دکتر داوودیان. دندون جلویی هم که ردیف بودن کج شدن و رفتن تو هم یکم....

دکتر داوودیان. دندون جلویی هم که ردیف بودن کج شدن و رفتن تو هم یکم. دندونام کاملا صاف و ردیف بود و این مشکل کلافم کرده. پیش دکترم هم که رفتم گفت عقل های بالا سرجاشه و پایینی ها هم مشکلی نداره نیازی به کشیدن نیست و اینکه باور غلطه و این داستانا ولیi من خودم درد و احساس فشارشون به هم.رو حس میکنم. میخواستم ببینم نیازی به کشیدن هست و اینکه اگر بکشم دیگه کج نمیشه؟ یا اینکه در هر حال باید صبر کنم و بعدا ارتو دنسی کنم

فرو رفتن دندان ها درهم


سلام،
۱. نقش دندانهای عقل در کج کردن دندانهای جلویی امروزه از گذشته کم رنگ تر شده است. ۲. بهترین راه حل مشاوره حضوری نزد متخصص ارتودنسی است. احتمالا ضمن درمان ارتودنسی برای شما، دستور کشیدن دندانهای عقل تان را هم خواهند داد.
با سپاس،
دکتر مسعود داوودیان،

متخصص ارتودنسی در تهران


درهم رفتگی دندان های جلو


جمعه, 15 مرداد 1395 8:04
تعداد بازدید کننده : 399
دکتر داوودیان. دندون جلویی هم که ردیف بودن کج شدن و رفتن تو هم یکم. دندونام کاملا صاف و ردیف بود و این مشکل کلافم کرده. پیش دکترم هم که رفتم گفت عقل های بالا سرجاشه و پایینی ها هم مشکلی نداره نیازی به کشیدن نیست و اینکه باور غلطه و این داستانا ولیi من خودم درد و احساس فشارشون به هم.رو حس میکنم. میخواستم ببینم نیازی به کشیدن هست و اینکه اگر بکشم دیگه کج نمیشه؟ یا اینکه در هر حال باید صبر کنم و بعدا ارتو دنسی کنم 1 out of 10 based on 1 ratings. 399 user reviews.
0 | 0
نظرات
bolditalicunderlinelinkunlinkparagraphhr
  • بازآوری بازآوری
بزرگ یا کوچک بودن حروف اهمیت ندارد
ارسال
دریافت نرم افزار موبایل
پرسش ارتودنسی شما در کدامین زمینه قرار می گیرد؟
پرسش خود را مطرح کنید
کاربر گرامی لطفا پیش از طرح سوال به موارد ذیل دقت فرمایید:
• پاسخ پرسش شما ظرف ۴ ساعت (حتی روزهای تعطیل) داده شده و به ایمیل تان ارسال می گردد. بدیهی است ورود ایمیل اشتباه مانع دریافت پاسخ شما خواهد شد. به علاوه پرسش شما در پنل آخرین پرسش های صفحه نخست نیز درج خواهد شد.
• می توانید از نام مستعار استفاده کنید. پس از انتشار پاسخ سوال شما امکان حذف یا تغییر نام وجود ندارد.
• از نوشتن پرسش به صورت فینگلیش بپرهیزید زیرا پاسخ داده نخواهد شد.
• اطلاعات شماره تماس و ایمیل شما در بانک اطلاعاتی سایت به صورت محرمانه ذخیره شده و به هیچ عنوان در اختیار غیر قرار نمی گیرد.
• از پرسش در زمینه طول درمان و هزینه درمان اجتناب نمایید، زیرا به صرف توضیحات شما و بدون معاینه بالینی برآورد مدت و قیمت درمان میسر نیست.
• لطفا از طرح پرسش های غیر مرتبط با ارتودنسی و یا مشابه سوالات رایج بپرهیزید.
• در صورت دریافت نکردن ایمیل بخش اسپم ایمیل خود را نیز چک بفرمایید.

حداکثر حجم فایل 8 مگابایت باشد.فرمت های مجاز : jpg, gif, png
  • بازآوری بازآوری
بزرگ یا کوچک بودن حروف اهمیت ندارد