با سلام آقای دکتر داوودیان پسر ١٢ ساله اى دارم که فک بالا جلو ،فک...

با سلام آقای دکتر داوودیان پسر ١٢ ساله اى دارم که فک بالا جلو ،فک پایین عقب و تنگى فک داره ،حدودا ٣ ماه که دکتر از ارتودنسى درمان رو با ارتودنسى متحرک براى درمان تنگى فک شروع کرده که ظاهرا چند میلیمتر فک باز شده پیشنهاد دکتر براى درمان این که حدود ٦ ماه برأى تنگى فک و اگه نتیجه داد یه ارتودنسى متحرک دیگه براى عقب بردن فک بالا و جلو اوردن فک پایین و بعد یه ارتودنسى نهایى براى دندانسؤال و در مورد سن پسرم هست که ایا تو این سن حتما بیمارى فکى بطور قطع درمان میشه و نیازى به جراحى نخواهد داشت نظر دکتر این هست که فکها در پسران تا١٦-١٨ رشد میکنن و میشه درمان کرد،ایا واقعا بیماریهاى فکرو میشه تا این سن درمان کرد؟و یه سؤال دیگه در مورد خوابیدن با دهان باز که پسر من هنوز موقع خواب همین مشکل رو داره وایا ارتودنسى خودش میتونه باعث خوابیدن با دهان باز رو موجب بشهبا توجه به این که من ایران زندگى نمیکنم خیلى ممنون میشم راهنماییم کنین
سلام،

 

لطفا پرسش خود را همراه عکس هایی از دندانها و صورت تان ترجیحا همراه رادیوگرافی های دندانی،فکی برای ما تلگرام کنید تا در اسرع وقت جهت راهنمایی دقیق تر شما پیرامون تشخیص و طرح درمان مناسب اقدام گردد.

 

با سپاس،

 

دکتر مسعود داوودیان،

 

متخصص ارتودنسی دندان و فک در تهران

شنبه, 11 شهریور 1396 13:14
تعداد بازدید کننده : 231
با سلام آقای دکتر داوودیان پسر ١٢ ساله اى دارم که فک بالا جلو ،فک پایین عقب و تنگى فک داره ،حدودا ٣ ماه که دکتر از ارتودنسى درمان رو با ارتودنسى متحرک براى درمان تنگى فک شروع کرده که ظاهرا چند میلیمتر فک باز شده پیشنهاد دکتر براى درمان این که حدود ٦ ماه برأى تنگى فک و اگه نتیجه داد یه ارتودنسى متحرک دیگه براى عقب بردن فک بالا و جلو اوردن فک پایین و بعد یه ارتودنسى نهایى براى دندانسؤال و در مورد سن پسرم هست که ایا تو این سن حتما بیمارى فکى بطور قطع درمان میشه و نیازى به جراحى نخواهد داشت نظر دکتر این هست که فکها در پسران تا١٦-١٨ رشد میکنن و میشه درمان کرد،ایا واقعا بیماریهاى فکرو میشه تا این سن درمان کرد؟و یه سؤال دیگه در مورد خوابیدن با دهان باز که پسر من هنوز موقع خواب همین مشکل رو داره وایا ارتودنسى خودش میتونه باعث خوابیدن با دهان باز رو موجب بشهبا توجه به این که من ایران زندگى نمیکنم خیلى ممنون میشم راهنماییم کنین 1 out of 10 based on 1 ratings. 231 user reviews.
0 | 0
نظرات
bolditalicunderlinelinkunlinkparagraphhr
  • بازآوری بازآوری
بزرگ یا کوچک بودن حروف اهمیت ندارد
ارسال
دریافت نرم افزار موبایل
پرسش ارتودنسی شما در کدامین زمینه قرار می گیرد؟
پرسش خود را مطرح کنید
کاربر گرامی لطفا پیش از طرح سوال به موارد ذیل دقت فرمایید:
• پاسخ پرسش شما ظرف ۴ ساعت (حتی روزهای تعطیل) داده شده و به ایمیل تان ارسال می گردد. بدیهی است ورود ایمیل اشتباه مانع دریافت پاسخ شما خواهد شد. به علاوه پرسش شما در پنل آخرین پرسش های صفحه نخست نیز درج خواهد شد.
• می توانید از نام مستعار استفاده کنید. پس از انتشار پاسخ سوال شما امکان حذف یا تغییر نام وجود ندارد.
• از نوشتن پرسش به صورت فینگلیش بپرهیزید زیرا پاسخ داده نخواهد شد.
• اطلاعات شماره تماس و ایمیل شما در بانک اطلاعاتی سایت به صورت محرمانه ذخیره شده و به هیچ عنوان در اختیار غیر قرار نمی گیرد.
• از پرسش در زمینه طول درمان و هزینه درمان اجتناب نمایید، زیرا به صرف توضیحات شما و بدون معاینه بالینی برآورد مدت و قیمت درمان میسر نیست.
• لطفا از طرح پرسش های غیر مرتبط با ارتودنسی و یا مشابه سوالات رایج بپرهیزید.
• در صورت دریافت نکردن ایمیل بخش اسپم ایمیل خود را نیز چک بفرمایید.

حداکثر حجم فایل 8 مگابایت باشد.فرمت های مجاز : jpg, gif, png
  • بازآوری بازآوری
بزرگ یا کوچک بودن حروف اهمیت ندارد