سلام دکتر داودیان، من 26 سالمه، دندونهام همیشه برام اذیت کننده بوده...

سلام دکتر داودیان، من 26 سالمه، دندونهام همیشه برام اذیت کننده بوده چند بار هم در سالهای گذشته دکترهای مختلف رفتم گفتن نیاز مبرم به ارتودنسی نیست، ولی دندونهام رفته رفته فکمو کمتر می کنه انگار. لثه فک بالام موقع خنده کاملا" معلومه و خط بین دندونهای وسطم کاملا وسط نیست. از اونجایی که سخت کار میکنم خیلی هم وقت دکترهای متفاوت رفتن ندارم. نیاز به کمک دارم.در ضمن از دندونپزشکی و کشیدن دندون عجیب می ترسم!!!! در ترکیه یه کلینیک مراجع کردم برای لمینت اما اون دکتر گفت ارتدونسی بشه بهتره.... چه کنم؟ که هم به سرعت هم بدون درد دندونهام زیبا کنم؟
سلام،
مرحمت کنید تصاویری (ترجیحا رادیوگرافی و فتوگرافی) از دندانها و صورت خود برای ما به آدرس ایمیل (info@mihanortho.com) ارسال نمایید تا بتوانیم در امر راهنمایی شما اقدام کنیم.
با سپاس،
مرکز تخصصی ارتودنسی دکتر مسعود داودیان

سه شنبه, 12 شهریور 1392 13:32
تعداد بازدید کننده : 616
سلام دکتر داودیان، من 26 سالمه، دندونهام همیشه برام اذیت کننده بوده چند بار هم در سالهای گذشته دکترهای مختلف رفتم گفتن نیاز مبرم به ارتودنسی نیست، ولی دندونهام رفته رفته فکمو کمتر می کنه انگار. لثه فک بالام موقع خنده کاملا" معلومه و خط بین دندونهای وسطم کاملا وسط نیست. از اونجایی که سخت کار میکنم خیلی هم وقت دکترهای متفاوت رفتن ندارم. نیاز به کمک دارم.در ضمن از دندونپزشکی و کشیدن دندون عجیب می ترسم!!!! در ترکیه یه کلینیک مراجع کردم برای لمینت اما اون دکتر گفت ارتدونسی بشه بهتره.... چه کنم؟ که هم به سرعت هم بدون درد دندونهام زیبا کنم؟ 1 out of 10 based on 1 ratings. 616 user reviews.
0 | 0
نظرات
bolditalicunderlinelinkunlinkparagraphhr
  • بازآوری بازآوری
بزرگ یا کوچک بودن حروف اهمیت ندارد
ارسال
دریافت نرم افزار موبایل
پرسش ارتودنسی شما در کدامین زمینه قرار می گیرد؟
پرسش خود را مطرح کنید
کاربر گرامی لطفا پیش از طرح سوال به موارد ذیل دقت فرمایید:
• پاسخ پرسش شما ظرف ۴ ساعت (حتی روزهای تعطیل) داده شده و به ایمیل تان ارسال می گردد. بدیهی است ورود ایمیل اشتباه مانع دریافت پاسخ شما خواهد شد. به علاوه پرسش شما در پنل آخرین پرسش های صفحه نخست نیز درج خواهد شد.
• می توانید از نام مستعار استفاده کنید. پس از انتشار پاسخ سوال شما امکان حذف یا تغییر نام وجود ندارد.
• از نوشتن پرسش به صورت فینگلیش بپرهیزید زیرا پاسخ داده نخواهد شد.
• اطلاعات شماره تماس و ایمیل شما در بانک اطلاعاتی سایت به صورت محرمانه ذخیره شده و به هیچ عنوان در اختیار غیر قرار نمی گیرد.
• از پرسش در زمینه طول درمان و هزینه درمان اجتناب نمایید، زیرا به صرف توضیحات شما و بدون معاینه بالینی برآورد مدت و قیمت درمان میسر نیست.
• لطفا از طرح پرسش های غیر مرتبط با ارتودنسی و یا مشابه سوالات رایج بپرهیزید.
• در صورت دریافت نکردن ایمیل بخش اسپم ایمیل خود را نیز چک بفرمایید.

حداکثر حجم فایل 8 مگابایت باشد.فرمت های مجاز : jpg, gif, png
  • بازآوری بازآوری
بزرگ یا کوچک بودن حروف اهمیت ندارد