با سلام دکترداوودیان من دختری 26 ساله هستم. از سالها پیش ارتدونسی...

با سلام دکترداوودیان من دختری 26 ساله هستم. از سالها پیش ارتدونسی ثابت داشته ام . ومشکل فک بالا نیز دارم به این صورت که هم لبخند لثه ای دارم هم دندان های بالایم کاملا بیرون زده هستند.و موقع خندیدن فقط دندان های بالایم مشخص هستند.(درعکس مشخص است) . دکترارتدوننسی از اول گفتند که جراحی لازم دارم اما الان که زمان جراحی فرا رسیده است به دلیل مشغله زیاد امکان جراحی ندارم چون دراون مدت از کارهایم باز می مانم. به دکترم گفتم و ایشون گفت که باشه اگر جراحی نمیخواهی برات ارتدونسی را باز میکنم .حال سوال من این است: اگر ارتدونسی را باز کنم، پس از اتمامم ارتدونسی اگر اون موقع خواستم جراحی کنم امکانش هست؟؟؟؟ یا امکامش نیست؟ یا حتما باید با ارتدونسی جراحی کنم؟ ینی اگر باز کنم میتوانم پس از بازکردن ارتدونسی ثابت ( وداشتن ارتدونسی متحرک) جراحی را انجام دهم؟؟ ..و و لطفا با توجه به عکس بفرمایید که به نظر شما جراحی فک بالا تاچه حد برای من ضرروی ست؟؟؟با تشکر
سلام،
لطفا پرسش خود را همراه عکس هایی از دندانها و صورت تان ترجیحا همراه رادیوگرافی های دندانی،فکی برای ما تلگرام کنید تا در اسرع وقت جهت راهنمایی دقیق تر شما پیرامون تشخیص و طرح درمان مناسب اقدام گردد.
با سپاس،
دکتر مسعود داوودیان
متخصص ارتودنسی در تهران

شنبه, 30 دی 1396 11:46
تعداد بازدید کننده : 195
با سلام دکترداوودیان من دختری 26 ساله هستم. از سالها پیش ارتدونسی ثابت داشته ام . ومشکل فک بالا نیز دارم به این صورت که هم لبخند لثه ای دارم هم دندان های بالایم کاملا بیرون زده هستند.و موقع خندیدن فقط دندان های بالایم مشخص هستند.(درعکس مشخص است) . دکترارتدوننسی از اول گفتند که جراحی لازم دارم اما الان که زمان جراحی فرا رسیده است به دلیل مشغله زیاد امکان جراحی ندارم چون دراون مدت از کارهایم باز می مانم. به دکترم گفتم و ایشون گفت که باشه اگر جراحی نمیخواهی برات ارتدونسی را باز میکنم .حال سوال من این است: اگر ارتدونسی را باز کنم، پس از اتمامم ارتدونسی اگر اون موقع خواستم جراحی کنم امکانش هست؟؟؟؟ یا امکامش نیست؟ یا حتما باید با ارتدونسی جراحی کنم؟ ینی اگر باز کنم میتوانم پس از بازکردن ارتدونسی ثابت ( وداشتن ارتدونسی متحرک) جراحی را انجام دهم؟؟ ..و و لطفا با توجه به عکس بفرمایید که به نظر شما جراحی فک بالا تاچه حد برای من ضرروی ست؟؟؟با تشکر 1 out of 10 based on 1 ratings. 195 user reviews.
0 | 0
نظرات
bolditalicunderlinelinkunlinkparagraphhr
  • بازآوری بازآوری
بزرگ یا کوچک بودن حروف اهمیت ندارد
ارسال
دریافت نرم افزار موبایل
پرسش ارتودنسی شما در کدامین زمینه قرار می گیرد؟
پرسش خود را مطرح کنید
کاربر گرامی لطفا پیش از طرح سوال به موارد ذیل دقت فرمایید:
• پاسخ پرسش شما ظرف ۴ ساعت (حتی روزهای تعطیل) داده شده و به ایمیل تان ارسال می گردد. بدیهی است ورود ایمیل اشتباه مانع دریافت پاسخ شما خواهد شد. به علاوه پرسش شما در پنل آخرین پرسش های صفحه نخست نیز درج خواهد شد.
• می توانید از نام مستعار استفاده کنید. پس از انتشار پاسخ سوال شما امکان حذف یا تغییر نام وجود ندارد.
• از نوشتن پرسش به صورت فینگلیش بپرهیزید زیرا پاسخ داده نخواهد شد.
• اطلاعات شماره تماس و ایمیل شما در بانک اطلاعاتی سایت به صورت محرمانه ذخیره شده و به هیچ عنوان در اختیار غیر قرار نمی گیرد.
• از پرسش در زمینه طول درمان و هزینه درمان اجتناب نمایید، زیرا به صرف توضیحات شما و بدون معاینه بالینی برآورد مدت و قیمت درمان میسر نیست.
• لطفا از طرح پرسش های غیر مرتبط با ارتودنسی و یا مشابه سوالات رایج بپرهیزید.
• در صورت دریافت نکردن ایمیل بخش اسپم ایمیل خود را نیز چک بفرمایید.

حداکثر حجم فایل 8 مگابایت باشد.فرمت های مجاز : jpg, gif, png
  • بازآوری بازآوری
بزرگ یا کوچک بودن حروف اهمیت ندارد