از این بابت از شما بسیار متشکرم. خواهشمندم با توجه به عکسهای ارسالی وضعیت کنونی دندانهایم را برایم توضیح دهید در ضمن من چهار دندان شماره چهار را کشیده ام و الان در آن نواحی به میزان حدود یک میلیمتر فاصله هست که غذا گیر میکند. بسیار متشکرم.
سلام،

بر اساس تصاویر ارسالی به نظر می رسد طرح درمان اولیه مبتنی بر جراحی فک متعاقب ارتودنسی برای جلو آوردن فک پایین باشد زیرا هنوز دندانهای جلویی بالا و پایین شما از هم در بعد افقی بیش از حد نرمال فاصله دارند. البته ظاهرا" درمان ارتودنسی نسبتا" خوبی توسط متخصص ارتودنسی شما صورت گرفته است و در صورت تصمیم شما به انجام جراحی فک در آینده این درمان ارتودنسی به شرط سلامت دندانها قابل تکمیل می باشد.

با سپاس،
دکتر مسعود داودیان،
متخصص ارتودنسی و درمان ناهنجاری های فک

پنج شنبه, 23 آبان 1392 10:24
تعداد بازدید کننده : 1366
سلام آقای دکتر داودیان .من 2روزه که براکت هایم را برداشتم. چون باید جراحی فک انجام می دادم ولی فعلا" امکانش برام مقدور نبود دکترم (متخصص ارتودنسی) گفت مقداری فک بالا را جلو نگه می دارند تا برای جراحی آینده نیاز به جلو آوردن فک نباشد و ارتودنسی من را تمام کردند ولی متاسفانه جلسه آخر هیچ توضیحی راجع به اینکه الان وضعیت اکلو‍ژن من چگونه هست و یا اینکه آیا مشکل دندانی من کامل حل شده و فقط مشکل فک من باقیست یا خیر, ندادند حتی درباره مدت زمان داشتن فیکس ریتینر و رعایت بهداشت آن هم چیزی نگفتند که احتمالا" به خاطر مشغله کاری زیادشان بوده است ولی به نظر من این حق بیمار است که وضعیت درمان انجام گرفته برایش را بداند و من هر چیزی که میدانم از سایت شما یاد گرفته ام که از این بابت از شما بسیار متشکرم. خواهشمندم با توجه به عکسهای ارسالی وضعیت کنونی دندانهایم را برایم توضیح دهید در ضمن من چهار دندان شماره چهار را کشیده ام و الان در آن نواحی به میزان حدود یک میلیمتر فاصله هست که غذا گیر میکند. بسیار متشکرم. 1 out of 10 based on 1 ratings. 1366 user reviews.
0 | 0
نظرات
bolditalicunderlinelinkunlinkparagraphhr
  • بازآوری بازآوری
بزرگ یا کوچک بودن حروف اهمیت ندارد
ارسال
دریافت نرم افزار موبایل
پرسش ارتودنسی شما در کدامین زمینه قرار می گیرد؟
پرسش خود را مطرح کنید
کاربر گرامی لطفا پیش از طرح سوال به موارد ذیل دقت فرمایید:
• پاسخ پرسش شما ظرف ۴ ساعت (حتی روزهای تعطیل) داده شده و به ایمیل تان ارسال می گردد. بدیهی است ورود ایمیل اشتباه مانع دریافت پاسخ شما خواهد شد. به علاوه پرسش شما در پنل آخرین پرسش های صفحه نخست نیز درج خواهد شد.
• می توانید از نام مستعار استفاده کنید. پس از انتشار پاسخ سوال شما امکان حذف یا تغییر نام وجود ندارد.
• از نوشتن پرسش به صورت فینگلیش بپرهیزید زیرا پاسخ داده نخواهد شد.
• اطلاعات شماره تماس و ایمیل شما در بانک اطلاعاتی سایت به صورت محرمانه ذخیره شده و به هیچ عنوان در اختیار غیر قرار نمی گیرد.
• از پرسش در زمینه طول درمان و هزینه درمان اجتناب نمایید، زیرا به صرف توضیحات شما و بدون معاینه بالینی برآورد مدت و قیمت درمان میسر نیست.
• لطفا از طرح پرسش های غیر مرتبط با ارتودنسی و یا مشابه سوالات رایج بپرهیزید.
• در صورت دریافت نکردن ایمیل بخش اسپم ایمیل خود را نیز چک بفرمایید.

حداکثر حجم فایل 8 مگابایت باشد.فرمت های مجاز : jpg, gif, png
  • بازآوری بازآوری
بزرگ یا کوچک بودن حروف اهمیت ندارد