سلام آقای دکتر داوودیان راهنمایی که از حضورتان داشتم این است که طبق...

سلام آقای دکتر داوودیان راهنمایی که از حضورتان داشتم این است که طبق عکس های رادیو گرافی بنده آیا نیاز هست که در این مرحله از درمان برای عقب تر رفتن دندان های فک بالا از الاستیک استفاده شود چون در طول درمان بنده که 10 ماه از شروع آن گذشته است پزشک من از کش های ارتودنسی اصلا استفاده نکرده اند یا اینکه بهتر است دندان از فک بالا کشیده شود ؟ در این صورت آیا با کشیدن دندان ، دندانها بیش از حد عقب نمی روند ؟ حقیقت اینکه بنده تصور میکنم بعد از 10 ماه دندان هایم کمی جلوتر آمده اند و دفرمه تر شده اند.
سلام،

 

لطفا پرسش خود را همراه عکس هایی از دندانها و صورت تان ترجیحا همراه رادیوگرافی های دندانی،فکی برای ما تلگرام کنید تا در اسرع وقت جهت راهنمایی دقیق تر شما پیرامون تشخیص و طرح درمان مناسب اقدام گردد.

 

با سپاس،

 

دکتر مسعود داوودیان،

 

متخصص ارتودنسی دندان و فک در تهران

چهارشنبه, 1 شهریور 1396 10:59
تعداد بازدید کننده : 124
سلام آقای دکتر داوودیان راهنمایی که از حضورتان داشتم این است که طبق عکس های رادیو گرافی بنده آیا نیاز هست که در این مرحله از درمان برای عقب تر رفتن دندان های فک بالا از الاستیک استفاده شود چون در طول درمان بنده که 10 ماه از شروع آن گذشته است پزشک من از کش های ارتودنسی اصلا استفاده نکرده اند یا اینکه بهتر است دندان از فک بالا کشیده شود ؟ در این صورت آیا با کشیدن دندان ، دندانها بیش از حد عقب نمی روند ؟ حقیقت اینکه بنده تصور میکنم بعد از 10 ماه دندان هایم کمی جلوتر آمده اند و دفرمه تر شده اند. 1 out of 10 based on 1 ratings. 124 user reviews.
0 | 0
نظرات
bolditalicunderlinelinkunlinkparagraphhr
  • بازآوری بازآوری
بزرگ یا کوچک بودن حروف اهمیت ندارد
ارسال
دریافت نرم افزار موبایل
پرسش ارتودنسی شما در کدامین زمینه قرار می گیرد؟
پرسش خود را مطرح کنید
کاربر گرامی لطفا پیش از طرح سوال به موارد ذیل دقت فرمایید:
• پاسخ پرسش شما ظرف ۴ ساعت (حتی روزهای تعطیل) داده شده و به ایمیل تان ارسال می گردد. بدیهی است ورود ایمیل اشتباه مانع دریافت پاسخ شما خواهد شد. به علاوه پرسش شما در پنل آخرین پرسش های صفحه نخست نیز درج خواهد شد.
• می توانید از نام مستعار استفاده کنید. پس از انتشار پاسخ سوال شما امکان حذف یا تغییر نام وجود ندارد.
• از نوشتن پرسش به صورت فینگلیش بپرهیزید زیرا پاسخ داده نخواهد شد.
• اطلاعات شماره تماس و ایمیل شما در بانک اطلاعاتی سایت به صورت محرمانه ذخیره شده و به هیچ عنوان در اختیار غیر قرار نمی گیرد.
• از پرسش در زمینه طول درمان و هزینه درمان اجتناب نمایید، زیرا به صرف توضیحات شما و بدون معاینه بالینی برآورد مدت و قیمت درمان میسر نیست.
• لطفا از طرح پرسش های غیر مرتبط با ارتودنسی و یا مشابه سوالات رایج بپرهیزید.
• در صورت دریافت نکردن ایمیل بخش اسپم ایمیل خود را نیز چک بفرمایید.

حداکثر حجم فایل 8 مگابایت باشد.فرمت های مجاز : jpg, gif, png
  • بازآوری بازآوری
بزرگ یا کوچک بودن حروف اهمیت ندارد