سلام آقای دکتر داودیان. من از کانادا- ونکوور با شما تماس می گیرم....

سلام آقای دکتر داودیان. من از کانادا- ونکوور با شما تماس می گیرم. به مشاوره شما نیاز دارم. دخترم 13 ساله هست و قرار هست ارتودنسی انجام بدهد روش invisalign هست . مشکل بچه من موارد زیر هست:lip incompetent high angle ،open bite tendency ,crowding moderate . اگر بخواهند مشکل اول و دوم را برطرف کنند باید 4 تا ازدندانهای دخترم را بکشند. ولی برای رفع مشکل سوم نیازی به کشیدن دندانی نیست. نظر شما را میخواهم. عکسها به ضمیمه میباشد. درضمن شماره کارت شما را بفرمایید هزینه مشاوره شما را به کارتان واریز کنم. با تشکر

روش های درمان ارتودنسی

سلام،

در ابتدا یادآور می شوم مشاوره ارتودنسی ما رایگان است. اما در پاسخ به سوال سرکار خانم :: امروزه طرح درمان ارتودنسی تا حد قابل توجهی متأثر از دیدگاه بیمار (والدین بیمار) می باشد. یعنی اینگونه نیست که متخصص ارتودنسی به صِرف دیدگاههای علمی و سلیقه شخصی خود برای بیمار طرح درمان دیکته کند. مصداق این امر در مورد دختر خانم شما، لزوم مشارکت فعال با درمانگر به منظور رسیدن به طرح درمان مطلوب شما و متخصص ارتودنسی است. اگر آنچه شما را می آزارد تنها نامرتبی مختصر دندانهای بالا و پایین بیمار می باشد ارتودنسی بدون کشیدن توصیه می گردد و چنانچه با جلو بودن نسبی لب های دختر خانمتان نیز به لحاظ زیبایی مشکل دارید گزینه ارتودنسی با کشیدن چهار دندان شماره ۴ مطرح می شود. سلیقه شخصی اینجانب طرح درمان بدون کشیدن برای ایشان است زیرا معتقدم ختم رابطه ارتودنسی با مقادیری جلو بودن لب ها بهتر از حال معکوس آن است زیرا با افزایش سن لب ها قدری دچار aging و نازک شدن می گردند. در ضمن روش ارتودنسی نامرئی  برای ایشان با توجه به مقادیر اندک کراودینگ (بی نظمی) دندانها مناسب است.

با سپاس،
دکتر مسعود داودیان،

متخصص ارتودنسی در تهران


پنج شنبه, 9 آبان 1392 8:45
تعداد بازدید کننده : 1767
سلام آقای دکتر داودیان. من از کانادا- ونکوور با شما تماس می گیرم. به مشاوره شما نیاز دارم. دخترم 13 ساله هست و قرار هست ارتودنسی انجام بدهد روش invisalign هست . مشکل بچه من موارد زیر هست:lip incompetent high angle ،open bite tendency ,crowding moderate . اگر بخواهند مشکل اول و دوم را برطرف کنند باید 4 تا ازدندانهای دخترم را بکشند. ولی برای رفع مشکل سوم نیازی به کشیدن دندانی نیست. نظر شما را میخواهم. عکسها به ضمیمه میباشد. درضمن شماره کارت شما را بفرمایید هزینه مشاوره شما را به کارتان واریز کنم. با تشکر 1 out of 10 based on 1 ratings. 1767 user reviews.
0 | 0
نظرات
bolditalicunderlinelinkunlinkparagraphhr
  • بازآوری بازآوری
بزرگ یا کوچک بودن حروف اهمیت ندارد
ارسال
دریافت نرم افزار موبایل
پرسش ارتودنسی شما در کدامین زمینه قرار می گیرد؟
پرسش خود را مطرح کنید
کاربر گرامی لطفا پیش از طرح سوال به موارد ذیل دقت فرمایید:
• پاسخ پرسش شما ظرف ۴ ساعت (حتی روزهای تعطیل) داده شده و به ایمیل تان ارسال می گردد. بدیهی است ورود ایمیل اشتباه مانع دریافت پاسخ شما خواهد شد. به علاوه پرسش شما در پنل آخرین پرسش های صفحه نخست نیز درج خواهد شد.
• می توانید از نام مستعار استفاده کنید. پس از انتشار پاسخ سوال شما امکان حذف یا تغییر نام وجود ندارد.
• از نوشتن پرسش به صورت فینگلیش بپرهیزید زیرا پاسخ داده نخواهد شد.
• اطلاعات شماره تماس و ایمیل شما در بانک اطلاعاتی سایت به صورت محرمانه ذخیره شده و به هیچ عنوان در اختیار غیر قرار نمی گیرد.
• از پرسش در زمینه طول درمان و هزینه درمان اجتناب نمایید، زیرا به صرف توضیحات شما و بدون معاینه بالینی برآورد مدت و قیمت درمان میسر نیست.
• لطفا از طرح پرسش های غیر مرتبط با ارتودنسی و یا مشابه سوالات رایج بپرهیزید.
• در صورت دریافت نکردن ایمیل بخش اسپم ایمیل خود را نیز چک بفرمایید.

حداکثر حجم فایل 8 مگابایت باشد.فرمت های مجاز : jpg, gif, png
  • بازآوری بازآوری
بزرگ یا کوچک بودن حروف اهمیت ندارد