باسلام دکترداوودیان بنده دو ماه پیش دندان هفتم را پرنمودم و بعد یک...

باسلام دکترداوودیان بنده دو ماه پیش دندان هفتم را پرنمودم و بعد یک هفته درد گفتند درد از دندان عقل کناریشه اون را هم کشیدم .از آن روز کم کم دهانم و فکم کم باز میشود به اندازه یک بند انگشت بیشتر باز نمیشود و اگر بازکنم دردبسیار فراوان ایجاد میشود .به پژشکان متعددی هم مراجعه نمودم هریکی به نحوی طبابت نمودن .برخی گفتن سعی کن بازش کنی ولوبادرد زیاد بعضی گفتن اصلا فشار نیارید و... / در حالت عادی اصلان درد ندارم فقط موقع باز کردن دهان و غذا خوردن درد دارم /به هرحال الان مدت دو ماه شده از این مریضی رنج می برم لطفا من را راهنمائی فرمائید.با تشکر فراوان
سلام،
لطفا پرسش خود را همراه عکس هایی از دندانها و صورت تان ترجیحا همراه رادیوگرافی های دندانی،فکی برای ما تلگرام کنید تا در اسرع وقت جهت راهنمایی دقیق تر شما پیرامون تشخیص و طرح درمان مناسب اقدام گردد.
با سپاس،
دکتر مسعود داوودیان
متخصص ارتودنسی در تهران

دوشنبه, 23 بهمن 1396 14:21
تعداد بازدید کننده : 103
باسلام دکترداوودیان بنده دو ماه پیش دندان هفتم را پرنمودم و بعد یک هفته درد گفتند درد از دندان عقل کناریشه اون را هم کشیدم .از آن روز کم کم دهانم و فکم کم باز میشود به اندازه یک بند انگشت بیشتر باز نمیشود و اگر بازکنم دردبسیار فراوان ایجاد میشود .به پژشکان متعددی هم مراجعه نمودم هریکی به نحوی طبابت نمودن .برخی گفتن سعی کن بازش کنی ولوبادرد زیاد بعضی گفتن اصلا فشار نیارید و... / در حالت عادی اصلان درد ندارم فقط موقع باز کردن دهان و غذا خوردن درد دارم /به هرحال الان مدت دو ماه شده از این مریضی رنج می برم لطفا من را راهنمائی فرمائید.با تشکر فراوان 1 out of 10 based on 1 ratings. 103 user reviews.
0 | 0
نظرات
bolditalicunderlinelinkunlinkparagraphhr
  • بازآوری بازآوری
بزرگ یا کوچک بودن حروف اهمیت ندارد
ارسال
دریافت نرم افزار موبایل
پرسش خود را مطرح کنید
کاربر گرامی لطفا پیش از طرح سوال به موارد ذیل دقت فرمایید:
• پاسخ پرسش شما ظرف ۴ ساعت (حتی روزهای تعطیل) داده شده و به ایمیل تان ارسال می گردد. بدیهی است ورود ایمیل اشتباه مانع دریافت پاسخ شما خواهد شد. به علاوه پرسش شما در پنل آخرین پرسش های صفحه نخست نیز درج خواهد شد.
• می توانید از نام مستعار استفاده کنید. پس از انتشار پاسخ سوال شما امکان حذف یا تغییر نام وجود ندارد.
• از نوشتن پرسش به صورت فینگلیش بپرهیزید زیرا پاسخ داده نخواهد شد.
• اطلاعات شماره تماس و ایمیل شما در بانک اطلاعاتی سایت به صورت محرمانه ذخیره شده و به هیچ عنوان در اختیار غیر قرار نمی گیرد.
• از پرسش در زمینه طول درمان و هزینه درمان اجتناب نمایید، زیرا به صرف توضیحات شما و بدون معاینه بالینی برآورد مدت و قیمت درمان میسر نیست.
• لطفا از طرح پرسش های غیر مرتبط با ارتودنسی و یا مشابه سوالات رایج بپرهیزید.
• در صورت دریافت نکردن ایمیل بخش اسپم ایمیل خود را نیز چک بفرمایید.

حداکثر حجم فایل 8 مگابایت باشد.فرمت های مجاز : jpg, gif, png
  • بازآوری بازآوری
بزرگ یا کوچک بودن حروف اهمیت ندارد